3000 Karakter
Görsel Yükle

USD Ben böyle hain muhalefet görmedim dolar üzerinden hükümet eleştirilir mi amerigan sevicileri amerigan parası ile elhamdülillah hükümütemizi eleştiriliyorlar Allah büyüktür ve ondan başka ilah yoktur elhamdülillah çok şükür bu günler de geçecek yeter ki muhalefet gibi hainlik yapmayın ! bayrağımız inmeyecek ezanımız susmayacak inşallah gerekirse manastırı da cami yapıp amerigaya gereken cevabı veririz elhamdülillah maşallah diyelim ekonomimize nazar deymesin...🇹🇷🇹🇷🤘🤘🇹🇷🇹🇷

Tümü (53) 46 Kişi 152 Kişi
3000 Karakter
Görsel Yükle
  • USD @mobil-oyuncu böyle bukadar ironik şakası olmaz, midem ağrıdı sinirden.. kriz geldi şeyimize geçti, daha kötüsü geliyor.. yeter artıkın ya..

  • USD @mobil-oyuncu Sinema ve kültür de çok güzel, zaten örnek verdiğin platform filminin yakaladığı o muhteşem açıyı biryana koymak mümkün değil, sonunu boşver. Neyse, konuya dönersek tabi ki ekonomi konuşulacak ama ben insanlara kıyamıyorum galiba, yazdıklarını Bilal'e anlatır gibi yazmadığın zaman mavi ekran çıkıyor, errorlar veriliyor, üzülüyorum. Derdim bundan ibaret, ama eğlenmiyor muyum, eğleniyorum tabi.

  • USD @mobil-oyuncu şimdi siz bu adamla bu beyinle muhattap olup yanıt mı yaziyorsunuz 😳 yapmayın beyler...

  • USD @WEAK @harun-elmas dolar ile mi maaş alıyorsunuz ?

  • USD @mobil-oyuncu kendinizi kandırıp durun. her zaman bu günler geçecek diye diye dolar 2den 8e çıktı. 2023te hedef 15 olması mi?

  • USD @Serkanzarbo trump zaten elhamdülillah demediği için bu durumda bakın yakında amerigan seçimleri var...hoca değilim çok şükür ama hangi dal olduğu fark etmez ekonomi siyaset din her konuda hacıdan hocadan profesörden çok bilgim var elhamdülillah benim televizyona çıkıp insanlara bilgi vermem lazım ne yazık ki gizli ve büyük oyunu ben ve benim düşüncemde olup like atan müslüman kardeşlermiz görüyor ama diğer kardeşlerimiz yok üretim yok ekonomi yönetimi deyip eleştirecek birilerini arıyorlar biz önce iyi bir vatan sever olarak dış mihrakların büyük oyununu göremeyen kardeşlerimize bunları anlatmamız göstermemiz lazım benim mücadelem de bu yüzden 🇹🇷🤲 sonrasında da yaşamış olduğumuz 1930 1960 lı yılları genç kardeşlerimize anlatmamız lazım ki eleştirmeden önce bu ülkenin başından neler geçtiğini bilsinler... heyt be bu ülke neler gördü neler bu gün herkes buzdolabı televizyon çamaşır makinesi telefon sahibi kimse kıymetini bilmiyor malesef 🇹🇷🇹🇷🤘🤲

  • USD @mobil-oyuncu Paramız olduğu için mi döviz artıyor? Yunanistan'a vereceğimiz parayı üreticimize destek olarak versek üretimi artırıcı tedbirleri alsak, gübre yakıt gibi giderlere süspanse uygulasak daha iyi olazmı? . Ama sende öyle bir algı yaratmışlar ki gerçekleri görmez olmuşsunuz. Selametle.

  • USD @Casks Platform güzel film di sonu biraz saçma bitti bence ülkemizde ekonomi değil sinema ve kültür konuşulmalı siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

  • USD @Kıt Kanaat 🇹🇷TL️💰💶🎖 @Kıt Kanaat 🇹🇷🎗TL️💲 💶🎖 Tabi ki doğru yolda yürüyen insanların herşeye verecek bir cevabı vardır benim de var... Ne yapalım prinç, pamuk almayalım da ülke prinçsiz pamuksuz mu kalsın onu mu istiyorsunuz... ülke de pamuk olmasa pamuk yok diye eleştirirsiniz paramız var ki alıyoruz kardeşim eleştirecek bir şey her zaman bulunur Allahın yarattığı birer kuluz sonuçta kaşımızın üstüne gözümüz var !!.. önemli olan iyi bir vatan sever müslüman olup devletin yanında durmak ekonomi kötü gidebilir ne yapak hükümeti mi eleştirelim değiştirelim 18 yıldır güzel ülkemizi yönetiyorlar çok şükür


YENİ ÜYELİK

  PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

PİYASA ÖZETİ

Bizi Takip Edin

  Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

Yorum Yaz