3000 Karakter
Görsel Yükle

Detaylı Bilgi

USD Değerli Android kullanıcılarımız, Yeni FinansCepte iPhone uygulamamız yayınlandı, Android uygulamamız da çok yakında yayında olacak. Kısa bir süre sonra Google'ın onay vermesi ile yayına girecek uygulamamızda merakla beklediğiniz gece modu özelliğimizin olacağını sevinerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

GBPUSD Gbp/usd satış . Full çıktım..

 • GBPUSD @hasandolar aaaa sizde mi çıktınız hayırlı olsun bilmiyordum yeni gördüm

 • GBPUSD @Koruma Olumlu haberler var anlaşma ihtimali üzerine. Biraz bu şekilde oyalanacak netleşene kadar. Açıklamalar olumlu olmasaydı düşüş olacaktı. 50. Maddeyi değiştirmeye çalışıyorlar. Hatta tekrar referandumu konuşuyorlar. Eğer Anlaşmasız Brexit haberleri gelirse o zaman düşüşü göreceğiz. 1.2905’ten gece son kademeyi yaptım. Biraz daha beklenebilirmiş ama zaten ortalamam 1,2558’di. Kâr cebe yakışır dedik, toplam 1160$ kârı koyduk. Riske giremedim daha fazla..

USD aranız da mhp'li var mı bu ABD ile anlaşma hakkında ki yorumu nedir acaba?

  gram-altin Yavaş yavaş geliyor tahmin ettiğim 281 seviyelerine .. 

   USD arkadaşlar BIST 100 kayıp endeks normal dolar kar satışları görüldü durum ortada sabah 5795 seviyesi olan doların 5830 görecek gücü var dedik geri çekilme ve kar satış 580 kırmaz hafta başı dolar düşmez hatta usd saat 14 55 16 55 bir miktar daha yükselir 5830 5835 hata 4840 zorlar 🤗🤗🤗🤗🤗

    USD İnşaat Sektörünün çökmesine sevinen bir tek yokum değil mi?

    USD ewet bende aylardır bekliyorum yeterince sıkıldık dolardan, tam düze çıktım şu an. şimdi bozsam 70lerden alma şansım olur mu yada kesin altın a yönelicem artık. MB toplantısı ne zaman ?

     VAKFN Alis 

      gram-altin KUVEYT KULLANAN ARKADASLAR ARTIK PAZAR GUNLERİ GECE 12 den SONRA ALİS SATİŞ YAPİLİYOR BİLGİNİZE...

      gram-altin TEMEL TEKNİK ANALİZ 

      • gram-altin ABD ve Çin arasındaki ticaret görüşmeleri devam ederken Çin Başbakan Yardımcısı Han Zheng, tarifelerin daha da azaltılacağını açıkladı. ABD’den de uzlaşı yönünde iyimser açıklamalar geliyor. Bu durum küresel büyüme endişelerini de önceki haftalara göre azaltırken risk iştahını da artırdı.AB ve İngiltere’nin brexit konusunda anlaşmaya varması sonrasında İngiltere parlamentosu brexit anlaşmasına yönelik oylamayı erteleme kararı aldı. İngiltere Başbakanı Johnson’ın brexiti 31 Ocak’a kadar ertelenmesini talep etti ve bu hafta sonu yapılacak oylama takip edilecek. Dış basındaki haberlere göre Johnson'ın brexit anlaşmasını bu hafta parlamentodan geçirememesi halinde Şubat 2020'ye kadar ertelenmesini talep edebilir. Ancak anlaşmasız brexit olasılığının zayıflaması piyasalarda iyimserlik sağladı. Yurt içinde bu hafta siyasi gündem olarak 120 saatlik süre sonrası ABD’den gelecek açıklamalar ve Erdoğan-Putin görüşmesi izlenecektir..............

      • gram-altin arkadaşlar bizzat kendim elimde Türk lirası var buradan pozisyon Açmak istemiyorum Çünkü belirsizlikler devam ettiği sürece beklemeye devam edeceğim... size uyarım panik yapmayın orta ve uzun vadede alanlar beklemeye devam edebilir..........ytd..

      USD Bugün 5.88 yapar diyenler 👍 Yok bu 5.75 yapar diyenler 👎

      YENİ ÜYELİK

        PİYASALARI ÇOK DAHA KOLAY TAKİP EDİN, ÜYE OLMANIN AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN.

      PİYASA ÖZETİ

      Bizi Takip Edin

        Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.

      Yorum Yaz