Gram Altın

ALIŞ 480,95
SATIŞ 481,57
FARK -%0,83
Önceki Kapanış 486
Günün En Düşük Değeri 477,26
Günün En Yüksek Değeri 487,20

Gram Altın Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%64 Artar
135 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN GRAFİĞİ

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

18:24ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 470,46490,8%4,32
İşbank 468,46495,65%5,80
Akbank 480,81481,52%0,15
Yapı Kredi 470,28491,78%4,57
Ziraat 469,26491,29%4,70
HSBC 475,05482,16%1,50
Halkbank 458,48498,28%8,68
Vakıfbank 481,52481,52%0
TEB 451,35512,83%13,62
Şekerbank 466,67490,45%5,10
Kuveyt Türk 477,48480,18%0,57
IngBank 477,51485,03%1,57
18:24ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 472,52484,68%2,57
Albaraka 468,28488,59%4,34
Finansbank 466,43491,46%5,36
EnPara 469,02488,98%4,25
Denizbank 468,46495,64%5,80
ZiraatKatilim 493,29496,66%0,68
Vakıf Katılım 477,29480,17%0,60
Kuveyt SeninBankan 477,41480,11%0,57
Enpara 469,03489,06%4,27
ING 477,73485,24%1,57
Ziraat Katılım 460,29500,09%8,65
Senin Bankan 477,59480,29%0,57
OdeaBank 476,16490,15%2,94

Gram Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-altin uçtu kaçtı bakın,uçan kaçan paralarınız bırakın bu sevdayı faize yatırın daha iyi 😌

gram-altin Aq altin gibi senin kan kusturdun

    gram-altin Bu YouTube de ki ekonomistler hakkında ne dersiniz

    gram-altin yarın cuma.yine biraz yükselir bizi kandırır.bir haftayı daha öylesine geçirmiş oluruz.

      gram-altin Altını 481 den yakaladım elim varmadı almaya kesin yarın 490 olur hep böyle yakalıyorum demek ki nasip yok

      gram-altin eskiden para kazanmayı bırakın sadece cebimdeki param enflasyonda ezilmesin degeri korunsun diyerek altına dolara koyardık.. şimdi böyle değil. tam tersi ! ilginçtirki dolar altın düşer marketteki ürünlerde ineceği yerde bilmem neye her hafta %10 20 zam geliyor! bu işte bi iş var!! çok sövecem....

        gram-altin Fiziki alamadığınız sürece çıkmayacaktır. Bankalar elinde olmayan altını size satmış gösterip paranızı faizde kullanmaktadır. Ben tüm altınımı fizikiye çevirip banka kasasına koydum. Ankara'da fiziki almak isteyenlere uygun fiyatlı yer söyleyebilirim. Ben daha ne yapayım.

        gram-altin dostlar analizler burada izLeyinhttps://www.youtube.com/watch?v=F4fg9ByKLsQ&feature=youtu.be

        gram-altin 10 gr riskli alım yapılmıştır.

          gram-altin Arkadaşlar çoo dikkatli 415 kadar patlatacaklar.!

            gram-altin patlama geliyor hazır olun...

              gram-altin CAKİLDİ YERİN DİBİNE

                gram-altin Altin 520 ye kadar cikip dusus yaptiginda 499 da 1 ay takildi sonra dusup 488 de 1 ay takildi ve suan 479 da takilip kalacaga benziyor maalese altin yerinde sayiyosa hep dusus oluyor zararimiz katlaniyor 🤷🏻‍♂️

                  gram-altin Altın mı? bitcoin mi? asıl soru bu bakalım ayakta kalan kim olacak yoluna devam edecek kim olacak

                  gram-altin alım yeri 465 oraya gelecektir. ytd

                  gram-altin evet sonunda altını elimize verdiler

                    gram-altin gram altincilar dolar a dikkat edin tokati sert olur destegi cogunluk olarak faizden aliyor...ses getirebilir

                      gram-altin burdada uyardım dolara çevir diye daha tokadın kralını görmediniz 82 dolar kar tarihler yalan söylemez 

                      gram-altin Allah blanı versin altın 1 lira senden daha kıymetlidir 1 senedir anamızı ağlattın

                        Yorum Yaz