USD / Akbank / Amerikan Doları

ALIŞ 7,4022
SATIŞ 7,4083
FARK -%0,17
Önceki Kapanış 7,4185
Günün En Düşük Değeri 7,3835
Günün En Yüksek Değeri 7,4284

Dolar Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%66 Artar
1.391 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DOLAR GRAFİĞİ

Dolar DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

USD OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 7,3874
  • Destek 2 7,3803
  • Direnç 1 7,4037
  • Direnç 2 7,4129

DOLAR BANKA KURLARI

13:58ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 7,43687,4502%0,18
Yapı Kredi 7,37347,4354%0,84
Garanti 7,37097,4309%0,81
Halkbank 7,37397,4289%0,75
VakifBank 7,37987,4298%0,68
Denizbank 7,37717,4374%0,82
Ziraat 7,37687,4309%0,73
Isbank 7,37727,4375%0,82
Akbank 7,36517,4351%0,95
EnPara 7,39267,4176%0,34
Vakıf Katılım 7,38637,4159%0,40
13:58ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 7,37567,4396%0,87
IngBank 7,38877,454%0,88
Finansbank 7,37417,4331%0,80
Albaraka 7,37717,4251%0,65
Kuveyt Türk 7,37077,4337%0,85
Teb 7,36417,4519%1,19
HSBC 7,38767,4222%0,47
Kuveyt SeninBankan 7,37817,4262%0,65
TurkiyeFinans 7,36957,4356%0,90
OdeaBank 7,37567,4256%0,68
ZiraatKatilim 7,3837,4254%0,57

Dolar Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

USD faiz artasada dussede bozmayacam

    USD Bir yorumda benden sabit kalacak

      USD 150 artış

        USD Merkez Bankası piyasa ne isterse yapmak zorunda şuan.Piyasq beklentisi sabit tutulması yönünde.Faiz sabit kalacaktır bu ay.Şubatta tekrar bir artırım gelir ama büyük ihtimal. Sabit tutulursa da dolar kuru bu ayı 7.45-7.55 aralığında geçirir.

        USD tahminimce sabit tutup piyasanın tepkisine bakacaklar

          USD son 5 dakika 😂😂

            USD MB faizi 100 baz puan artış yapacaktır diye düşünüyorum.

              USD son 10 dk hazırlanın uçuyoruz 😉 ytd

                USD Gec kalacaksin hic yok zaman , Düsünme sakin olma pisman , dolarsız kalamaz hic bir yaratık Vakit yok , gemi kalkiyor artik...son sekizzz dakikaaaaa....ah o gemide bende olsaydimmmmmm....acik piyasalara yol alsaydimm..viz gelirdi zeytinyagi fiyatlari bana.yeter ki faiz sabit kalsaydiii :)))

                  USD FAİZ SABİT KALACAK AMA KİMSE DOVİZDE BUYUK BİR İVME BEKLEMESİN MAX BU AY 7.50 7.70 ARASİ GİDER GELİR BU TAHMİNİMDE BURDA DURSUN 😎

                    USD karara son 10 dakika kaldığı halde bankalar makası arttirmadiysa bu doların düşmesi anlamına gelir şimdiye kadarki 10 faiz kararından en az 7 kere bu şekilde sonuçlandı ytd

                    USD Geliyor gelmekte olan

                      USD Şu sayfaya girince sinirlenmeden duramıyorum ,hanginiz ne biliyosunuz da konuşuyosunuz yok şu kadar artacak falan.Artarmı artmazmı zaten hep birlikte görücez sizi kim takar ,kapatın çenenizi ve insan gibi bekleyin ÇULSUZLAR .

                      USD konuyla alakasız ama bilen yardımcı olursa sevinirim. istenilen bilgiler ilk dilekcede beyan edilmişti fakat burda tam olarak nasil yol izlemek gerekiyor 

                      USD dolar iki gündür düştüğüne göre malesef faizi artıracaklar. ALLAH bu milletin yardımcı olsun ne 20 yıldır ne iktidarı ne muhalefeti bu halkı düşünemez oldu. 6 aydır dükkanlar kapalı esnaf kendini anlatmaya korkar oldu polis korkusu ceza alma korkusu..kimse kendini ifade edemiyor sadece insan öldürürsen serbesttin bi twiter ile ıçeri girersin.. FAIZI ARTIRIP ESNAFI BITIRCEKLER..aci reçeteyi halka maaşları refahı bi trol grubuna veriyorlar ....bir ımam hatip lisesi ve 20 senedir akp seçmeni oyunu milli görüş çıkılarak ben bile yoruldum yeminle..bir daha oy vermeyecem akp ye annemi babamı ikna edemem belki ama deneyecem...

                      USD Saat kaçta açıklanacak bu meret 🙄

                      USD Arkadaşlar faizler düşedebilir,zaten gerekli olanda bu bence..

                      USD 1 saat sonra ,7.49

                        USD Sormuyormusun kendi kendine, dünyada hersey dengi dengine Aldirma saat isliyor, tik tik Vakit yok, gemi kalkiyor artik... son on dakikaaaa....

                          USD faiz arttırımı pek mümkün gibi durmuyor ama bakalım MB sının işi belli olmuyor bu zamanlarda

                            Yorum Yaz