ETHUSD / Ethereum

ALIŞ 1.992,31
SATIŞ 1.992,32
FARK %2,09
Önceki Kapanış 2.006,04
Günün En Düşük Değeri 1.884,79
Günün En Yüksek Değeri 2.036,61

Ethereum Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Artar
4 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ETHEREUM GRAFİĞİ

DETAYLAR

 • Baz Coin ETH - CoinMarketCap
 • Market Sıralaması 2
 • BTC Cinsinden Fiyatı 0,02530 BTC
 • USD Cinsinden Fiyatı 1.993,45 $
 • 24 Saatlik Hacim 20.128.248.142 $
 • Piyasada Dolaşan Adet 116.424.578
 • Toplam Arz Edilebilir Adet 116.424.578
 • Son 1 saatlik değişim -0,35 %
 • Son 24 saatlik değişim 2,34 %
 • Son 7 günlük değişim -14,81 %

MARKETE GÖRE DEĞERLER

01:11ALIŞSATIŞMakas(%)
Bitstamp 1.991,481.993,33%0,09
Binance 1.992,311.992,32%0,00
Bitfinex 1.993,11.993,7%0,03
01:11ALIŞSATIŞMakas(%)
CexIO 1.999,461.999,47%0,00
Bittrex 1.991,841.992,70%0,04
OkEx 1.992,451.993%0,03
OKCoin 1.992,451.993%0,03

Ethereum Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

ETHTRY Tüm YouTube şarlatanları ortak ağızdan SASA düşer demişler inceleyin. Birbirlerinin ağzına bakarak birde grafik çizmişler anlatıyorlar. Sokak finasçıları takip edin yarın o videoları siz sileceksiniz. Bu yazı burada kalacak yüklü miktar giriş yapıyorum SASA’ya ki bu yatırım tavsiyesi değildir sadece takip edin. Tüm sosyal medya şarlatanlarının sizlere verdiği yatırım tavsiyelerinin ne kadar boş olduğunu göreceksiniz. Yarın hisse’nin açılışı ve gün sonu kapanışına bakın ama önce herzaman yaptığınız gibi YouTube de bu gün hisse yorumu yapan şarlatanları izleyin sonra niçin para kaybettiğinizi net anlayacağınızı umuyorum.

  ETHUSD 42.000$ ve 44.000$ dan sert ve hacimsiz düşerse ayı sezonundayız, olacaktı. Her iki oluşuma boğadayız yazmıışım., 🙂 bazen o kadar çok yazıyorumkki beyin yanıyor. 48.000$ üzerindeki kapanıışda boğa devam ediyor, demek olur ve altcoinlerde ciddi artışlar görebiliriz. 72.000$ kadar ben risk almayı tercih ediyorum. Düşersede arabayı da satar düştükçe almaya devam ederim. Elbetdeki sonsuza kadar düşmeyecek ve yükseldiği günlerde gelecek. Ben zararına hiç coin satmadım, satmam.

   ETHUSD Değerli dostlar, beklentimiz belli değişik bir aksiyon gerçekleşirse paylaşırım. Bizim beklediğimiz 42.000$ ve 44.000$ arası bu seviyeler kesin gelecek gözüyle bakıyoruz. Yön burda belli olacak küçük düzeltmeyle ilerlerse, boğa devam ediyor. Sert ve hacimsiz düşerse boğadayız. Risk alamayanlar burda nakite geçebilir. Gerçekten kritik nokta burası. Şimdi ayı fln diyorlar hiç inandırıcı değil. Bize göre ayı tuzağı her düzeltme ayı olsaydı.. Fakat 42 ve 44.000$ kritik nokta burda belli olacak herşey.ayıdamıyız boğadamıyız. Biz gerekirse bekleriz 1 yıl düşersede altdan alırız stratejimiz belli ve buna uyacağız. 72.000$ bekleyeceğiz. 42.000$da yine değerlendiririz fakat burası riskli ve kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. Burda insiyatif kullanmalısınız. Bizin stratejimiz belli. Düştükçe alırız, elbetdeki yükselecektir. Yeterince k@r alıncada satarız. Sabırlı olanlar eninde sonunda kazanır. Herkese bol kazançlar dilerim, saygılar.

    ETHUSD Bu grafiği paylaştığımda %40 düzeltme bekliyorum dedim. Grafikde dip 28.000$ ve tepe 72.000$ olarak görünüyor. Fakat biz grafiğe göre hareket etmeyip dip olarak 38.000$ belirlemiştik. Yanıldık. Kurumsalların 36.000$ ve 42.000$daki yüklü alımları ve 38.000$ altı ayı sezonu gözükmesi yatırım stratejimizi biraz bozdu. İster beğenin ister beğenmeyin ben daha iyisini yapana kadar Türkiye'deki en iyi grafik çalışması bu. Şuana kadar tam olarak grafikteki hareketler gerçekleşti. İnşallah hedefimiz olan 72.000$ da ulaşarak bizi mahçup etmez. Tabi birden 72.000$ olmayacak ileri geri en çok yol sonu bu hedefi bekliyoruz. Grafikler formasyonlar %100 gerçekleşecek diye birşey yok. Bunuda hatırlatayım. Kendim zararımı pek umursamıyorum. Nasılsa k@ra geçecektir. insanların benim yüzümden zararda olmaları beni üzer. Ben bi şekkilde altdan ekleme yapıyorum. Piyasaya bakarsak, döndü demek için erken. 34.000$ üzeri kapanışlar güven tazeler. Herkese bol kazançlar dilerim, saygılar. 

    ETHTRY Kazanmak isteyenler için hisse önerileri devam ediyor. Önümüzdeki haftanın yıldızı Pegasus hava yolları (PGSUS) 77,3 güncel fiyat önümüzdeki hafta Fransa , Almanya , ve özellikle Rus’ya hava yolarını serbest bıraktığı için Pazartesi günü tavan yapacağını ve önümüzdeki haftalarda 3 rakamlı fiyatları göreceğini tahmin etmekteyim. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Özellikle inceleyiniz.

    ETHUSD DÜZGÜN İNSANLARDAN OLUŞAN ÜCRETSİZ ANALİZ GRUVU KURUYORUM 5⃣3⃣1⃣ 4⃣2⃣6⃣ 1⃣3⃣ 9⃣9⃣ VATSABTAN İLETİ.SİME GECİN

     ETHTRY %14 artmış sözde nerde acaba bu artış?

     ETHTRY hafta sonu satoshi olurmu

      ETHUSD Değerli dostlar, şuan gerçekten bu işin en iyileri bile zararda. Hep k@r olmazdı zaten. Nerden girdiğimiz ve nerde sattığını bilmemiz lazım. Piyasa günlük değerlendirilmez. Bakiyemin 70 eridiğini gördüm ilk başladığımda, sonra 2 ye katladığımıda. Sabırlı olmak lazım. MicroStrategy bile 37.000$ dan alım yaptı. 500miyon dolarlık. En dibi balinalar da dahil kimse bilmiyor inanın. Birlikte hareket etmedikleri sürece. Bir kaç haftadır balinalar arasında savaş var sanki birileri yüklü alıyor diğeri yüklü satıyor, panik olarak insanlarda satınca trend çizgisinin dışına çıktık. Özetlersek yatırımızı yaptık makul sayılacak seviyelerden,k@ra geçmesini bekleyeceğiz. Yok olmayacak merak etmeyin paramız belli coinleri seçerken bundan bahsediyordum sonunda karşılığını alacağız. K@r Satalımmı dediğiniz günlerde çok uzak değil. Altdan alım şansı verirse arabayıda galeriye gösterdim. Alım yaparım. Nakiti olanlar için çok güzel alım fırsatları.

      • ETHUSD @Crypto Kahin @ Eyvallah hocam, teşekkür ederim. Falcılık falan gibi bir düşüncem yok, olsa zaten sormam. diğer arkadaş söylemişti ama yine de ifade etmek istedim. Tekrar teşekkür ediyorum. Iyi çalışmalar.

      • ETHUSD @özgür çocuk Birçok analiz var s2f benim dikkate aldığım bi model planb nin,geçmiş yılların aylarda verdiği tepki, ne kadar süredir düştüğü ve % kaç düşüş yaşadı gibi hepsini incrleyip öyle ortalamasını alıyoruz. Tahmin yani. Kimine göre temmuz, kimine görede ağustos eylül gibi herkesin kendine göre bakış açısı ve analizi farklıdır. Falcı yada gerçekden kahin değilim. Birçok analiz var. Tüm indikatörler inceliyorum grafik çalışmalarına göre tahmin etmeye çalışıyoruz. Ben bu şekilde kazanıyorum. %70 80 oranda başarı sağlıyor. Kesin olacak diye birşey yok kesinlikle. Fakat çok iyi bildiğim birşey var en tepeden girmediğiniz sürece sabırla beklerseniz k@r almak çok zor değil değil.

      ETHUSD 2000 satış fırsatıdır kaçanın anası ağlamaz.

      ETHTRY binance tr hesabimi kullanamiyorum ag hatasi veriyor yardimci olacak varmi

       ETHTRY Az daha beklerim bir gün’de en az 6 bin tl alıp çıkarım. Kar cepte olur.

       • ETHTRY @Acemi-Yatırımcı Kripto yatırım değildir. Yüzlerce kez söyledim bırakın şarlatan takip etmeyi kriptoya girersin kar’ını alır çıkarsın bugün alıp 2 yıl sonra zengin olacağım dersen sefil olursun kriptonun analizi olmaz kriptonun analizi algı algı gelirse gir olumsuzlukta çık küfürmü edeceksin et daha çok edeceksin nakit’in eridikçe küfür edeceksin menfaatin herkez kaybetsin ben kazanayım en akıllı sensin ama kaybediyorsun 😁 sözüm meclisten taaaaa içeri kaybedeceksin ki senin gibi 3 aydır bu sektörde değilim 25 yıl oldu ben 25 yıllık Bilgi birikimimle kaybedeceğim sen kazanacaksın 😁 paranı sokağa atma harcın değilde bulaşma , hala söylüyorum YouTube, İnstagram,Twitter daki finans uzmanları senin gibi birbok bildiği yok o takipçi peşinde atıp tutarken sen para kaybediyorsun valla yalan billa yalan 😁 bu sektördeki gerçek finans uzmanları bunlara sadece gülüyor. Ve adam zaten kazanıyor sen resmen sektör yarattın onlar kazansın diye niye YouTube’da sana Bilgi versin adam senin paranı zaten alıyor.😉

       ETHTRY dediğim gibi arkadaş lar yüksekten alan lar en az bir sene bekler çünkü bu işler bitti herkese geçmiş olsun

       ETHUSD xvgbhvv

        ETHTRY Arkdaslar küçük bir miktar bnb almıştım 390 dolardan şimdi zararına ÇIKSAM yeniden girsemmi acaba yoksa bekliyimmi açık yardım

         ETHUSD 2012 den yarısını satıp düşeceğine oynadım. Düşerken kazanma işlemi gibi oldu. Dipten geri almaya çalışacağım. Acımasızca işlem yaptım sanki. YTD.

         ETHUSD maç kaç kaç biter sizce ? beş - sıfır sıfır ?

          ETHTRY Takip edip önerilerini dinleyenler battılar. Şarlatan olduğunu defalarca söyledim Umut taciri yazık etti garibanın birikimini kripto para çıktı çıkalı yarım yamalak bilgilerle YouTube maymunları türedi kendilerini finans uzmanı olarak tanıttılar. Kısa yoldan zengin olma hayalleri bu maymunları şımarttıkça şımarttı aymazlığı tavana vurdurdular ücretli finans eğitimi vermeye başladılar. Bu yola giriyorsan bilgin olması gerekir kimse sana bedavaya finansal uzmanlık vermez. Ki ben bile seni değil sadece kendimi düşünürüm. Kısa yoldan zengin olmaksa amacın öncelikle kendi işini kendin gör ben Borsadan kriptodan kazanırım Kar’ım 1 e 9 katarım bu benim işim ama sana yardımım dokunmaz kimsenin dokunmaz adamlar takipçi çoğaltmak için milletin parasını hiç edecek kadar küçük hesapların Peşinde takipmi edeceksin yazdığımı unutma kaybedeceksin sen kaybedeceksin ki kurtlar kazansın kötü niyetli değilim aç gözünü paranı sokağa atma

           ETHUSD 1750-1800 ve 1900 e alım koydum.kalan parayı tetherde bıraktım hem maliyet düşürmek hemde uzun vadede unutmak için alıyorum.5 ayda toplamda 13 x kazandım bu hafta 2x gitti ama hem ana paramı hemde stres bedelimi çektim.piyasa çok kötü umarım düzelir ve zarrda olan arkadaşlar parasını kurtarır.hayırlı günler

           Yorum Yaz