GBP / İngiliz Sterlini

ALIŞ 8,2888
SATIŞ 8,2978
FARK %0,02
Önceki Kapanış 8,2995
Günün En Düşük Değeri 8,2853
Günün En Yüksek Değeri 8,3059

Sterlin (GBP) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%61 Artar
36 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

STERLIN (GBP) GRAFİĞİ

Sterlin (GBP) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

GBP OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 8,2455
  • Destek 2 8,1906
  • Direnç 1 8,3522
  • Direnç 2 8,404

STERLIN (GBP) BANKA KURLARI

00:40ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 8,25938,3024%0,52
Garanti 8,09968,4698%4,57
Yapı Kredi 8,0218,5607%6,73
Halkbank 8,03548,5354%6,22
Ziraat 8,07478,4888%5,13
VakifBank 8,03548,5354%6,22
Isbank 8,08828,453%4,51
Akbank 8,05338,4891%5,41
Sekerbank 8,12418,5225%4,90
00:40ALIŞSATIŞMakas(%)
Denizbank 8,08818,4529%4,51
IngBank 8,12928,5109%4,70
Albaraka 8,11918,4631%4,24
Teb 8,07558,5285%5,61
Kuveyt Türk 8,24568,3284%1,00
Finansbank 8,0138,6919%8,47
HSBC 8,18118,4053%2,74
Kuveyt SeninBankan 8,26958,3043%0,42
OdeaBank 8,14618,4581%3,83
TurkiyeFinans 8,05168,5402%6,07

Sterlin (GBP) Yorumları

Yorum Yaz

GBP 8,93’ten girdim. Ama bekleyeceğim. Telaşa gerek yok kraliçe bu. Merak etmeyin😅

    GBP WALLAH Sterlin sana helal olsun ALLAH C.C Seni korusun düşme 2 gözüm😔😥

    GBP 140.000den 30 krs zara kaç tl hesaplamıyı bilmiiyorum

    GBP arkadaslar simdiye kadar satmadıysanız siz bilirsiniz fakat benim görüsüm kesinlikle 7 ile baslayan rakamlara inmeden donmeyecegidir.sansınızbol olsun ben uyarmıstım. 

    GBP Sterlinin direncinin sebebi dolar karşısında güçlenmesi. Yoksa ekstra bir çabası yok. Dolar sterlin terse dönerse bizde de düşmeye başlar. Dikkatli olmak lazım.

    GBP ‪$GBPTRY 4 saatlik grafikte 8,27 seviyesi iyi bir destek görevi görmüş, 8.43 ise şimdilik direnç 😷‬ 

    GBP şuan bu sterlinde içinde kendi adıma konuşuyorum resmen %90 zarar pazartesi akısa bakmaktan başka bir çarem yok yanlız bu parayi az cok inceledim sabun gibidir kaydımı kayadaki taşa benzer yukselmeye gelince ucak gibi kemeri bağlına kadar ucuyor ama bu durumda ucarmi bilemem bunu benden daha çok iyi bilen uzman abilerimiz şuan az çok biliyordur

    GBP Arkadaşlar parite tekrar ne zaman 1.30lu seviyelere gelir ongorunuz varmi?

    GBP şimdi kaç gündür o kadar yatay hareket ediyor ki hangi yöne kıracak kestirmek güç tabi diğer paralar düşerken sterlin beklemesi ve yerinde izlemesi de şaşırtıcı.

      GBP Malum yarin piyasa kapali, bugun takip 8.23 e dogru yerinizi alin ben bu bant cevresinden gecmeyi dusunuyorum.. ytd Take your marks 

      • GBP 8.23 bandi destek derken 8.27 dipte goren sterlin 8.30 ustu kalmayi basarmis ve yukselirken 8.41 de haberturk manipilasyonunu yedi, ardindan katar swap anlasmasi ardindan %1 doviz faizi ve bu onemli haberlere karsin 8.30 ustunde kalmayi basardi ve bugunde yesil de ay sonuna kalan 3 calisma gununde nisan kapanisina dogru hareketlenmek isteyecektir, zaten bu seviyelerde kaliciligini kanitladi, yon yukari beklentim kisa vadede surmektedir YTD

      • GBP 8.30 ustu 4 saat kalis sagladi 8.36 dan alindi hedef 9- 9.20 . bu kar bana yeter , dusmesini bekleyen kardeslerimedevalttan baglama firsati verirsede hayirlisi olsun , arkamiza yaslanalim bakalim, herkese bol kazanclar YTD

      GBP mekanın sahibi gibiyiz:)

        GBP bi yüks3liş mi geliyorr hade bakayım

        GBP sterlin nallari dikti galiba.inis cikis yok kalp ritmi dumduz gidiyor😂 

          GBP 8.30 dan aldık bakalım GBP de yeniyiz 😂

            GBP İngiltere'de pazarlar ve otogaleriler 1 Haziran'da, perakende satış dükkanları 15 Haziran'da açılacak

            GBP Türkiye finanstan fiziki GBP cekebiliyor muyuz?

            GBP Türkiye hesabımdaki tüm dövizi İngiltere hesabıma aktarıyorum dostlar. Sistem sonunda bunu da yaptırdı. En azından param güvende kalır. Bundan sonra al sat bitmiştir. Herkese hayırlı işler...

            GBP Bankadan paramı gbp olarak çekmek istiyorum bana çekemezsiniz sadece dolar ve euro çekebilirsiniz diyor madem öyle siterlin hesabı neden açıyorsunuz diyorum ben bilemem ama gbp veremeyiz diyor.Bankadan siterlin çeken var mı?

            GBP Bugün resmi gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, döviz ve altın alım satımında uygulanan Banka Sigorta ve Muamele Vergisi de (BSMV) “binde 2″den “yüzde 1” düzeyine yükseltildi. Bundan sonra her 100 dolar alımında 1 dolar vergi olarak verilecek. Bireysel yatırımcılar için finansman bonosunun vergisi de yükseltilirken, kurumsal yatırımcılar için vergi '0' olarak uygulanmaya devam edecek. BSMV Nedir? Banka Sigorta Muamele Vergisi, kredilendirme işlemlerinden doğan vergiyi bankaların müşterilerinden tahsil ettiği bir vergi türüdür. Kredi veya kredili mevduat hesabınızı kullandığınızda bankalar BSMV adı altında ücret alır.  

              GBP Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, Cenab-ı Allah'tan hayırlara vesile olmasını niyaz ederim. Selam ve saygılarımla..