Gram Altın / Garanti

ALIŞ 259,30
SATIŞ 259,47
FARK -%0,32
Önceki Kapanış 260
Günün En Düşük Değeri 258,38
Günün En Yüksek Değeri 260,34

Gram Altın Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%58 Artar
989 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Gram Altın Al/Sat İşlemleri (Günlük)

GRAM ALTIN GRAFİĞİ

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

12:18ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 259,39259,39%0
İşbank 255,93260,06%1,61
Akbank 256,80259,11%0,90
Yapı Kredi 257,60260,92%1,29
Ziraat 258,35260,16%0,70
HSBC 256,99258,78%0,70
Halkbank 256,72258,94%0,86
Vakıfbank 256,86258,96%0,82
TEB 258,46259,78%0,51
Şekerbank 257,16258,75%0,62
12:18ALIŞSATIŞMakas(%)
Kuveyt Türk 257,23258,78%0,60
IngBank 258,91259,86%0,36
TurkiyeFinans 257,07258,78%0,67
Albaraka 257,04258,96%0,75
OdeaBank 208,56212,56%1,92
Finansbank 255,57260,13%1,78
EnPara 256,56259,33%1,08
Denizbank 257,98260,21%0,87
ZiraatKatilim 258,36259,96%0,62
Vakıf Katılım 257,09258,28%0,46
Kuveyt SeninBankan 257,57258,35%0,30

Gram Altın Yorumları

Yorum Yaz

gram-altin Bir duyum aldım S-400 konusu ile irtibatlı yaptırımlar 5 dakika sonra başlayacakmış , USD 25 TL olacakmış , Faizler % 85 e çıkacakmış , CDS primi 1500 olacakmış , bu söylediklerim 5 dakika içerisinde olacakmış :D:D:D Lan akıllı olun akıllı saat vererek bilmem ne vererek fiyatlandırma sallamacılığına inanmayın adama boru gibi ters girmiş sizleride o b... çukurunun içine çekmeye çalışıyorlar ... dikkat edin !! severek izliyoruz ..)))

    gram-altin kuveyt türk senin bank kullan arkadaşlar söyler mi nasıl bank ka ben düşünüyorum geçmeyi kullan arkadaşlar rica ederim

    gram-altin yakinda patlar bakalim nereye gidecek... 

      gram-altin 257 den 70 gr girildi ..

      gram-altin TFX te en düşük kaçı gördü arkadaşlar bilen var mı

      gram-altin Birazcık düşsede alsak 257-258 lere

        gram-altin vala iki kurus kazanacagiz dye bkliyoz da bu dovizinde bokunu cikardilar yani hc bisi kazandrdigi yok paramizi bnkaya faize ytrsak en ezn dan gunluk yevmiye aliriz bu ne ya 3 aydr 250 260 ne iniyo ne cikiyo siçti iyice

          gram-altin SARI KIZ duş bakalim en fazla nereye kadar dusecen bayramdan bir ay sonra sarikiz kanatlanmasin ben birseyden anlamiyorum 350 tahminim ytadeyil

            gram-altin aliyoz bakalim once 59 simdi 58 

            gram-altin Emir kaldırmayı unuttum aldıktan sonra iyimi :) bide emirden girdik 258,49-258,00