Gram Altın / Garanti

ALIŞ 2.429,05
SATIŞ 2.429,92
FARK -%0,68
Önceki Kapanış 2.446
Günün En Düşük Değeri 2.418,79
Günün En Yüksek Değeri 2.448,36

Gram Altın Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%68 Artar
235 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

17:54ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 2.378,512.474,93%4,05
İşbank 2.340,262.497,39%6,71
Akbank 2.431,062.433,43%0,10
Yapı Kredi 2.370,942.468,20%4,10
Ziraat 1.793,191.845,41%2,91
HSBC 1.785,031.825,34%2,26
Halkbank 2.313,32.562,05%10,75
Vakıfbank 2.372,482.466,08%3,95
TEB 2.251,032.706,19%20,22
Şekerbank 2.361,652.474,11%4,76
Kuveyt Türk 2.389,102.473,66%3,54
IngBank 2.333,762.533,27%8,55
17:54ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 1.777,631.877,63%5,63
Albaraka 2.373,352.510,86%5,79
Finansbank 2.343,432.489,68%6,24
EnPara 2.350,652.476,61%5,36
Denizbank 2.340,232.497,37%6,71
ZiraatKatilim 1.515,531.919,61%26,66
Vakıf Katılım 2.387,452.387,45%0
Kuveyt SeninBankan 1.237,051.392,74%12,59
Enpara 2.350,652.476,61%5,36
ING 2.333,752.533,50%8,56
Ziraat Katılım 2.371,012.544,21%7,31
Senin Bankan 1.238,511.394,38%12,59
OdeaBank 476,16490,15%2,94

Gram Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gram-altin 2520 den satmıştım daha düşer mi alım için acaba

    gram-altin acele eden her zaman kaybeder . arkaniza yaslanin ve sanki altin almadiniz farzedin . temmuz - haziran ayini bekleyin . farkı görün:)

    gram-altin 2600 lerden alan enayiler olmuşmudur acaba. Olduysa da hangi kafayla aldıki. 3000 olucak sandı herhalde

      gram-altin millete sattılar 2600 liralardan şimdi bekletiyolar bunu daha önce yapacaklar dedik bunların evliyası olduk artık hiç yanıltmıyolar bir yerde dursalar eskiden olduğu gibi içimiz yanmaz her konuda bir aldatarak çalma politikası

        gram-altin Varmı başka sorusu olan 👀 varsa cevap verilmeyecektir 😎☕

        gram-altin ABD verilerinin olumsuz gelmesi altın ve gümüşü çok fazla etkilemedi..

          gram-altin ŞU AN ALTININ GECEK DEGERI BURALAR DEYIL OLMASI GEREKEN 2520 DIR AMA ORALARA COK KISA BIR ZAMAN ICINDE ILK 2490 ASIP SONRA 2520 GORECEK AMA ONDAN SONRA NE OLUR ZAMAN GOSTERECEK

            gram-altin kac yillardir takip ediyorsunuz 1 gun yaniltip zarar ettirtmedim 3 5 kisi altin 50 tl cikinca takmiyor 3 tl dusunce ortaligi yaygaraya veriyor 525 tl den buyana beni takip ediyorsunuz ve suan 2500 tl cikacak diye degil düsecegu zamani bilen ve ons uzerinden alim firsati yakalayin diye sizlere yorum yapan bi kişiyim yoksa alan atsin beklesin zarar ettim diyen vallahi yalancidir...

            gram-altin 2500. altı parça alış devam 😴

            gram-altin Altın neden düştü?

            gram-altin 🔋#Yıgıt 29-30-31 Mayıs Talep Toplama 🚚#Horoz 29-30-31 Mayıs Talep Toplama #Alklc 29-30 Mayıs Talep Toplama

              gram-altin . 

                gram-altin Bu kadar oynak başka bişey görmedim 3 yukarı 2 hafta aşagı sonunda kazandıracak ama beklemek gerekiyor

                gram-altin altın Zarar ettirmez biriktirmeye devam Ytd

                gram-altin 2 aydır paramız altında mundar oldu

                  gram-altin İMKB de borsa karaborsa oldu, özellikle bazı şirketler yatırımcısını zarara uğratmaya devam ediyor

                    gram-altin Hangi bankadan alım satım yapıyorsunuz? Makas farkı nedir?

                      gram-altin 15:30'da ABD enflasyon verileri gelecek. Piyasalarda yüksek volatiliteye dikkat

                      gram-altin altın fiyatları yerle bir oldu

                        gram-altin 700 bin. Nakitim var burdan alınır mı

                        Yorum Yaz