3000 Karakter
Görsel Yükle

Değerli kullanıcılarımız, lütfen piyasalarla ilgili spekulatif / yalan haber paylaşmayınız. Doğruluğu olmayan yatırım tavsiyesi içeren, siyasi içerikli paylaşımlarınız diğer kullanıcıları yanlış yönlendirebileceğinden dolayı yasal olarak suç teşkil etmektedir

USD Ons fena düştü doları da tutuyorlar yay gerildi kaçtığı an 10 TL dolar !!😁

USD American borsası açıldı. Yorumları rica edebilir miyim?

  USD bazı arkadaşlar dolar düşecek 8.50 yi görecek diyorlar. ben de onu bekliyorum. bu arkadaşlar yalan söyleyecek kadar şeref yoksunu değillerdir diye düşünüyorum.

  USD Az once 13.43 den dolar aldim sizce beklesemiydim ?

  KENT Sadece 4 adet hissede 1000 lira zararla sattım çıktım. Lanet olsun senin gibi hisseye. Her gün yüzde 10 bile yukselsen kimbilir ne zaman düzeltirdi. Bu gidişle 100 un altina kadar çekecekler gibi. Terste bekleyenlere Allah kolaylık ve sabır versin.

  USD Nebati: Ekonomik olarak tam bağımsız bir Türkiye misyonu ile yeni bir yola girdik, en önemli öncelik "yüksek faiz olmayacak" 02/12/2021 15:55:38

   USD alayım mı arkadaşlar yoksa düşer mi sizce

   USD Döviz ve altın al sat yapacagım.makas aralıgı uygun banka hangisi arkadaşlar

   USD Şu an 13 bandından girmeyi bekleyen kaç kişi var ?

   gram-altin Yeni maliye bakanı Nureddin Nebati görev yemini etti bu sırada yaptığı konuşmada önceliklerinin yüksek faiz olmadığını bildirdi yani kaldığımız yerden artışlara devam dün bahsettiğim analizler hala geçerli ancak şu durumda analizlerin pek hükmü kalmıyor hep birlikte izleyip göreceğiz söylediklerim kendi düşüncem olup yatırım tavsiyesi değildir iyi kazançlar (kazançsa tabi!!)

    YENİ ÜYELİK

      PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

    PİYASA ÖZETİ

    Bizi Takip Edin

      Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

    Yorum Yaz