USD / HSBC / Amerikan Doları

ALIŞ 8,1557
SATIŞ 8,1825
FARK %0,5
Önceki Kapanış 8,1414
Günün En Düşük Değeri 8,1225
Günün En Yüksek Değeri 8,1957

Dolar Pazartesi ( Ne Olur ? )

%67 Artar
415 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DOLAR GRAFİĞİ

Dolar DESTEK DİRENÇ NOKTALARI

USD OTOMATİK DESTEK & DİRENÇ ALARMI
  • Destek 1 8,1589
  • Destek 2 8,1503
  • Direnç 1 8,1723
  • Direnç 2 8,1771

DOLAR BANKA KURLARI

21:28ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 8,13848,1531%0,18
Yapı Kredi 7,97018,3436%4,69
Garanti 7,95698,3569%5,03
Halkbank 7,87418,4741%7,62
VakifBank 7,98018,3801%5,01
Denizbank 7,95268,3529%5,03
Ziraat 7,9768,3689%4,93
Isbank 7,95278,353%5,03
Akbank 7,93018,3801%5,67
EnPara 8,09568,2226%1,57
Vakıf Katılım 7,83698,4167%7,40
21:28ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 7,98248,3886%5,09
IngBank 8,06678,2918%2,79
Finansbank 8,07718,2381%1,99
Albaraka 7,97618,5211%6,83
Kuveyt Türk 7,82238,4357%7,84
Teb 7,94968,3681%5,26
HSBC 8,03788,2843%3,07
Kuveyt SeninBankan 7,83018,4273%7,63
TurkiyeFinans 7,9378,3715%5,47
OdeaBank 7,98768,3126%4,07
ZiraatKatilim 7,85018,5501%8,92

Dolar Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

USD %90 faiz sabit kalır. Piyasaya Şahin Mesajlar verir. Dolar düşebilir.. YTD

    USD ERDOĞAN UKRAYNA BAŞBAKANI İLE GÖRÜŞMESİ OLUMLU ANLAŞMALI GEÇTİĞİ İCİN PAZARTESI DOLAR SERT DÜŞÜŞLE BORSA ACILACAKDIR 💵💵💵

      USD Çoğu kişi şimdi islam düşmanı diye saldıracak, o öyle değil işte... Üzgünüm ama tablo böyle! 

        USD Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) 2020 yılında 1,2 milyar TL zarar etti. TTK Genel Müdürü zararın gerekçesini “Yeterli sayıda işçi alımı yapamamak” olarak açıkladı....Alıntı

          USD sistem bende şalgam diye bir adla gelmiş arkadaşlar seriden şikayet engel

          USD Cinden para geldi :) abd gemilerine yol verdik gec abi karadenize , ukrayna rusya arasinda elci okduk bi 2 hafta kimse bizim piyasalari ellemez .... dolar ne yumusar nede sert lesir ..... 1 hafta tatildeyiz :) ...............

            USD Cinden para geldi :) abd gemilerine yol verdik gec abi karadenize , ukrayna rusya arasinda elci okduk bi 2 hafta kimse bizim piyasalari ellemez .... dolar ne yumusar nede sert lesir ..... 1 hafta tatildeyiz :) ...............

              USD 128 milyar nerdeeee??

                USD Tobo olmuş toboooo ytd ytd tahmindir 

                USD ŞAHSIM ÇIPLAK

                  USD Ne aci bir durumdayiz , kimisi dolar cikacak diye seviniyor kimisi dolar dusecek diye seviniyor ...... ne acidir elin parasindan 2 krs kar yapicaz diye seviniyoruz ........ babamizin oglu olnayan insanlarin hatalarinina sevinip alkisliyoruz ... acaba avrupali veya abd li insanlar bizim durumuzu yasiyorlarmi.Saygilar

                    USD Ne aci bir durumdayiz , kimisi dolar cikacak diye seviniyor kimisi dolar dusecek diye seviniyor ...... ne acidir elin parasindan 2 krs kar yapicaz diye seviniyoruz ........ babamizin oglu olnayan insanlarin hatalarinina sevinip alkisliyoruz ... acaba avrupali veya abd li insanlar bizim durumuzu yasiyorlarmi.Saygilar 

                      USD Kim aldıysa çabuk getirsin. 

                        USD Sayın Hırsız recep ! 128 milyar dolar nerede?

                        USD arkadaşlar dünya türk ihası diyor İngiltere Hindistan Afganistan Pakistan Azerbaycan şimdi de Ukrayna sıraya girdi daha 10 yıl 20 yıl önce Türkiye'nin. elinde eski Alman tankı g3 ABD silahı vardı ya şimdi . .😊😊😊😊😊😊 

                        USD Protokol krizi. ABD nin Karadeniz’e savaş gemisi göndermesi kanal İstanbul’un ihaleye çıkması doları coşturur bence hafta sonu hareketliliğe göre yön bulacaktır (YTD)

                        USD Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. 

                          USD arkadaşlar dun cumanzi kutlucaktim hayirli cumalar yazdim ama cok sarhoş olmusum gonderemedim kusura bakmayin

                          USD Pazartesi sert düşüşle borsa acılıcaktır💵💵

                            Yorum Yaz