Üyelik & Profil

Nasıl üye olabilirim?

Menüde yer alan Üye Ol / Giriş Yap butonu ile açılan alandan yeni üyelik oluşturabilir veya üyelik bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. E-posta ve şifre ekleyerek ya da Google hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Üye olmadan yorumları okuyabilir ve verileri takip edebilirsiniz. Diğer özellikleri kullanabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Neden Üye Olmam Gerekiyor?

Portföy, alarmlar, yatırımlar, raporlar ve bilgilendirmeler gibi özelliklere tablet, masaüstü ve mobil cihazınızdan ulaşabilmeniz, farklı bir cihaz kullandığınızda bilgilerinizin kaybolmaması ve rapor, bildirim gibi bilgilerin size iletilebilmesi için üye olmanız gerekmektedir.

Şifremi Unuttum, Şifremi Değiştirmek İstiyorum?

Üye ol alanında yer alan Şifremi Unuttum alanından kayıtlı e-posta adresinizi girerek şifre sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

Şifre Değiştirmek için profilinizde ,üst sol köşede bulunan ayarlar butonuna tıklayarak ayarlar sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayarlar sayfasında Kullanıcı Bilgileri bölümünde Şifre başlığı altına yeni şifrenizi ekleyerek KAYDET butonu ile yeni şifenizi aktif hale getirebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgilerimi Nasıl Güncelleyebilirim?

Ayarlar ekranında kullanıcı bilgileri bölümünde bulunan e-posta ve kullanıcı adı alanında mevcut bilgileriniz yer alır, bu bilgilere tıklayarak yeni bilgileri girebilir KAYDET butonu ile aktif hale getirebilirsiniz. Kullanıcı adınızı değiştirmeniz durumunda takipçilerinize yeni kullanıcı adınız bildirim olarak iletilir.

Nasıl profil fotoğrafı eklerim?

Ayarlar ekranında kullanıcı adı ve profil fotoğrafının yer aldığı alanda Profil Fotoğrafı Yükle butonu ile profil fotoğrafı yükleyebilir veya değiştirebilisiniz.

Puan, Seviye ve Tahmin rakamları nasıl hesaplanıyor?

Profilinizde görüntülenen Puan ve Seviye bilgileri uygulamada yazdığınız yorum, aldığınız şikayet, takip edilme durumunuza göre hesaplanır. Tahmin rakamları kur detay sayfasında yer alan artar & azalır tahminlerinizin gerçekleşme durumuna göre hesaplanır.

Takip ve Bloklama işlemlerini nasıl yaparım?

Profil sayfalarında kullanıcı ismi, avatar bilgilerinin olduğu alanda yer alan TAKİP ET ve BLOKLA butonlar ile kullanıcı takip edebilir veya bloklama işlemi yapabilirsiniz. Kullanıcı profillerinden veya profilinizde yer alan TAKİPÇİ , TAKİP EDİLEN sayfalarından takip ettiğiniz kullanıcılar için TAKİP ETME butonu ile takibi bırakabilirsiniz. Ayarlar sayfasında GİZLİLİK AYARLARI bölümünde Blokladığım Kullanıcılar satırında blokladığınız kişi sayısı görüntülenir, bu satıra tıklayarak blokladığınız kullanıcılar listesine ulaşabilirsiniz. Listeden istediğiniz kullanıcı için ENGELİ KALDIR butonu ile bloklama işlemini iptal edebilirsiniz.

Oturum Kapatma ve Hesap Silme işlemlerini nasıl yapabilirim?

Ayarlar sayfasında GİZLİLİK AYARLARI bölümünde yer alan OTURUM KAPAT butonu ile üye girişi yapmış olduğunuz profilde oturumunuz kapanır, tekrar üye girişi yapabilir veya başka bilgiler ile girişi yapabilirsiniz.
HESAP SİL butonu ile üye girişi yapmış olduğunuz profil, tüm bilgi ve yorumları ile tamamen silinir. Bu hesaba tekrar üye girişi yapamazsınız.

PRO ÜYELİK

Nasıl Pro üye olabilirim?

Pro üyelik işlemlerini IOS ve Android mobil uygulamalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamalardan aldığınız Pro Üyelik özelliklerini web sayfasında da kullanabilirsiniz. Mobil uygulamalarda ayarlar ekranında bulunan 1 Ay, 6 Ay, 1 Yıl pro üye olma seçeneklerinden size uygun olanı seçerek üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Aldığınız paket ile ilgili otomatik bir yenileme işleminin yapılması söz konusu değildir.

Pro üyelik avantajları nelerdir?

Pro Üye olduğunuz takdirde faydalanabileceğiniz ek özellikler:

* Aylık 15 adet SMS ile alarm bildirimi,
* Yatırımların kar&zarar değerlerine alarm ekleme,
* Yatırımlara Arbitraj/Parite işlemi ekleme,
* Yatırım raporu gönderimi,
* Portföy raporu gönderimi,
* Aylık 3 adet oransal kar&zarar alarmı ekleme,
* Paylaşımları beğenen/beğenmeyenleri görebilme,
* Aldım/Sattım işlemlerine katılanları görebilme,
* Takip edilen kullanıcı Aldım/Sattım işlemi girdiğinde bildirim alabilme,
* Yorumları tüm kullanıcıların veya Sadece Takipçilerin görebileceği şekilde ayarlayabilme.

Pro üyelik süresini nasıl uzatabilirim?

Aldığınız Pro üyelik paketi bitmeden 1 hafta öncesinde ve bitiş tarihinde size bildirim ve e-posta yolu ile paket sürenizin bitmek üzere olduğu veya bittiği bilgisi iletilir. Pro üyelik süreniz bitmeden önce aldığınız paket süreleri kalan üyelik sürenize eklenir. Bittikten sonra aldığınız paket ile pro üyelik özelliklerini tekrar kullanmaya başlayabilirisiniz.

Aldığım paketi nasıl geri yükleyebilirim?

Pro paketi aldıktan sonra uygulamayı farklı uygulama mağazası olan bir cihazda kullanmanız durumunda pro üyeliğinizi bu cihazda ve FinansWebde sayfasında kullanabilirsiniz. Mobil uygulamalar ayarlar sayfasında Pro üye ol alanında veya en alt satırda yer alan GERİ YÜKLE butonu ile Pro üyeliğinizi aktif duruma getirebilirsiniz..

Portföy & Alarm

Portföyüme nasıl ekleme ve çıkarma yapabilirim?

Piyasalarda Döviz, Altın, Coin, Endex, Parite, Emtia başlıkları altında yer alan tüm verileri portföyünüze ekleyebilirsiniz. Piyasalarda yer alan veri/kur satırlarının sol üst köşesindeki 3 nokta (...) menüsüne tıklayarak PORTFÖYE EKLE / PORTFÖYDEN ÇIKAR işlemini yapabilirsiniz. Veri/Kur satırlarına tıklayarak görüntülenen veri detay sayfasında Portföyde Göster seçeneğini işaretleyerek portföyünüze ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz.

Portföyümde sıralama yapabilirmiyim?

Portföy sayfasında satırların üzerine basılı tutarak istediğiniz sıraya taşıyabilirsiniz, yapacağınız sıralama uygulamayı kullandığınız tüm platformalarda aynı şekilde güncellenecektir.

Portföy raporu alabilirmiyim?

Ayarlar Sayfasında RAPORLAR bölümünden Portföy Raporu gönderimini Günlük, Haftalık, Aylık olarak seçebilirsiniz. Kayıtlı e-posta adresinize portföy raporunuz gönderilir. Portföy Raporu gönderimi Pro üyelerin kullanabileceği bir özelliktir.

Nasıl alarm kurabilirim?

Piyasalarda Döviz, Altın, Coin, Endex, Parite, Emtia başlıkları altında yer alan tüm verilere alarm kurabilirsiniz. Piyasalarda yer alan veri/kur satırlarının sol üst köşesindeki 3 nokta (...) menüsüne tıklayarak ALARM KUR işlemini yapabilrisiniz. Veri/Kur satırlarına tıklayarak görüntülenen veri detay sayfasında Alarm kur butonu ile alarm kurabilirsiniz. Alarmınızı değer ya da oran olarak kurabilirsiniz.

Kurduğum alarmlara nereden ulaşabilirim, nasıl düzenleyebilirim?

Portföy sayfasında ALARMLARIM başlığı altında kurduğunuz tüm alarmlar listelenir. Alarmınızı her satırın sağındaki buton ile aktif veya pasif hale getirebilirsiniz. Satırların sol üst köşesindeki 3 nokta (...) menüsünden DÜZENLE ve SİL işlemlerini yapabilir, alarm değerini değiştirebilir veya alarmı silebilirsiniz.

Alarm bildirimlerini nasıl ayarlayabilirim?

Ayarlar Sayfasında BİLDİRİM AYARLARI bölümünden E-posta ile Alarm Gönder satırının sağında bulunan buton ile bildirimi aktif yada pasif duruma getirebilirsiniz.

Piyasalar & Veri/Kur Detay

Piyasalar hangi saatler arasında açık?

Piyasalarda Döviz, Altın, Coin, Endex, Parite, Emtia başlıkları altında yer alan tüm verileri portföyünüze ekleyebilirsiniz. Piyasalarda yer alan veri/kur satırlarını sol üst köşesindeki 3 nokta (...) menüsüne tıklayarak PORTFÖYE EKLE / PORTFÖYDEN ÇIKAR işlemini yapabilirsiniz. Veri/Kur satırlarına tıklayarak görüntülenen veri detay sayfasında Portföyde Göster seçeneğini işaretleyerek portföyünüze ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz.

Piyasalarda yer alan verileri nasıl portföyüme ekleyebilirim ve alarm kurarım?

Piyasalarda Döviz, Altın, Coin, Endex, Parite, Emtia başlıkları altında yer alan tüm verileri portföyünüze ekleyebilirsiniz. Piyasalarda yer alan veri/kur satırlarını sol üst köşesindeki 3 nokta (...) menüsüne tıklayarak PORTFÖYE EKLE / PORTFÖYDEN ÇIKAR ALARM KUR işlemini yapabilirsiniz. Veri/Kur satırlarına tıklayarak görüntülenen veri detay sayfasında Portföyde Göster seçeneğini işaretleyerek portföyünüze ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz, alarm kur butonu ile alarm kurabilirsiniz.

Piyasalardaki verilere ait yorumları nereden görebilirim, nasıl yorum yazarım?

Sosyal Sayfasından tüm yorumları görebilirsiniz aynı sayfada sosyal alanının en üstünde yer alan yorum yaz alanından yorum yazabilirsiniz. Piyasa veri detay sayfalarında (örn:USD detay sayfası) YORUMLAR başlığına tıklayarak sadece o veriye/kura ait yorumları görebilirsiniz aynı sayfada üstte yer alan yorum yazma alanından bulunduğunuz sayfadaki veriye / kura yorum yazabilirsiniz.

Piyasalardaki verilere ait analiz bilgilerine nereden ulaşabilirim?

Sosyal Sayfasından TEKNİK ANALİZ başlığına tıklayarak güncel analizleri görebilirsiniz. Piyasa veri detay sayfalarında (örn:USD detay sayfası) ANALİZLER başlığına tıklayarak sadce o veriye/kura ait analizleri görebilirsiniz.

Bugünkü beklenti sonuçları hangi saatler arasındaki oylamaya göre hesaplanıyor?

Bugünkü beklenti Artar / Azalır oranı 09:00 - 15:00 saatleri arasında alınan sonuçlara göre belirlenmektedir.

Aldım / Sattım bilgisi nasıl ekleyebilirim?

Veri/Kur Detay sayfasındaki ALDIM ve SATTIM butonları ile alım veya satım değerinizi girerek işlem ekleyebilirsiniz. Aynı alanda yer alan işlem sayısı ile ALIM ve SATIM listesine ulaşabilirsiniz.Takip ettiğiniz kullnıcıların ALIM ve SATIM işlemleri size bildirim olarak iletilir. Bu bildirimi ayarlar sayfasından iptal edebilirsiniz. Alım Satım listelerine erişim ve bildirim alabilmek pro özelliktir.

Banka kurlarını nereden görebilirim?

Veri/Kur detay sayfasında grafik alanının altında banka kurları listelenmektedir. Banka kurlarında satırların sol üst köşesindeki 3 nokta (...) menüsüne tıklayarak Banka kurlarına Alarm kurabilir ve Portföyünüze ekleyebilirsiniz.

Sosyal

Nasıl yorum yazabilirim?

Sosyal Sayfasında sosyal alanın en üstünde yer alan yorum yazma alanından , yorum yazmak istediğiniz kuru seçerek yorum yazabilirsiniz. Piyasa veri deray sayfalarında (örn:USD detay sayfası) yorumlar alanının en üstünde yer alan yorum yazma alanından bulunduğunuz sayfadaki veriye / kura yorum yazabilirsiniz.

Yazdığım yoruma nasıl fotoğraf ve link ekleyebilirim?

Yorum yaz sayfasında bulunan link ekleyin alanından eklemek istediğiniz linkleri paylaşabilirsiniz. Fotoğraf ikonuna tıklayarak fotoğraf ekleyebilirisiniz.

Yazdığım yorumu nasıl silebilirim?

Yazdığınız yorumu sosyalden veya profilinizden yorumun sol üst köşesindeki 3 nokta (...) menüsünden SİL ile silebilirsiniz.

Nasıl cevap yazabilirim?

Yorumların altında Beğen, Beğenme ikonlarının yanında yer alan yorum yaz ikonuna tıklayarak cevap yazabilirsiniz.

Yorumu beğenen ve beğenmeyenleri görebilirmiyim?

Yorum Beğen ve Beğenme ikonlarının üzerinde yer alan kırmızı ve yeşil rekamlara tıklayarak beğenen ve beğenmeyenlerin listesine ulaşabilirsiniz. Beğen ve beğenme listelerine erişim pro özellikler arasındadır.

Yorumu nasıl şikayet edebilirim?

Yorumların sağ üst köşesinde yer alan üç nokta menüsünden şikayet etme ekranını açabilirsiniz. Şikayet etme gerekçenizi seçerek şikayetinizi gönderebilirsiniz. Şikayet edilen yorumlar değerlendirmeye alınır.

Sosyal Sayfasında Takip Etmek İstediğim Piyasa Verilerini Nasıl Seçebilirim?

Ayarlar sayfasında bildirimler bölümünde yer alan SOSYAL / SOSYALDE TAKİP ETMEK İSTEDİĞİNİZ VERİLERİ SEÇİN alanından Tüm Yorumları yada takip etmek istediğiniz piyasa verilerini seçili duruma getirip KAYDET butonu ile sadece takip ettmek istediğiniz piyasa verilerine ait yorumları görebilirsiniz.

Kullanıcıları nasıl takip edebilirim veya nasıl takipten çıkarabilirim?

Sosyalden kullanıcı ismine tıklayarak profil sayfasına ulaşabilirsiniz. Profil sayfalarında kullanıcı ismi, avatar bilgilerinin olduğu alanda yer alan TAKİP ET butonu ile kullanıcı takip edebilirsiniz. Kullanıcı profillerinden veya profilinizde yer alan TAKİPÇİ , TAKİP EDİLEN ekranlarından Takip ettiğiniz kullanıcılar için TAKİP ETME butonu ile takibi bırakabilirsiniz.

Tek bir veriye ait yorumları nasıl görebilirim?

Piyasa veri detay sayfalarında (örn:USD detay sayfası) YORUMLAR başlığına tıklayarak sadce o veriye/kura ait yorumları görebilirsiniz aynı sayfada yer alan yorum yazma alanından bulunduğunuz sayfadaki veriye / kura yorum yazabilirsiniz.

Sadece haberleri, analizleri ve anketleri nasıl görebilirim?

Sosyal sayfasında en üsttü yer alan TÜMÜ,TAKİP ETTİKLERİM, HABERLER, TEKNİK ANALİZLER, YAZARLAR başlıklarına tıklayarak ilgili başlığa ait içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bir kullanıcıyı nasıl bloklayabilirim ve blokladıklarım listesine nasıl ulaşabilirim?

Sosyalden kullanıcı ismine tıklayarak profil sayfasına ulaşabilirsiniz. Profil sayfalarında kullanıcı ismi, avatar bilgilerinin olduğu alanda yer alan BLOKLA butonu ile kullanıcı bloklama işlemi yapabilirsiniz. Ayarlar sayfasında GİZLİLİK AYARLARI bölümünde Blokladığım Kullanıcılar satırında blokladığınız kişi sayısı görüntülenir, bu satıra tıklayarak blokladığınız kullnıcılar listesine ulaşabilirsiniz. Listeden istediğiniz kullanıcı için ENGELİ KALDIR butonu ile bloklama işlemini iptal edebilirsiniz.

Takip ettiğim kullanıcı yorumları bildirimlerini nasıl ayarlayabilirim?

Ayarlar sayfasında bildirimler bölümünde yer alan TAKİP ETTİĞİM KULLANICI YORUMLARI BİLDİRİMİ satırında bu özelliği açabilirsiniz.

Bildirimler

SMS ile bildirim alabilirmiyim?

Uygulamaya üye olduktan sonra ayarlar sayfasında SMS ALARM BİLDİRİMİ alanında bulunan SMS Alarm bildirimlerini numaranızı ekleyerek aktif hale getirebilirsiniz. SMS Alarm Bildirimi alabilmek için SMS Paketi veya Pro Paket almanız gerekmektedir.Pro paket alan kullanıcılarımız aylık 15 SMS Alarm Bildirimi, SMS Paket alan kullanıcılarımız 25 adet SMS alarm bildirimi kullanabilirler. SMS ve PRO Paket satın alma işlemlerini IOS ve Android mobil uygulamalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Bildirimlerin saat aralığını düzenleyebilirmiyim?

Ayarlar sayfasından bildirimler alanından Bildirim saat aralığı seçebilirsiniz.

Alarm bildirimlerini nasıl ayarlayabilirim?

Ayarlar sayfasından bildirimler alanından E-mail ile alarm bildirimini aktif yada pasif olarak kullanabilirsiniz.

Haber bildirimlerini nasıl ayarlayabilirim?

Ayarlar sayfasından bildirimler alanından Haber bildirimini aktif yada pasif olarak kullanabilirsiniz.

Takip ettiğim kullanıcıların yorum bildirimlerini nasıl ayarlayabilirim?

Ayarlar sayfasında bildirimler bölümünde yer alan TAKİP ETTİĞİM KULLANICI YORUMLARI BİLDİRİMİ satırında bu özelliği açabilirsiniz.

Uygulamada tüm bildirimlerime nasıl ulaşabilirim?

Profilinizde bildirim sayınız sağ üst köşede rakam olarak görüntülenir. Sağ üst köşede yer alan kullanıcı menüsünden profile tıklayarak bildirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Bildirimleri tamamen kapatabilirmiyim?

Bildirim almak istemiyorsanız bildirimleri kapatma işlemini mobil cihazınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Mobil cihazınızın ayarlarından FinansCepte bildirimlerini kapalı duruma getirebilirsiniz.

Yatırımlar

Nasıl yatırım ekleyebilirim?

Uygulamaya üye girişi yaptıktan sonra Yatırımlar sayfasında bulunan YATIRIM EKLE butonu ile yatırım ekleyebilirisiniz.

Yatırım eklerken Döviz, Altın, Coin ve TL değerlerini nasıl seçebilirim?

Yatırım Ekleme alanında yer alan Varlık alanından Yatırımı tipi seçimi yapabilirsiniz.

Eklediğim yatırım bilgilerine bir başkası ulaşabiliyormu?

Yatırımlarınıza sadece üye girişi yaparak ulaşabilirsiniz. Sizin dışınızda biri bu bilgileri göremez. İsteğe bağlı olarak mobil uygulamalarda sadece yatırım sayfasına özel bir şifre daha koyabilirsiniz , cihazınızdan bu sayfaya şifre ile ulaşılabilir.

Yatırımlarımı nasıl silebilir veya düzenleyebilirim?

Yatırımlarınız veri/kur bilgilerine göre gruplanmış durumdadır. Her veri/kur grubuna kaç yatırım eklediğiniz kur grubunun altında Yatırım sayısı olarak belirtilir. Yatırım sayısına tıklayarak ilgili veri/kur için eklediğiniz tüm yatırımları açabilirsiniz. Her yatırım satırının sol üst köşesinde üç nokta (...) menüsü yer alır. Bu menü ile yatırımda sil, düzenle, sat gibi işlemler yapabilirsiniz.

Yatırımlarıma alarm kurabilirmiyim?

Yatırım sayfasında YATIRIM ALARMLARI başlığına tıklayarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Yatırım Alarmı Ekle butonu ile yatırımlarınıza kar/zarar alarmı kurabilirsiniz. Yatırım Alarmları ekranından bu alarmları düzenleyebilirsiniz. Yatırım alarmları pro özelliktir.

Yatırımlarda yaptığım işlemlere nasıl ulaşabilirim?

Yatırım sayfasında İŞLEM GEÇMİŞİ başlığına tıklayarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Yaptığınız tüm yatırım işlemleri burada listelenir.

Yatırım raporu alabilirmiyim?

Ayarlar sayfasında raporlar bölümünde YATIRIM RAPORLARI satırında yatırım raporunu GÜNLÜK, HAFTALIK, AYLIK olarak seçebilirsiniz veya gönderme ile rapor almayabilirisiniz. Raporlar kayıtlı e-posta adresinize gödnerilir. Yatırım raporları pro özelliktir.

Ekonomik Takvim, Ekonomi Sözlüğü, Kredi Hesaplama, Çevirici

Ekonomik takvim ne işe yarar? Nereden ulaşabilirim?

Günlük ve seçtiğiniz tarihe göre uluslararası piyasalarda açıklanmış olan ekonomik verilen takip edilebilmesi için hazırlanan kaynağa ekonomik takvim denilmektedir. Menüde yer alan ARAÇLAR başlığına tıklayarak EKONOMİK TAKVİM sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ekonomik takvime alarm kurabilirmiyim ?

Ekonomik takvimde her veri satırında bulunan Alarm Kur butonuna tıklayarak bu veriye alarm kurabilirsiniz.

Ekonomi sözlüğüne nereden ulaşabilirim?

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığına tıklayarak EKONOMİ SÖZLÜĞÜ sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kredi hesaplama sayfasına nereden ulaşabilirim?

Menüde yer alan ARAÇLAR başlığına tıklayarak KREDİ HESAPLAMA sayfasına ulaşabilirsiniz.

Çeviriciye nereden ulaşabilirim ve nasıl işlem yapabilirim?

Sosyal sayfasında (Anasayfa) ve Araçlar / Kredi Hesaplama sayfasında sol alanda çevirici yer almaktadır. Anasayfada Kripto Para Çeviricide yer alır.

Kişisel Verilere İlişkin Bilgilendirme Metni

Biz, PASYONİS MEDYA VE BİLİŞİM TİCARET A.Ş. olarak; müşterilerimiz, tüketicilerimiz ve çalışanlarımız dahil Şirketimiz ile ilişkili şahısların uhdemizde bulunan kişisel verilerinin Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve insan haklarına ilişkin ülkemizin tarafı olduğu uluslararası sözleşmeler ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) başta olmak üzere ilgili mevzuat çerçevesinde; güvence altına alınması ve işlenmesi konusuna hassasiyetle yaklaşmaktayız.

Bu çerçevede, KVKK kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla sizleri aydınlatmak istiyoruz.

Şirketimiz ile müşteri, tüketici, tedarikçi veya çalışan sıfatı ile paylaştığınız kişisel verileriniz KVKK’ ya uygun şekilde, faaliyet ve hizmet amaçlarımız ile bağlantılı ve ölçülü olarak işlenebilecek, yurt içi ve yurt dışındaki üçüncü kişilere aktarılabilecek, saklanabilecek, profilleme için kullanılabilecek ve sınıflandırılabilecektir.

Kişisel Verilerinizin İşlenme Amacı

Kişisel verileriniz;

 1. Hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde,
 2. İşlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak,
 3. Doğru ve güncel olarak,
 4. Belirli açık ve meşru amaçlar ile

işlenecektir.

Veri sorumlusu olarak Şirketimiz tarafından kişisel verileriniz, yıllardır süren kalitemizden ödün vermeden, sizleri daha iyi tanıyarak ihtiyaçlarınızı anlamak, isteklerinize daha hızlı cevap verebilmek ve sizlerle olan iletişimimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vermek ve daha kişisel ürün, hizmet ve teklif sunabilmek, bunları yapabilmek için analiz yapmak, sizleri ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirebilmek, ürün ve hizmetlerimiz hakkında memnuniyetinizi ölçmek, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek ve çeşitlendirmek için ve bunlarla birlikte gerekli kalite ve standart denetimlerimizi yapabilmek ya da mevzuat tarafından öngörülen raporlama ve sair yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi gibi amaçlar için işlenebilecektir.

Çalışanlarımızın verileri, İş Kanunu ve çalışma ve sosyal güvenlik mevzuatı ile yürürlükte olan diğer mevzuatın öngördüğü zorunlulukların yanı sıra insan kaynakları politikamız dahilinde veya performans düzeyini ve çalışan memnuniyetini arttırmak ve iş güvenliği ve iş barışının sağlanması gibi işletmesel nedenler ile Şirketimiz veya Şirketimizin işbirliği yaptığı veya yetkilendirdiği gerçek veya tüzel kişiler tarafından işlenebilecektir.

Kişisel Verilerinizin Aktarılması

Kişisel verileriniz yukarıda sayılan amaçlar dahilinde, KVKK ve yürürlükte olan mevzuata uygun olarak, Grup şirketleri ile paylaşılabileceği gibi, sayılanlar ile sınırlı olmamak üzere; iş ortaklarımız, iş bağlantılarımız, ifa yardımcılarımız ve alt yüklenicilerimiz ile sunduğumuz hizmetin amacı doğrultusunda ya da düzenleyici denetleyici kurumlar ve resmi mercilerle ilgili mevzuatın öngördüğü durumlarda yurt içine veya yurt dışına aktarılabilecektir.

Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaç ve kapsamda sözlü, yazılı veya elektronik olarak toplanabilir.

Kişisel verileriniz, Şirketimiz veya Şirketimiz adına veri işleyen gerçek ya da tüzel kişiler tarafından sayılanlarla sınırlı olmamak üzere, elektronik olarak doldurduğunuz üyelik formu veya sadakat programı kapsamına üyeliğiniz sırasında doldurulan üyelik formu ya da internet sitelerimize üyelik veya giriş sırasında üye girişi yapmanızı sağlayan sosyal ağlar, internet sitelerimiz veya üçüncü kişilere ait internet sitelerinde yer alan bizimle iletişime geçmek üzere doldurduğunuz iletişim formlar, çevrim içi alışveriş uygulamaları, elektronik kitap uygulamaları, Şirketimiz ile imzalamış olduğunuz muhtelif sözleşmeler ile Şirketimize göndermiş olduğunuz elektronik postalar, faks ve mektuplar gibi araçlar üzerinden, Şirketimiz ile yapılan yazılı veya sözlü iletişimler vb. kanallar aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanmaktadır.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız

KVKK ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla,

 1. Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
 2. Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
 3. Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 4. Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 5. Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
 6. KVKK mevzuatında öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
 7. Eksik veya yanlış verilerin düzeltilmesi ile kişisel verilerinizin silinmesi veya yok edilmesini talep ettiğinizde, bu durumun kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 8. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
 9. Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde bu zararın giderilmesini talep etme,

haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi yazılı olarak veya Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından ayrı bir yöntem belirlenmesi halinde bu yönteme uygun olarak bize iletebilirsiniz.

Yazılı talebinizi Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi Bilkent Cyberpark Tepe Binası Beytepe Lodumlu Köyü Yolu No:5 Ofis No:B10 06800 Bilkent ÇANKAYA / ANKARA adresine ıslak imzalı veya [email protected] kayıtlı elektronik posta adresimize güvenli elektronik imza ile imzalanmış olarak gönderebilirsiniz.

Kişisel veri sahibi olarak sahip olduğunuz ve yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için yapacağınız ve kullanmayı talep ettiğiniz hakka ilişkin açıklamalarınızı içeren başvuruda; talep ettiğiniz hususun açık ve anlaşılır olması, talep ettiğiniz konunun şahsınız ile ilgili olması veya başkası adına hareket ediyor iseniz bu konuda özel olarak yetkili olmanız ve yetkinizi belgelendirilmesi, başvurunun kimlik ve adres bilgilerini içermesi ve başvuruya kimliğinizi tevsik edici belgelerin eklenmesi gerekmektedir.

Veri Sorumlusu: PASYONİS MEDYA VE BİLİŞİM TİCARET A.Ş. Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi Bilkent Cyberpark Tepe Binası Beytepe Lodumlu Köyü Yolu No:5 Ofis No:B10 06800 Bilkent ÇANKAYA / ANKARA

Eklentiler

Eklentilere nereden ulaşabilirim?

Eklentiler sayfasına buradan veya sayfanın en altında yer alan Eklentiler başlığınan ulaşabilirsiniz.

Eklentileri Sayfama Nasıl Ekleyebilirim?

Eklentiler sayfasında Döviz, Altın, Kripto Para ve Çevirici eklentileri bulunur. Eklemek istediğiniz türü seçerek , eklenti içeriğinde yer alacak piyasa verilerini seçebilir ve eklenti boyutunu belirleyebilirsiniz. KOPYALA alanına tıklayarak eklenti kodunu otomatik olarak kopyalayıp sitenize eklentiyi eklemek istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Yardım sayfasında yer almayan sorularınız için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.