Ons

ALIŞ 1.741,53
SATIŞ 1.741,99
FARK %0,12
Önceki Kapanış 1.739
Günün En Düşük Değeri 1.737,45
Günün En Yüksek Değeri 1.742,06

Ons Altın Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%71 Artar
196 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ONS ALTIN GRAFİĞİ

Ons Altın Yorumları

Yorum Yaz

ons 1800 gelecek hiç kaçarı yok (◕ᴥ◕)(◕ᴥ◕)Ytd

  ons Gold dediği ons ise 1750 peki bizde 1735 nasıl oluyor 

  ons Dünyanın en büyük iki ekonomisi arasında artan tansiyon üzerine Çin’in Amerika’dan soya ve domuz eti ithalatını durdurmak üzere olduğu öğrenildi.

   ons Hazreti peygamber Muvattada diyorki: - Kim, kime benzerse, oda onlardandır. Kıymetli kardeşlerim, Hıristiyanlara benzeyip, yılbaşı kutlamayın. Zira yine başka bir hadiste; onların bayramına riayet edip, bir kardeşinize, sakin bir yumurta dahii olsa hediye etmeyin; buyuruyor, Allahin rızası için buna dikkat edin. 🌷 Vesselam.

   ons Beyaz TV de fenaa dolar çöktüğünde altının gerçek değeri 1 gram altın 1000 dolar olacak uzak zaman da değil. Program her açıdan Hamza yardımcıoğlu anlatıyor.

   ons 34 bin takipçiden , 16 bine düşürüldükten sonra..?! Tekrar ..?! 20 bin olmuşuz..! Nice yirmi binlere...?! Biz hep buradayız ve yılmadan her takipçiye cevap veriyoruz. 🍰 🧁 🥞 🕯 🕯 🕯 🧨 👏 👏 👏

   ons Dediğim gibi yön halen yukarı , gümüşte 4,00 üstü , altında 385 üstü bizi bekliyor ... 🧿 

   ons gümüş alanların yüzü gülüyor altın alanlar 15 gündür sövüyor bende dahil :D

   ons Bu ons gösteriyor ki abd-çin hikaye abd ayaklanmalar hikaye burda durması anlaşılamaz

   ons Ons 1738 üzeri kalırsa 1751 kadar yol alır ama tutunması için sebeb yok

    ons Çok şükür yanılmadık , yatırımda panik olmaz , devam ... 

    ons ABD ve Çin arasında devam eden gerilimler üzerine Cuma günüde Altın, yukarı yönlü ivme kazanmayı sürdürürken yatırımcıların açıklanan veriler ve Fed Başkanı Powell'in açıklamalarına odaklanması  sonucu yukarı yönlü hareketini devam ettirdiği gözlenmişti. Haftanın ilk işlem gününde ise devam eden ABD-Çin gerginliğine ek olarak, protestoların ve Dolar çevresindeki satış baskısının Ons Altın'ın  yükselişinde destek oluşturduğu gözleniyor. COVID-19 aşısına ve açıklanan imalat PMI endeksleri sonucu küresel bir toparlanmaya dair  iyimserliğin yukarı yönlü hareketi sınırlandırdığı takip edilirken, gün içerisinde, Ons Altın'ın 1734 seviyesi üzerinde kalıcılık  sağlaması durumunda 1740 - 1747 direnç seviyeleri takip edilebilir. 1734 seviyesi altında doğru olası bir aşağı yönlü harekette ise 1728 - 1722 destek seviyeleri izlenebileceği gibi ABD'de açıklanacak olan ISM imalat PMI verisi sonucunda Altın'da oynaklığın arttığı gözlenebilir. 

     ons Abd de tansiyon düşmüyor 40 kente giriş çıkış yasaklandı

     ons Akbanktan ziraate ziraatten kuveyte kuveytten tfx e geçtin hepside makas açti şimdi neye geçecez bilgisi olan varmi

     ons Ons analizhttps://youtu.be/Sk-lSHjTflA

      ons An itibari ile Kuveyt Türk ne zamana kadar devam ederse artık yatırım tavsiyesi değildir 🤔 

       ons Gelişmiş ülkelerin İmalat satın alma müdürlükleri endeksleri 50 altı gelmeye devam etti. Ekonomik daralma devam ediyor. Altında büyük düşüş bekleyen varsa yaya kalır. Daha ikinci çeyrek rakamları gelecek ilerde. Bunlar birinci çeyrekten daha kötü. Ayrınca Abd seçimleri öncesi trump oy toplamak için sağa sola sallayacaktır. Abd de hesaplaşma devam ediyor. Şu an ons fazla çıkmıyorsa yatırımların büyük bir payı borsaya gittiğindendir. Eğer borsada satış dalgası gelirse ons tutulmaz. Ben geleceğini düşünüyorum.

        ons Slm arkadaşlar kuveyt türk özel kuru kaldırdımı bilgisi olan varmı

         ons . 

         ons kır zincirlerini güvensiz liman