USD / Amerikan Doları

ALIŞ 8,653
SATIŞ 8,663
FARK -%1,2
Önceki Kapanış 8,7695
Günün En Düşük Değeri 8,654
Günün En Yüksek Değeri 8,7979

Dolar Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%66 Artar
367 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DOLAR GRAFİĞİ

Dolar DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

USD OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 8,6518
  • Destek 2 8,6286
  • Direnç 1 8,7009
  • Direnç 2 8,7268

DOLAR BANKA KURLARI

19:36ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 8,72038,736%0,18
Yapı Kredi 8,44468,8636%4,96
Garanti 8,45968,8596%4,73
Halkbank 8,42268,9226%5,94
VakifBank 8,47318,8731%4,72
Denizbank 8,45148,8517%4,74
Ziraat 8,47098,8712%4,73
Isbank 8,45158,8518%4,74
Akbank 8,41418,8641%5,35
EnPara 8,54018,7826%2,84
Vakıf Katılım 8,6288,6886%0,70
19:36ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 8,47068,8796%4,83
IngBank 8,60078,7497%1,73
Finansbank 8,52168,7981%3,24
Albaraka 8,09518,4631%4,55
Kuveyt Türk 8,61428,6902%0,88
Teb 8,47688,9189%5,22
HSBC 8,58898,7264%1,60
Kuveyt SeninBankan 8,62288,6815%0,68
TurkiyeFinans 8,50168,802%3,53
OdeaBank 8,54118,7661%2,63
ZiraatKatilim 8,67948,7367%0,66

Dolar Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

USD Bu bilgi doğru olabilir araştırılması lazım 

    USD MKE de satılıyor, bence kendilerini satmaları daha makbul olur. Babalarının malı ya.... 

      USD süper TL

        USD gaflete düştüm doları satıp borsaya girdim ağzım gözüm yamuldu Mehmet Haluk ırmak borsada bütün paramı nasıl kaybettim you tube videom kanalım

          USD Dolarda altında kriptoda hiç biri merkeziyetsiz değil hatta aynı merkezden yürütülür…. Ne dolarcılar kriptoya ne coinciler altına laf söylemesin:.:. Piyasanın durumu ortada herkes batık ve bitik …. Ama emin olun kazanan yine finansal özgürlükçüler olacak

            USD bu sevyeden dolar, ve altın,dan bist,100,hiselerine geçiç süper önümuzdeki günlerde borsa İstanbul da sert yükselişler görebiliriz ytd

              USD Erdoğan, şu doları bi düşür, 2023'te oyumu sana vereceğim.

                USD 8.50ye gelirsen alırım

                  USD ONLARIN DOLARI VARSA BİZİM DE GAZIMIZ VAR ALLAH A ŞÜKÜR. BEKLEYİN 2023 Ü TÜRKİYE NİN KARŞISINDA KİMSE DURAMAYACAK

                    USD Bu ülkede dolar düşmez sadece düzeltmesini yapıp yoluna devam eder. YTD

                      USD Babalar ben size olanlardan bi kismini diyimm. Globalde Milleti coine kitlediler. Millet buyuk terso, zararina cikamayan cok buyuk kesim var. Dolayisiyla canli, abluka altinda,hayatimizda coinler olmasa var ya su an emtialar altinlar gumusler coktan kopmustu ben size diyim. Para illa gidecek bir yer bulacaktir. Terste olan herkesin Allah yardimcisi olsunn. Bizim para birimini Dolara karsi belirleyense kader kismet 🤣 su ana kadar allem kullemlerle iyi baskiladilar lakin sıkınti su ulke genel anlamda rusvet ve yolsuzluklara garkolmus devletin tek gecim kaynagi halktan alinan vergiler olmus. adalet Allahlik Alibey, carklar durmus hammadde disardan. katma deger uretimi laylon, nereye kadar? 10.000 dolar maas alma isini kabul edecek bi enayi bulamadilar hala bulsalar aciklayacaklar🤣 bayram rusvetleri 3Milyon, birimini hqtirlamiom euromuydu dolarmiydi cok fark yok benim.icin 🤣 Bu sartlar altinda TL de kalacagina patates al depoda stokla daha iyi😶

                        USD Kızılay da orta yerinde çıplak show yapsam ünlü olurmuyum?abone sayım artar mı? biraz daha fitnes yapam ondan sonra 😆😆😆🏋️🏋️🏋️ geçim derti yüzünden çıplak gezen vatandaş gözaltına alındı 🤭🤭🤭ne abonem olur

                          USD 9 a yolculuk başlıyor yakında.

                            USD nooldu la sig piyasada cevirin bakalim versenize piyasa acikken yarin bu fiyattan 🤣

                              USD TÜRKİYE GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR. SAVUNUN AVRUPA AMERİKA

                              USD @👍👎 Amk kuş beyinlisi seni

                                USD NO PANİC !!! DOLAR BU YIL 8.90 GEÇECEK. 2022 DE HEDEF 10.70 11 BANDINA GELECEK YATIRIMLARINIZI ONA GÖRE YAPIN YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR YATIRIM DANIŞMANI DEĞİLİM TAVSİYE VEREMEM ŞAHSİ FİKRİMDİR YTD

                                  USD Turizmden eskisi kadar olmasa da geçen senekinden çok daha fazla döviz geliri elde edeceğiz. Onun dışında dış ticaret açığı daralıyor ve kötü haberlerin hepsi bitti.(şerbetlendik) Milletin de parası hep döviz artık döviz alacak TL'si yok. Faizler de yüksek. Demem o ki ekstra çabalamazsak ülkecek kaos çıkarmazsak öyle dolar molar uçup kaçmaz. Ama burası Türkiye her an her şey olabilir.

                                  USD Hadi oğlum nerdesiniz ya 10 kuruş düştü dolar.. Çomarlar bekleniyor..

                                    Yorum Yaz