BIST 100

ALIŞ 103.024
SATIŞ 103.024
FARK %0,37
Önceki Kapanış 103.024
Günün En Düşük Değeri 96.811
Günün En Yüksek Değeri 121.440

BIST 100 Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%77 Artar
69 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

BIST 100 GRAFİĞİ

BIST 100 Yorumları

Yorum Yaz

bist-100 Dört günlük bayram tatilinde güzelce analizler yaptım. Bir kısmını sizlerle paylaşmak isterim. Eğer bu hisselerde olanlar varsa kendimce stop loss ve hedef noktalar belirledim. Borsa önümüzdeki günlerde güzel yükseliş gösterecek diye düşünüyorum. Yükseliş başlamadan bi trene binmek güzel olur. Trende olanlar var ise de ineceği durakları iyi bilmeli. Bu yazdıklarıma güvenmeyin, analizinizi kendiniz yapın. Herkese bol kazanç dilerim. YTD. 

bist-100 Son 10 gün içerisinde paylaştığım hisseler ve getiri oranlarına paylaşıyorum. Hisselerin hiç birisi şuan takibimde değildir. Tarama listeme yeniden düşerse takibe alırım. Alan satan güzel kazanmıştır bereket versin...  

bist-100 başka bir hesabım ya da bağlantım yok. finanscepte ve YouTube. YouTube linkim profilde mevcut. abone olup takipte kalırsanız zamanla sizde kendi kendinizin ÜSTADI olabilirsiniz...

bist-100 yatırım tavsiyesi değildir. 

bist-100 hayırlı akşamlar arkadaşlar,yarın piyasalar açılıyor dünya borsaları bugün pozitif seyretti yarın bizim borsada yükselişle açacaktır.döviz ve altında olan paralar borsaya girecek havacılık içecek beyaz eşya turizm hisseleri ön plana çıkıyor yasak olduğu için hisse ismi veremiyorum,değerlendirin fırsatı kaçırmayın.ytd.

  bist-100 İlk defa borsada işlem yapmak için yatırım hesabı açmak istiyorum. İşlem kolaylığı ve komisyon açısından banka tavsiyesi olan var mı???

  bist-100 nerde kalmistik oyun baslasin 😀😀

   bist-100 Yarın sabah yukarı yönlü gaplı açılış bekliyorum. “Asıl Bayram Yarın :)”

    bist-100 MEGAP alanlar bu yorum altına maliyetlerini yazabilir mi?

    bist-100 1.selamun aleykum finanscepte ailesi. Bu zamana kadar yazılarımın tamamında çıkar gütmeden, formasyon ya da ışık gördüğüm kağıtları sizlerle paylaşmaya çalıştım. bundan haz aldığımdan daha çok inanın sizlere anlattığım videolarda ya da yazdığım mesajlarda birisinin balık vermesinden ziyade sizlerin balık tutabilmesi için aktardığım tecrübelerim. yaşım 39 aranızda büyüğüm de var küçüğümde , benden tecrübeli de var acemide tek amacım paranızı çarçur etmemeniz. esas kural şu destekte al dirençte sat inanın kağıt çok daha başka kağıtlar illa ki bulursunuz.

    bist-100 Elinizde olan bir kağıt ile ilgili yorum istediğiniz zaman LÜTFEN ALDIĞINIZ FİYATI bildiriniz. Hisse önerisi(pazarlama) yapmıyorum sadece alım ve satım işlemlerimi paylaşıyorum. O yüzden TAVSİYE edebileceğin kağıt var mı diye sormayınız. Kendim almadığım sürece kağıt ismi paylaşmıyorum. Arkadaşlar elimden geldiğince herkese cevap vermeye çalışıyorum. Arada gözden kaçırdıklarım olabiliyor. Bu arkadaşlar sorularını tekrar tekrar yazarlarsa mutlaka cevap vereceğim. Herkese hayırlı bol bereketli kazançlar.

    bist-100 THY, corona virüsü önlemlerini kapsamında; Uçakta maske takmayı zorunlu hale getirirken, yolcuların uçağa sıra numarasına göre alınacağını açıkladı. Bununla birlikte, el bagajı yasağı da getirildi.

     bist-100 yarın borsa fırlayacak . sıkı tutunun😀

      bist-100 tupras kanatlandirir.

       bist-100 Yarın şahlanacak gibi %2 üstü açılış bekliyorum

        bist-100 Yarın bistte ralli var...

         bist-100 Dolar ve altına gelen %1 vergiden dolayı hisse senedi yatırımcı sayısı daha da artacaktır. Bu durumda spekülatörler/patronlar saçma sapan adı duyulmamış hacimsiz kağıtları önce kaldıracaktır. Daha sonra bu kağıtlarda "daha da yükselecek" "hedefi şu fiyat olacak" şeklinde haberler yayarak ve beklenti ortamı yaratarak yeni yatırımcıyı buralara çekeceklerdir. Böylece kağıt bir miktar daha yükselirken yeni yatırımcılardan şanslı olanlar biraz kazanacak ve kağıt taban taban yemeye başlayacaktır. Sonuç olarak mallar yeni yatırımcıların ellerinde patlayacaktır. Hep aynı senaryo 😉 Hatta benden duymuş olmayın tweeter dan ve çeşitli platformlardan grup çalışmalarına bile başlamışlar. 😃

         bist-100 ELİNİZDEKİ KAĞITLARA SAHİP ÇIKIN. 106*** GELECEK. YTD.

          bist-100 borsalarda çıkışların sonuna geliniyor ytd

           bist-100 Herkese günaydın... Borsadaki amatörler, bilmeyerek kazandığı parayla hayaller kurar ve işi öğrendiğini düşünerek daha büyük risk alır. Sonucunda kazandığından fazlasını kaybeder. 😉 Borsadaki profesyoneller (yani biz 💪) tecrübeye eğitime önem verir, sabreder, panik yapmaz, zarar kes seviyelerini dikkate alır, kaçan trene binmeye çalışmaz ve kendi stratejisini oluşturur. Siz hangisisiniz ? 😉