Gram Altın / TurkiyeFinans

ALIŞ 260,81
SATIŞ 261,07
FARK %0,64
Önceki Kapanış 259
Günün En Düşük Değeri 258,54
Günün En Yüksek Değeri 261,13

Gram Altın Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%60 Artar
494 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Gram Altın Al/Sat İşlemleri (Günlük)

GRAM ALTIN GRAFİĞİ

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

21:10ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 260,74260,74%0
İşbank 247,11272,29%10,19
Akbank 249,53267,86%7,34
Yapı Kredi 250,18271,35%8,47
Ziraat 254,52266,98%4,90
HSBC 256,23262,61%2,49
Halkbank 251,49271,39%7,91
Vakıfbank 251,53267,53%6,36
TEB 247,76274,43%10,76
Şekerbank 252,54266,42%5,49
21:10ALIŞSATIŞMakas(%)
Kuveyt Türk 258,67260,22%0,60
IngBank 257,06264,71%2,98
TurkiyeFinans 253,44265,47%4,75
Albaraka 250265%6
OdeaBank 208,56212,56%1,92
Finansbank 249,43270,05%8,27
EnPara 249,52269,94%8,18
Denizbank 252,29268,87%6,57
ZiraatKatilim 249,76273,46%9,49
Vakıf Katılım 258,19259,38%0,46
Kuveyt SeninBankan 259,16259,94%0,30

Gram Altın Yorumları

Yorum Yaz

gram-altin GRAM ALTIN 

gram-altin 262’ye alarm kurdum. Burada hala 260 olmasına rağmen bildirim geliyor, 262’yi geçti diyor. Uygulamada mı sorun var, yoksa anlık mı yükselip düşüyor çözemedim.

    gram-altin canım kardeşlerim önümüzde merkez var fed var , burada fazla yorum yapmaya gerek yok . beklentiler az çok belli , buna göre gardinizi alın, günlerdir benim beklentiler i yazdım , sadece tahmin dir bunlar , ister kaale alın yada almayın , sonuçta yatırım tavsiyesi vermiyorum , ons nedir ? neler yükseltir yada düşürür ? dolar endeksi nedir ? nelerden etkilenir yada neleri etkiler , bence bunları bir araştırın derim.

      gram-altin İçimden bir ses yıl sonuna doğru altın 240 lara düşecek diyor tam tersi olup tavan da yapabilir

      gram-altin ne inio ne cikio neolcak gram

        gram-altin bugun kredi kartimi kapattirmak icin basvurdum yarim saat konustum sonuc sifir kapattiramadim kadin cenesi beni yordu baska bir taktigi olan var mi

        gram-altin Sevgili yorumcular fikre ihtiyacım var sizce en mantıklısı nedir? Yakında düğünüm olacak gelen altınları kasaaya koymak mı? Bozdurup altın hesabına koymak mı? Bozdurup tl faiz hesabı mı? Bozdurup dolar almak mı?

        gram-altin Altın da 257 258 beklentim vardı anlik olarak dolar kaynaklı artık yok bu hafta kritik bir hafta dolarda ani yükseliş olabilir bu da altına yarayacaktır gramda ilk hedef 265

          gram-altin Bu ve benzeri platformlarda sallamasyon analiz ve grafiklerle insanları yönlendirmenin manası ne olabilir?

            gram-altin 25 temmuzda gerçekleşecek olan faiz düşürümü piyasayı sizce ne yönde etkiler?