USD @NOIDEA Az yazıyorsunuz,lakin bir iktisatcı olarak altına imzamı atarım..Memleketimizde önceliğin üretime ve istihdama yönelik politikalara öncelik verilmesi,kaynak savurganlığının önüne geçilmesi,kaynakları verimi kullanılması,hepimizin refahını artıracaktır.Saygılar.

  USD @showmethemoney Dostum ızun süre sonra bilgi ve tavsiyelerinizle platformdaki farkınızı gösteriyorsunuz.Emeklerinize sağlık✔️

   USD @Doç. Dr. Cemal Arslan Hocam,Fenerbahçeli olarak size tşk ediyorum.Sağlık ve huzur dolu yarınlarımız olsun.Sağolun varolun.

    USD @Non PARLO italiano Dostum,alış fiyatlarını tavsiye etmişsin tşkler.256 dan alma nedenin tedbir maksatlımıdır?

     USD Dostlar,zaman herşeyin ilacı..Yatırım işi sabır işidir,dolar,altın bakın son 10 yıl performansına en kötü durumda mevcut varlıklarınızın erimesine karşı sigorta olmuşlardır..Temel stratejimiz uygun zamanda,parçalı riski parçalayarak gitmemizdir..Portfoyde dolar,gram altın,euro,tl cesıtlemesı olmalı..Dolar şu seviyelerden alacaksın unutacaksın..gramda 255 cıvarını beklemedeyim..Tl miz kırılgan bizleri hep üzüyor..

      USD GünaydınArkadaşlar..Dolar nereye kadar düşer veya çıkar..Bu platformun doğru cevap vereceği bir cevap olmaktan çok uzaktadır..Nedeni basit,ekonomimizin kırılgan ve dışa bağımlı,üretimi kısıtlı,ağır bir borç yükünü çevirme zorunluluğudur..Şimdide cari açığımız yok,faizi indirelim dolar ne olacaksa olsun,görüşleri dillendiriliyor..Dolar geçen yılki fiyatların altında,lakin tüketim fiyatları min %40 arttı,fiyatlar düştümü,düşürülebiliyormu???.......Sonuç:Önce yapısal reformlar,üretime kaynak,devlet tasarrufu..Bunlar olmadan dolar bugun düşer yarın yine olması gereken yere gelir..Dolar 5 yıl once bugun 2.12...

       USD @Non PARLO italiano Dostum 5.70 altı toplanmalı derim.Ne dersiniz?

        USD @NOIDEA Sizlere kesinlikle katılıyorum..Teknik taktik vs hikaye olduğu dönemler,para kazanma ve kaybetmenin tamamen psikolojik stratejilerden oluşturulduğuna inaniyorum.

         gram-altin @Ons*Zafer Dostum,uzmanlık alanım altın olmadığı için sormak isterim.gram altın için alım destek noktaları 253/251/249 hedef alım noktaları.Aksi durumda TL günlük faize devam ediyorum.Farklı bir önerin yada tavsiyen varmı?Emek ve yorumların için tekrar tşkler.

          gram-altin @Ons*Zafer Dostum nokta atışlara ve reel analizlere devam..emeklerine sağlık..Bu hafta dolar uçar demedi demeyin..