USD @Kahin_bilge Geçişten ders alınsaydı bugün aynı şeyler yaşanmazdı.👍

  gram-altin Altın düşerken buralarda,yok 300 olacak 200 olacak diye ahkam kesenlere inanmayın,panik yapmayın sabırlı olun dedim..400 altına indiğinde toplayın dedim,kendimde aldım.Sonuc bugun 420..kahveleri yudumlamağa devam👍

   USD Dolar düşerken bu platformda felaket tellallığı yapanlar,mal ve hizmetlerde 1 krş düşme olmadı..Hepimizin alım gücü düşerken,dünyanın en yüksek faizini verip borçlanmağa devam eden ülle olduk.Hayal satmayı bırakın,hergeçen gün yoksullaştırılıyoruz..

    USD Hani 6 cılar nerdesiniz..Milletin elindeki dolarları bedavaya kapatma hevesiniz kursağınızda kaldı.Faizi %17 ile dünyanın en yüksek faizini veriyoruz..%20 ler yakındır..Toplumu fakirleştiriyor,yoksullaştırıyorsunuz,dolar düştü birtane mal hizmet fiyatı düşmedi,şimdi çıkışa geçti diye herşey tekrar zamlanacak.Hayal satmayı bırakın artık💥

     gram-altin @emrah-yildirim Dostum yazdıkların,yaşadıklarımızın özetidir.Lakin temel sorun halkımızın takım tutar gibi parti tercih etmesinde,iktidar muhalefet fark etmiyor,temel sorun bunları halka doğru ve inandırıcı bir şekilde anlatacak kişi veya kurumların sessizliği..

      gram-altin Gram altın 400 altına indiğinde millete felaket tellalığı yapanlara inad,ısrarla parça parça alın,demiştim.Altın bu dünyanın en değerli metallerinden,bakarmısınız mb rezervlerinin bir kısmı bile yastık altına altın olarak gitmiş diyorlar..420 ye kadar alın/atın/unutun..Altıncılar sabırlı olacak.Kahveler yudumlansın..

       dolar-endeksi @🍀SAMET MERVAN 🍀 Dostum çok haklısın,su akar yolunu bulur..Dünya parasının nerelere ineceğini,çıkacağını bilecek durumda değiliz.

        dolar-endeksi @🪐DOĞU 💸🏅 Gümüş ilgilendiğim metal değil dostum.Yalnız iniş ve düşüşü sert alıyor.Orta ve uzuncu isen al/at..Metaller her daim kazandırır.

         gram-altin Dostlar ufak bir yorum daha yapıp işimize koyulalım.Mb nın dünyanın en yüksek faizi ile dolar çekme çabalarının sürdürebilir olmadığını göreceğiz..Sebebi zaten covid nedeniyle felç olan ekonomide kredi faizlerinin yüksekliği ile üretim dönmez dönsede yüksek maliyet enfasyonu ile enflasyon olarak yansır..Şuanda yaşadıklarımız budur..

          gram-altin GünaydınlarDostlar,gram altındaki kısmi yükselişin devamı gelecektir..Çünkü başta abd olmak üzere covid belası artarak devam ediyor..400 altında her daim parçalı alınabilir..Kısa vadede gram altında bu fiyatlarda sat önermiyorum.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.