Gram Altın

ALIŞ 439,35
SATIŞ 439,65
FARK %0,06
Önceki Kapanış 437
Günün En Düşük Değeri 436,67
Günün En Yüksek Değeri 444,63

Gram Altın Pazartesi ( Ne Olur ? )

%69 Artar
521 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN GRAFİĞİ

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

14:10ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 426,07449,40%5,47
İşbank 430,38446,68%3,79
Akbank 426,23443,9%4,15
Yapı Kredi 429,45450,01%4,79
Ziraat 430,29445,62%3,56
HSBC 428,68444,24%3,63
Halkbank 421,22451,07%7,09
Vakıfbank 430,28450,28%4,65
TEB 411,61468,92%13,92
Şekerbank 432,35450,01%4,08
Kuveyt Türk 434,10436,88%0,64
IngBank 433,48444,69%2,59
14:10ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 426,46443,69%4,04
Albaraka 427,90447,10%4,49
Finansbank 424,70445,10%4,80
EnPara 426,82444,33%4,10
Denizbank 430,38446,67%3,79
ZiraatKatilim 424,13462,78%9,11
Vakıf Katılım 433,78438,23%1,03
Kuveyt SeninBankan 426,65445,13%4,33
Enpara 427,36442,84%3,62
ING 432,70444,15%2,65
Ziraat Katılım 456,17498,75%9,33
Senin Bankan 434,19436,98%0,64
OdeaBank 476,16490,15%2,94

Gram Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-altin Selamünaleyküm hayırlı sabahlar hayırlı cumalar hayırlı işler bol bereketli kazançlar dost meclisi

gram-altin Gram altin Gram gumus 2 ayin baslarinda yola devam edecektir. 13 14 15 şubat gunlerinde sizler bu tarih araliklarinda tekrar uyaracagim. ytd

gram-altin Faize karşıyım derken kendi kişisel görüşünü söylüyor büyük ihtimal ben karşıyım ama Merkez Bankası yükseltiyor der geçer ters köşe olabilir yani onu söylemek istiyorum

gram-altin Sinyal verdi...bakalım faiz sabit mi aşağı mi inecek ne kadar etki edecek yüzde 17 daha nereye gidecek.. 

  • gram-altin @Ali ULAŞ bence dinlememeliler gecen sen dinlediler ne oldu hersey ortada bu milletin enfilasyon altinda ezimesinin bedelini kim odeyecek isten anlayan konussun anlamayan karismasin artik kanun var mb baskani kanunlari kullanmali herkez isini yapmali...eger

  • gram-altin @Ali ULAŞ faizi artiracaklar gibime geliyor.bundan once de ayni seyleri sóyledi ,dolardaydim ve de yedim bu numarayi. 8.25 den 17 ye cikti ve yeni toplantida 300 baz daha gelirse sok 20 olabilir.Bankalarda duran 235 milyar dolari mb kendisinin zannediyor ama yerlesiklerín her dususde doviz ve emtia aldiklari belli . iki ayda 66 ton altin da bozmuslar, dovize mudahale nasil yaptiklari belli oluyor.istedikleri Kadar dusursunler emtia ve dóvizler birgún gordukleri zirveleri gene górúp,kíríp gececekler o zirveleri.ytd . Ben pariteden gúmús ve gram altinda gectim. bu hamle yalnis olabilir ve oldu gibi dursa da panik yapmadan beklerim. ortalamalarim gúmús 4.61, gram altim 333 tl. ne oldu? bekleyince terso olan mb oldu. tersteki arkadaslar ; siz de bekler ve sabrederseniz umarim Kar a gecersiniz.bol kazançlar herkese. satis yok. sadece parite o da gelirse. gelmezse sikinti yok.zirveleri beklerim ve gelir elbet bigun. gúmús 7 tl ,gram da 550 tl yi gecmisti, bekleriz. ytd.

gram-altin . 

gram-altin Kimsenin bir halt bildiği yok bu platformda 15 bin zararım var 234 gram 490 maliyetle borç günü geldi satacağım kimse bilmeden sallamasın zararıma satılmaz yalan söylüyorsun diye senet borcu var borç günü 20 Ocak burada zaman kaybetmeyin Twitter da gerçekten dürüst kişiler var size tavsiyem uygulamayı silin ve çıkın burası adamı hasta eder herkes çıkarını söylüyor sakın kanmayın bir daha altına gireni.....

    gram-altin bugün vadeli mevduat hesabımı yeniledim, 18,25 faiz aldım, dolardan nisana kadar umudunuzu kesin demektir bu, 7.00 tl yi görmesi dahi muhtemel, gram altın da 400 ü zorlayabilir

    gram-altin ons 1800 $ a kadar sarkması normal sonraki hedefi 2700 $ . ortamada düşerken satçılar çıkarken alcılar. Bu insanlara itibar etmeyin altının bütün grafiğine bakın hep daha yukarı çıkmıştır. 500 den alıp 430_420 lere satmayın. Alsattan para kazanmak çok zor.

      gram-altin 176 gram 438 den giriş yapıldı.ytd. Hadi hayirlisi. Ya herro ya merro.

      gram-altin Sürekli bir tarih veriyorlar hiç bir bok olmuyor. 6 ocak 6 ocak 6 ocak dediler noldu ? şimdide 21 ocak diyorlar:) bunlar gerçekten dedikleri gibi isterlerse çıkarır isterlerse düşürürler

        gram-altin Bence 21 ocakta faiz artışı olmayacak gibi ytd

          gram-altin ZİRAAT FOREX TE tüm metaller ve döviz makası çok düşükmüş doğrumu kullanan varmı.

            gram-altin Şu fiyattan al bu tarihte bu fiyat olacak diyen arkadaşlar bunu neye dayanarak söylüyorlar ve finans üzerine ne bilgileri var merak ediyorum. Arkadaşlar burada yapılan yorumlarla insanlar bütün birikimini harcayıp yatırım yapıyorlar bunu göze alarak yorumlar yapın lütfen

            gram-altin iki seferdir tek bi ürün ya gumus ya da gram %50 ile alip kademe için dolarda bırakıyordum portföyde.Teşvik paketine çok güvendim ve bu sefer hem gumus hem gram altın aldım tüm dolarları parite yaptım.Kısaca kademe şart ve ben yapmadım.Aldık dersimizi.Onslar buralardan dönerse iyi dönmezse de beklemek durumundayım. gümüş ve gram artık benim portföyüm %100 emtialar .ytd. gümüşün ortalaması 4.61 tl, gram altının ortalaması 333 tl.Tesellim bu ortalamalarımın düşük olması.bol şans bol kazançlar herkese.ytd.

              gram-altin Vay vay vay gram 700 dolar 12 14 arasına yerleşmiş harika gidiyor hajajsjsjsjjs Ula gramcilaaaaar bekleyin 100000 dolar olacak ons

                gram-altin Ve beklenen teşvik pakati açıklaması geldi.ABD başkanı Bıden 1.9 milyar dolarlık teşvik açıkladı,pandemi nedeni ile paranın tamamı vatandaşa gidecek,bununla da kalmayacak 2.teşvik paketi çıkarma bile gündeme gelebilir.Her ne kadar aşı bulunsa da hastalık yaygın hızla artmaya devam ediyor.Avrupa da benzer durumlar söz konusu.Eğer olaki mutasyona uğrayan virüs ölümleri hızlandırır ise dünya da büyük çapta kapanışlar gelecektir.Ülkemizde ise her ne kadar liderlerin aşı vurulmaları gündemi meşgul etse de ekonomik durum hiçte iç açıcı değil.İşsizlik rakamları düşüşte gözüksede!!!!;Faizlerin yüksek olması iç piyasayı kitlemeye başladı ve Cumhurbaşkanımız, bu böyle gidemez diye açıklama yaptı.Yakında batık kredileri kepenk indiren esnafları daha çok okuyacaksınız.Bu daralma da maalesef altını doları ve gümüşü çok yukarılara götürecektir.Şu an ki rakamlar sizi yanılmasın!Şimdlik günü kurtarma adına 66 ton altın satıldı.Önümüzdeki günler çok kritik...Artık son çırpınışlar bu rakamlar,yakında çok yüksek fiyatlamar göreceksiniz şaşırmayın dostlar,elinizdeki mevduata sahip çıkın,bu dönemde PANİK yapmayan kazanacaktır...YTD.

                gram-altin Ulan altin su zararim ciksin senin adini anmayacagim..Alirim duser almam cikar ..alir bozdururm ucar gider..bozdurmam b.k olur ..

                gram-altin alınır mı şuan icin

                gram-altin Arkadaşlar bence de satmamak lazım .

                  gram-altin Arkadaşlar ortalamam 507 TL Ocak sonu satmam gerekiyor yükselir mi. çok zararım var ne yapacam bilemedim.

                    Yorum Yaz