3000 Karakter
Görsel Yükle

Değerli kullanıcılarımız, lütfen piyasalarla ilgili spekulatif / yalan haber paylaşmayınız. Doğruluğu olmayan yatırım tavsiyesi içeren, siyasi içerikli paylaşımlarınız diğer kullanıcıları yanlış yönlendirebileceğinden dolayı yasal olarak suç teşkil etmektedir

Kamuda 3 yılı dolan sözleşmeliye memurluk yoluCumhurbaşkanı Erdoğan, kamuda 3 yılını dolmuş sözleşmelilerin hemen aday memurluğa geçeceğini belirterek, "Yeni statüye göre kamudaki 520 bin sözleşmeli personelden 424 bini isteğe bağlı olarak kadroya geçebiliyor." dedi.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

‘Efsane Cuma’da dijital cüzdan kullanımı yüzde 56 arttıİyzico Genel Müdür Yardımcısı Şebnem Dağ Güven, e-ticaretin yoğun kampanya günleri olan , “Efsane Cuma” döneminde dijital cüzdan olan üye işlerinden yapılan alışverişlerde yüzde 56’lık adetsel, yüzde 320’lik hacim artışı gördüklerini söyledi.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

AMB Başkanı Lagarde'dan faiz mesajıAvrupa Merkez Bankası (AMB) Başkanı Christine Lagarde, enflasyonu orta vadeli hedef olan yüzde 2 seviyesine düşürme konusunda kararlı olduklarını, bunun için faizleri daha da artırmayı planladıklarını ifade etti.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

Suudi Arabistan'dan "Kral Selman Uluslararası Havalimanı" projesiSuudi Arabistan, başkent Riyad'ın doğu ile batı arasında ulaşım, ticaret ve turizm için küresel bir destinasyon olma çabalarının bir parçası olarak Kral Selman Uluslararası Havalimanı projesinin başlatıldığını duyurdu.

Devamı Haber Kaynak: www.bloomberght.com

USD Arkadaşlar ne dedik altın düşecek 😁😁😁😁😁😁🤩🤩🤩 

ons Altından önce dxy salacak sanki. Öyle olursa diye onsta 1700 beklemeden altına daldım ben yine. Ben uzun vadeciyim yorum olarak zart zurt yazan olursa saygılarımı iletirim ona göre. 

  gram-altin Altını nerden hangi platformdan almamı tavsiye edersiniz arkadaşlar. Düğün yapma planım var lakin karar veremedim makas aralığı en kısa ve önereceğiniz bi yer var mı?

  brent Sevgili devlet yoneticileri , Biz mazotun 20₺ olmasina artik razi geldik. Bizi s2ke s2ke razi ettiniz. Haberiniz olsun. Allah da bunu yaniniza koymasin.

  BTCUSD şimdi benim tayfalar Yusuf abiniz ne işi yaparmış gavur işi yaparmış çünkü Yusuf abinizi gavur hocalar okuttu çingene işi yapmaz mış 72.25 üzerinde kalamayacak dedim hepsinde yön vasagıya btc13819 kadar inmedikce buy açılmaz seni hiç anlamazsın terste bırakır bir de düşük X ile az limit terste ekleme yaparak hedefe odaklı ayda 2 işlemden para kazanan gene bir maaş çıkartırsın treyt budur vur kaç la değil şoparlık yapmayın şopar,şopar 

  gumus-ons çin yine ortalığı karıştırma çabasında. virüs var diye yine açıklama yaptılar piyasalar aşağıııı

   Yorum Yaz