USD Faiz artırımı bile işe yaramıyorsa vah ülkenin haline vah ben 8.50 TL aldığım 50 bin doları asla bozdurmama kararı aldım Amerika’ya vize başvurusu yapıp orada bir hayat kurmaya karar verdim akrabalarım da var bana yeter bu para bu ülkede artık yaşanmaz en boktan araba 350 bin olmuş 15 bin dolar verir camoroya binerim.

  USD Günaydın hayırlı sabahlar bol kazançlar

   USD @anonym Hain vergilerimiz ile altın Varak yaptırıp. Gençlere hayal bile bırakmayan kıbrısa 7 uçakla inip halka vergi bindirendir din satıp geleceği maf edendir sen g#t yalamaya devam et 40 sene köle gibi çalışıp ev sahibi olmak istemiyorum atadan kalan param bu refah bir hayat istiyorum evlenemiyoruz bile bu ülkede gelmiş hayin diyor en büyük hayin bayrağın arkadaşına saklandır en büyük hayin halka acı reçete kendi forsunden geçmeyendir. En büyük hayin sizsiniz bir insan bir kere öpülür sizi yıllardır öpüyor ayıkmadınız Avrupa bizi kıskanıyormuş 3 defa turist olarak gittim Avrupa’nın halka ne verdiğini görürsen oturup ağlarsın a haber izlemeye devam et salak

    USD @recep-cetin Herkese aynı değil saray hazretlerinin dünyası farklı

     gram-altin Parası altını doları olmayan bu sayfadan bir sktr olup gitsin ya aç kpekler burada boş yapmayın

      USD @doganbora30 Enfilasyonu düşük gösterip askeri ücrete az Zam yapmak için bütün bu sahneler

       USD Enfilasyonu düşük gösterip askeri ücrete az zam yapmak için bunların hepsi insanların iki kuruşunda gözleri var 1 dolar bozmam. 2021 Aralık ayına kadar. Ani düşüş sert yükselişin habercisinde herkes rahatına baksın morelinizi bozmayın panik yapmayın .

        USD Tüm kozları kullandıktan sonra düşür düşüre bildiğin kadar sonrası şenlik 1 dolar bozmam.

         USD İstersen 5 TL ol lafa gaza gelip bozmam seni bir 2021 Aralık ayına kadar

          USD @MALATYALI🇹🇷44🇹🇷GÜMÜŞ/ ALTIN 🇹🇷 @malatya❤44💛 ALTIN 💯GÜMÜŞ Kaynak babuş ?

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.