Ons

ALIŞ 1.557,33
SATIŞ 1.557,61
FARK %0,08
Önceki Kapanış 1.553
Günün En Düşük Değeri 1.549,48
Günün En Yüksek Değeri 1.561,31

Ons Altın Pazartesi ( Ne Olur ? )

%63 Artar
200 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Ons Al/Sat İşlemleri (Günlük)

ONS ALTIN GRAFİĞİ

Ons Altın Yorumları

Yorum Yaz

ons HAFTAYA BAKIŞ Yeni haftada, Türkiye’ nin Italya üzerinden Libya’ da gelistirecegi durumun, AB uzerinden Merkel’ le görüşülecek olması, Türkiye tarafindan bir pozitif durum olsa da, silahlı savunma giderlerinin bizde oluşturacağı delikle, TL yine kirilganlasabilir. Bir diger olay, piyasanin kötü puanlamak istemedigi, Iran ve ABD gerginligi; Trump’ in azil sureci ile (bu salı) onslari pozitif kilmaya dönük ortam sağlayabilir. Brexit gercegi ile ileriye dönük sepette, Sterlin bulundurma geregi de artık gündeme gelebilir. Gectigimiz hafta Merkez’ in, faizi enflasyonun bile altinda bir rakama çekmiş olması, mevduat geliri elde edenlerin, majorlere yonelmesine de ortam saglayabilir. Kisaca toparlarsak; Türk Lirasi’ nda hala kirilganlik devam edeceğe benziyor. Yeni haftada hepinize sağlık sihhat ve bol kazanç dilerim.🌷https://www.instagram.com/p/B7OLlsGAtBbA0UtL9DLIkpxVZDJ0U_U8zWdlBI0/?igshid=116tmflvikdk5

ons Hadi yine iyisiniz.... burda 2029 a ne kaldıki... 

ons HAFTAYA BAKIŞ 

ons evet beyler benim bildiklerim matematik teknik bir yere kadar çöp oluyor haber akışları karşısında Samet abiyi dinleyin bu işi ancak o çözer. 

ons 1560 üstü kapatamadı haftaya 1520 ye hazır olun ytd altında bekleyen arkadaşların hoşuna gitmese de

ons Çok şükür tatil başlasın. Biraz kafamızı dinleyelim. Giden gitti kalan kaldı. Altınyere düşse de altındır. ALLAH HERKESE RAHATLIK VERSİN.

  ons Çoğu zaman (altının düşme ihtimali olduğu zamanlarda) 12.00'dan önce marj uygulayan KuveytTürk millet belki elindeki altını bozdurur diye bugün 00.20 kadar marj uygulamadı. KANAATİMCE banka da YÜKSELECEĞİNİ düşünüyordur. YTD. HERKESE BOL KAZANÇ DİLİYORUM. ŞÖYLE İKİ GÜN BİR KAFAMIZI DİNLEYELİM. İYİ TATİLLER. 

  ons Ons silkelemeye başladı. Haftasonu un ne getireceği belli değil. Çok çok 1 TL götürsün gramdan. Bozdurmayacağım seni.

   ons bu geceden altin alımı yapabilirsiniz pazartesi yükseliş bekliyorum kendi şahsi fikrim

    ons Çin abd anlaştı ons neden çıkıor anlayan varmı

    ons @SAMET MERVAN 🍀 Beni neden engelledin?

    ons Ralli başlasın artık

     ons @SAMET MERVAN 🍀 Samet bey bir tukuruk olayi vardi ne oldu o.

     ons Aglama akincioglu aglama nerelerdesin. Burda ben bu isten anliyorum diyen kimse varmi yigitce ciksin karsima.

      ons hadi ons kaldır şu bir yerlerini

       ons 1.560 kırılırsa 1.578-1.584 aralığı ile selam verecektir .... 290,60’dan aldığımız altını, 5,84’den aldığımız doları 6,51’den aldığımız Euro’u bekletiyorum, çıkış hedefimi paylaşacağım takipte kalın !!! Keine Investion immer

        ons ons altın 1558 i gördü artık altını kimse tutamaz uçacak ve kaçacaktır tabir yerindeyse ytd

        ons 1674 yolcusu kalmasın

         ons Herkese kolay gelsin. Samet mervan adli kisi bana tukuruk gondercekti o nere gitti kayboldu ya tukuruk lzm.

          ons ONS ALTIN FİYATLARI: XAU/USD…1550 $ Seviyelerindeki Hareketini Sürdürdü… ABD ve Çin arasında imzalanan birinci faz ticaret anlaşması piyasalar açısından olumlu olsa da, taraflar arasındaki anlaşmazlığa konu olan problemlerin tamamı çözülmüş değil. Çin birinci faz anlaşma kapsamında iki sene içerisinde ABD’den ithalatını 200 milyar dolara çıkarmayı kabul etti. İkinci faz anlaşma sürecinde taraflar arasındaki pazarlığın kızışması bekleniyor. Majör merkez bankalarının küresel iktisadi faaliyetteki zayıf seyir nedeniyle para politikalarını genişleyici yönde sürdüreceklerine ilişkin beklentilerin güçlenmesi altın fiyatlarına alanı yaratıyor. Altının ons cinsi, günü 0.16% değer kaybı ile tamamladı. Teknik olarak Altının ons cinsi, orta vadeli yükseliş trendi ve kısa vadeli yükseliş trendi içinde bulunmaktadır. Bununla beraber Ons altında kısa vadeli direnç seviyeleri 1,563.00 ve 1,573.00’de, destek seviyeleri ise 1,553.00 ve 1,543.00’de..