Gram Altın / TEB

ALIŞ 1.627,16
SATIŞ 1.631,26
FARK -%0,77
Önceki Kapanış 1.641
Günün En Düşük Değeri 1.627,34
Günün En Yüksek Değeri 1.657

Gram Altın Pazartesi ( Ne Olur ? )

%58 Azalır
218 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

01:18ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 1.228,741.332,72%8,46
İşbank 1.587,281.693,27%6,68
Akbank 1.687,391.688,55%0,07
Yapı Kredi 1.596,711.688,47%5,75
Ziraat 1.562,771.800,05%15,18
HSBC 1.228,741.332,72%8,46
Halkbank 1.216,571.345,92%10,63
Vakıfbank 1.064,951.091,95%2,54
TEB 1.526,581.818,20%19,10
Şekerbank 1.564,551.687,05%7,83
Kuveyt Türk 1.620,531.698,90%4,84
IngBank 1.545,041.721,66%11,43
01:18ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 1.595,541.659,49%4,01
Albaraka 1.586,011.731,42%9,17
Finansbank 1.581,851.704,82%7,77
EnPara 1.582,371.688,28%6,69
Denizbank 1.587,271.693,26%6,68
ZiraatKatilim 1.515,531.919,61%26,66
Vakıf Katılım 1.028,431.084,75%5,48
Kuveyt SeninBankan 1.237,051.392,74%12,59
Enpara 1.582,371.688,28%6,69
ING 1.549,101.723,19%11,24
Ziraat Katılım 1.387,031.887,18%36,06
Senin Bankan 1.238,511.394,38%12,59
OdeaBank 476,16490,15%2,94

Gram Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-altin Hükümet altınını güzel tutuyor insanları borsa belasına sokma derdindeler Allah’ın cezaları

gram-altin DÜŞEN ALINIR ÇIKAN SATILIR AKSİNİ YAPAN ÜZÜLÜR

    gram-altin bedava bedava Ytd

      gram-altin gram altın çok sert bir darbe yedi resmen şelale gibi akıyor 1637 lira oldu maalesef 🤔🤔

        gram-altin BU ALTININ ALLAH BELASINI VERSİN ARTIK TÖVBE ETTİM DAHA ALTIN ALMAM, BU SAATTEN SONRA BİR B.K OLMAZ BU ALTINDAN, ALTIN YÜKSELECEK DİYEN ŞARLATANLARADA İTİBAR ETMEYİN

          gram-altin borsa hisse yorumlarindan nasil kurtulcaz bilen var mı

            gram-altin Burada altın gram fiyatı neden düşük gösteriyor

              gram-altin Bu saat olmuş ALTIN halen 1680 sularıyla (Kuveyt Türk) aylak aylak ucuzca geziniyor.. Ben olsam uzun menzilli olmak kaydıyla, buralardan bir kademede olsun alırdım; ileriki zamanlarda da en geç 2024 ilk çeyreğinde de kar görürdüm.. Ama ben, sizi bilmem!.. Ytd.

              gram-altin 4 yıldır yükselmeyen tek şey var oda onslar

                gram-altin arkadaşlar sizce euroyu satıp altın alinirmi?

                  gram-altin Düşüş devam eder yarın 1583 e kadar iner ama diğer gün 1352 civarında olur. Pazartesi 999 un altında göreceğiz. Ytd ytd. Rüyağam da gördüm

                  gram-altin Altın TL olarak 1500 altına düşebilir. Alım yapacaklar kademeli alsın. Her an çakılabilir.

                  gram-altin Bayburt'ta 15.5 gram bilezik satılır. ihtiyaç duyan varsa. gramı 1550den.

                    gram-altin Bir mont bir gram altın fiyatı olmuş.Altın dolar euro ve demir bu ülkede enflasyona oranla çok altında duruyor bir patlama olacak ama ne zaman göreceğiz ytd

                    gram-altin makas garantide %3. kuyumcuda %1

                      gram-altin Gece hırsızlar alıyor gündüz kimse almasın diye

                        gram-altin bu altını satıp dikermisin yoksa sabahami birakiim

                          gram-altin Bugün bozdurayımmı kararı bekleyeyımmi karadan sonra düşermi

                          gram-altin artik kabak tadı verdi en yakın zamanda satıp kurtuluyorum

                            Yorum Yaz