3000 Karakter
Görsel Yükle

Değerli kullanıcılarımız, lütfen piyasalarla ilgili spekulatif / yalan haber paylaşmayınız. Doğruluğu olmayan yatırım tavsiyesi içeren, siyasi içerikli paylaşımlarınız diğer kullanıcıları yanlış yönlendirebileceğinden dolayı yasal olarak suç teşkil etmektedir

Moody’s Türkiye’nin kredi notunu 2 kademe yükseltti Moody’s, Türkiye’nin kredi notunu 2 kademe yükselterek "B3"ten "B1"e çekti, kredi notu görünümünü "pozitif" olarak korudu

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

TCMB’den Türk lirası mevduatı destekleyecek YUVAM adımıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), Türk lirası (TL) mevduata geçişin desteklenmesine yönelik adımlarına YUVAM hesaplarına ilişkin düzenlemeyle devam etti.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

TCMB kredi büyümesi sınırını daha da aşağı çekti TCMB parasal sıkılaşma önlemlerinin devamı olarak bankalar için uyguladığı yüzde 2 kredi büyümesi sınırını yüzde 1,5’e indirdi.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

Bakan Şimşek Moody’s kararını değerlendirdi Bakan Şimşek: "Moody’s kredi notumuzu ilk defa iki kademe artırdı, uyguladığımız program sayesinde ülke kredi notumuzu 11 yıl sonra yükselten Moody’s görünümü pozitif korudu." değerlendirmesini yaptı.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

Borsadan kapanış rekoruBorsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 0,15 değer kazancıyla günü 11.156,20 puandan tamamlayarak tüm zamanların en yüksek günlük ve haftalık kapanışını gerçekleştirdi.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

Elon Musk: CrowdStrike’ı sistemlerimizden sildikTesla, SpaceX ve X gibi şirketlerin sahibi milyarder Elon Musk, küresel yazılım sorununun ardından CrowdStrike'ı sistemlerinden sildiğini bildirdi.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

İş Bankası’ndan kısmı bölünme işlemlerine ilişkin açıklama Türkiye İş Bankası bölünme işlemlerine ilişkin olarak yaptığı açıklamada resmi başvurularla ilgili süreçlerin devam ettiğini ve kısmi bölünme işleminin yasal süresi içinde 31 Ağustos 2024 tarihine kadar sonuçlanmayacağını belirterek “yeni bir başvuru yapılıp yapılmaması ayrıca değerlendirilecektir.” ifadesine yer verdi.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

PEKGY 7,5 dan 9,5 a giden yolculuğunuz trenin aniden geri manevrası yapması ile son buldu ve yeni giriş 7 civarı düşüncemizi de yıkarak ilk istasyon 6,5 demeye zorladı ve şu an ilk istasyonda ama çıkış yapacağını sanmıyorum, adeta geri geri manevra ile depoya gidecek görüntüsü var, biz takibe başlamadık, başlayana Allah yardım etsin,ytd

BTCUSD sen uzmansın biz cahil. sana ikinci soru. adam Portal almış. 2 dolardan 0.20 cente düşmüş. geçen 0.40 Cent olmuş. sen millete mal satın diyorsun. peki bu yatırımcı arkadaş seni dinleyip satsa, bir gün sonra Coin x3 yapsa, kendini nasıl his edersin?

bist-100 Ziraat bankası, bedelli sermaye arttırımı için bankaya nasıl haber veriliyor? Müşteri hizmetlerine bağlanılmıyor. Bilen varsa söylerse çok makbule geçer.

  YENİ ÜYELİK

    PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

  PİYASA ÖZETİ

  Bizi Takip Edin

    Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

  Yorum Yaz