GBP / Denizbank / İngiliz Sterlini

ALIŞ 8,333
SATIŞ 8,3432
FARK %0,59
Önceki Kapanış 8,2976
Günün En Düşük Değeri 8,2325
Günün En Yüksek Değeri 8,3636

Sterlin (GBP) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%66 Azalır
155 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

STERLIN (GBP) GRAFİĞİ

Sterlin (GBP) DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

GBP OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 8,2459
  • Destek 2 8,1862
  • Direnç 1 8,3564
  • Direnç 2 8,4072

STERLIN (GBP) BANKA KURLARI

20:18ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 8,2898,3322%0,52
Garanti 8,15378,5237%4,54
Yapı Kredi 8,08758,5851%6,15
Halkbank 8,12388,5238%4,92
Ziraat 8,03728,5939%6,93
VakifBank 8,12388,5238%4,92
Isbank 8,15558,6119%5,60
Akbank 8,09968,5325%5,34
Sekerbank 8,1678,5173%4,29
20:18ALIŞSATIŞMakas(%)
Denizbank 8,15548,6118%5,60
IngBank 8,27848,4506%2,08
Albaraka 8,18318,4871%3,71
Teb 8,12768,5848%5,63
Kuveyt Türk 8,2948,3773%1,00
Finansbank 8,17748,3046%1,56
HSBC 8,2498,4229%2,11
Kuveyt SeninBankan 7,87277,9066%0,43
OdeaBank 8,28718,3991%1,35
TurkiyeFinans 8,11838,556%5,39

Sterlin (GBP) Yorumları

Yorum Yaz

GBP buraları Boris J. neşelendirir .Yoğun bakımdan çıkarsa 40 in üzerine atar 50 ye merdiven dayar moral olur gibime geliyor.

GBP alıp satan oldumu mu arada 36 32

GBP 8.4 verdim talimatı yeter gari 7.902 den almışın daha ne yapayım

    GBP 8.330 satacaktım burdaki yorumlara aldanıp satmadım lütfen ricam bi bok bilmiyorsanız yorum yapmayın

    GBP bence bir zıplama yapacak küçükte olsa bekliyorum biraz

    GBP nihayet ölü yatirimdan kurtuldum zararsiz sekilde 👋

      GBP 8,26 alınan full çıkış 8,3334 den yapıldı kanet para

        GBP Tum dunya corona ile ugrasiyor, UK basbakani Boris Johnson yogun bakimda. Ekonomiler allak bullak. Buna ragmen hemen hemen her devlet ekonomik olarak vatandaslarini ve ulkesini ayakta tutacak onlem paketlerini aciklayip hayata da gecirdiler. Turkiye ne yapti? IBAN paylasip yardim toplama isine girdi. Yani yabanci yatirimciya (ki hala varsa) cek git kardes bu ulkenin hazinesi de ekonomisi de bos dedi. TL'nin diger para birimleri karsisinda uzun vadede hicbir sansi yok.

          GBP 1,23 ve 1,24 ten arbitraj la sterlne gectim yukarı atar mı bu parite arkdaslar 20 k küsür sterlin var

            GBP Çıktım arkadaşlar Allah bereket versin

              GBP Çıkıp gümüşe geçsemmi arkadaşlar

                GBP boristen haber var mı?dün yoğun bakıma kaldırılmıştı.

                GBP Gbp deki son 2 kadememi de satip gumuse yonelmeyi dusunuyorum. 3.31 asilmasiyla 3.62 ye kadar cikacagini devaminda 3.78 e kadar gidebilecegini dusunmekteyim

                GBP Yeni tip koronavirüs tedavisi gören İngiltere Başbakanı Boris Johnson, yoğun bakıma alındı.

                GBP Sabah 8.29 dan ciktim kârimi kenara koydum. Hepsi cikarken gbp 3 yukari 5 asagi herkesi kanser etti. Yeterli bi kazanc suanda

                  GBP kraliçe ters takla attı :D

                    GBP arkadaşlar selam bu seviyeden neye yatırım yapılabilir? kısa vade

                    GBP 8.33 görmeden bozmam

                      GBP Bu kraliçe aşağılar yokluyor iyi değil

                        GBP Dolar düşmese para yukarıda Ama bekleyecez artik