Gümüş / Kuveyt SeninBankan

ALIŞ 3,137
SATIŞ 3,1377
FARK %0,68
Önceki Kapanış 3
Günün En Düşük Değeri 3,1143
Günün En Yüksek Değeri 3,146

Gümüş Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%64 Artar
80 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Gümüş Al/Sat İşlemleri (Günlük)

GÜMÜŞ GRAFİĞİ

GÜMÜŞ BANKA KURLARI

23:57ALIŞSATIŞMakas(%)
Denizbank 3,04373,233%6,22
23:57ALIŞSATIŞMakas(%)
Vakıf Katılım 2,78392,8091%0,91
Kuveyt SeninBankan 3,1273,1458%0,60

Gümüş Yorumları

Yorum Yaz

gumus arkadaşlar iki hafta içinde 3.45 ile 3.55 ytd

gumus görüldüğü gibi piyasa gümüş de iki kuruş yukarı gidiyor ve iki kuruş aşağı iniyor bunun 1.15 Kuveyt Türk'te zaten makasa gidiyor eğer bu riski alabiliyorsanız çok büyük paralar da 1000 TL bir kar bırakır, tabii bunun ters bir tablosu da var, anlaştık derler Amerika Çin ile , 1000 lira peşinde koşarken zarar 20 bin lira olur büyük paralar da , benim düşüncem hala düşüş yönünde, gümüş kuru şu anda yüksekte yazıyorum bakın dikkat edin düşüş yönünde diyorum bu kendi düşüncemdir, laf olsun diye bir düşünce değildir , bazı rakamlara göre yapılan bir yorumdur, sadece düşünce diye yazıyorum ,oysaki incelemeden geçirip de yazıyorum . al satta kesinlikle karışmam bana rakam sormayın nereye kadar düşer diye de sormayın , bunu kimse bilemez herkes kendi yatırımını kendisinin yönetmesi gerektiğini başından bu saate kadar söylüyorum.

gumus kuveyt'ten tüm paralar transfer edilmiştir bu eneyi avlama piyasasına kaptıracak param yok maalesef....!!! ne zaman piyasa rayına oturur, o zaman düşünürüz alımları.

gumus kademe kademe alınan gümüş bir kademe 3.13.5 satılmıştır çıkarsa bir kademe daha satış yapılacak düşerse tekrar yerine koyulacak kademenin güzel tarafı karı az ama garantisi var herkese bol kazançlar

gumus Hani şu sığ dar zaman diliminde gel gitlerde GÜMÜŞDE küçük küçük götürüyoruz.. İYİ 0.5410-0.5470 İYİ.. Güldürür bizi.. Ya sizi?..

gumus SİZE, ABD-ÇİN TİCARET ANLAŞMASI GÜNLERİNDE NE DİYEYİM? ŞUAN GÜMÜŞ YAG/USD 0.5560 SULARI İLE FENA DEĞİL DİYEYİM!.. O zaman 15 Aralık'ta anlaşma ihtimali var ve bunu risk görüp ALTIN GÜMÜŞ aşağılara yuvarlanır diyene KARDA varsa bu rakamlardan kademeli çıkışlar olabilir mi olabilir. Ha! yok anlaşma falan olmaz; masa yine devrilir fiyatlar bilakis dahada yukarılara gider diyenede zaten bir diyeceğimiz yok olamazda; vede oturup beklesin. Şimdi karar sizin.. YTD..

 • gumus @zamanınDA Aleykümselam, teşekkürler Hocam iyiz cok şükür. Hep beraber kazançlı çıkalım inşallah hayırlı akşamlar olsun.

 • gumus @zamanınDA Hocam iyi aksamlar. Nasılsıniz? Benim gümüşler hala duruyor 1 aydir bekliyorum bari beklediğime değsin. Yükselmeden satmiycam. Abd ile cin in anlasacagini hic düşünmüyorum sadece piyasayi oyaliyorlar ayrıca dünya hallac pamuguna dönmüş durumda kimin eli kimin cebinde belli değil dolayısı ile bu durumda metallerin değerli olacağı kanısındayım. Selam ile.

gumus Gümüşte KAR'ı gördüm.. Nerelerden almıştık? onun gösterimide aşağıda.. Şimdi geldi 0.5570 ler.. Kar suları hep berabermi akıyor ceplere? umarım!.. Afiyetle.. 

gumus adamlar güzel tezgah kurmus ons biraz yükseliyor tak doları düşürüyorlar bir paritelere müdahale edemiyorlar lafa gelince serbest döviz piyasası madem bukadar müdahale edebiliyordunuz 7.20 lere gelirken neden müdahale etmediniz az...... degilsin mb

  gumus bu da son yorum olsun dolar endeksi düşük ama metal onslar da düşüyor ,ne demek oluyor bu daha da düşecek oluyor hadi hoşçakalın

  gumus bu gümüş ve Gr altında makas aralıkları sizin kaç acaba bı yazabilirsiniz

  gumus altın ve gümüşte çok kötü tersoyuz. beklemeye devam...

   gumus işte arkadaşlar görüyorsunuz cevap vermedik diye adam bana ne yazmış, dalga geçmiş sözde benimle, 20'den fazla kişi takip ediyor onlara hiç soru sormamış, tabii bundan robot black varken doğru, bana soracak tabii.

    gumus tüm eurolar gumus oldu. ortalamam 0.4892.ytd degildir. zaten tersteyim.dolar deger kazanirsa gumusunde yukselmesini bekliycem.bakalim oyle olacak mi?biraz zor gibi.ben ne zaman gecsem daha da dusus oluyor. .0.4950 ve ustu zor olmasa gerek diye dusunuyorum.ytd degildir.

     gumus eyvallah Brezilya , zaten senden futbolcular çok çıkıyor son dakika golünü attın gittin

     gumus çıkışı fırsata çevirip para kazananlar 👍 , çıkışı fırsata ceviremeyip, üstüne ters de kalanlar 👎

     gumus KAPAK OLSUN ....!!!! 

     gumus trilyon dolar dönüyor dünya piyasalarında borsalarında, yorum yapan insanların da yanılma payı olacak az çok, kimse kimseye burda boş yapmasın , bahane vermesin , oradaki adama bahane verene kadar git yatırımı kendin kontrol et yönet .... NET ...!!!

      gumus gümüş ne güzel coşmuş tungi diyordun ne oldu ???? trene birkaç keriz aldın değil mi ?? ne oldu brezilyalılara sattı mı seni ??? satacağını düşerken değil yükselirken söyledik zaten , bu da black ses nin fark i

      gumus 1 gram dahi almamak için parayı Kuveyt ten başka hesaba yolladım, olurya düştü diye almamak için , hiç düşündünüz mü ,bu dxy yukarı gitse ne olur ??? düşük hali ile metalleri baskiladi.

      gumus brezilyalılar da tabii uyandı işi, baktılar gümüş kekleri çok, platine bak hiç ellerini bile sürmeliler,