Gumus Gram Spot

ALIŞ 11,70
SATIŞ 11,70
FARK -%0,16
Önceki Kapanış 11
Günün En Düşük Değeri 11,70
Günün En Yüksek Değeri 11,72

Gumus Gram Spot Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%52 Artar
21 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GUMUS GRAM SPOT BANKA KURLARI

02:27ALIŞSATIŞMakas(%)
Denizbank 11,5312,14%5,36
Vakıf Katılım 11,6112,05%3,83
02:27ALIŞSATIŞMakas(%)
Kuveyt SeninBankan 11,5212,08%4,89
Albaraka 11,4312,01%5,03

Gumus Gram Spot Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gumus neden bu kadar düşüyor arkadaşlar bilgisi olan varmı

  gumus 19.69 ons sağlam destek kırılırsa, 18.90 a kadar sert düşüşler devam edebilir. 19.69 üzerinde kalırsa ons bazlı bir tepki yükselişi gelebilir.

   gumus bu ne yaa bu kadar da düşmemeli , geçen senelerde ons 30 olacak derken ne hallere düştü

    gumus parası olan yaşadı saldır gümüşe bedava yeminle

    gumus iyi günler Böyle giderse yakında bedava olacak.

     gumus alo olduzmu iken mirelinizi bozmayın alooooo çıkar ne

      gumus 19.67 - 18.98 sağlam destek mevcut Ons bazlı bir tepki toparlaması bekliyorum YTD. 

       gumus Hanimiş benim dislikelarım 😀👏 

       gumus Böyle yatırım olmaz olsun herşey 3 katı arttı bu hala düşüyor ytd.

       gumus Şu gotü bi düzeltelim birdahamı aslaaaa

        gumus Tam bir teneke ya

         gumus ASKERİ ÜCRET ZAMMI ÖNCELİK’LE GIDA ÜRÜNÜ ELİNDE BULUNDURANA ev araç sahiplerine sigorta şirketlerine hayırlı olsun zam askeri ücretle çalışana yapılmadı size yapıldı etiketlere verin coşkuyu enflasyon 1 hafta da 100/50 artacak iddam bu ytd ☕️☕️☕️🌹🌹🌹

         gumus @Ferdici42® Sana numaranı yaz dedim sana nasıl bir nefes kadar yakınım göreceksin

          gumus BENCE 10 TLLERE DÜŞMEDEN ALIM FIRSATI DEĞİL. YTD

           gumus Gümüş 10.40 dışın da alım yapmam🤒dolar 16.05🤒btc 14.700🤒 büyük tuzak var kısa vade gelişmeler yorumun altın da nokta takip et etmiyormusun paşa gönlün bilir ytd☕️☕️☕️🌹🌹🌹

            gumus JAPON YENİ DOLAR KARŞISINDA 24 YILIN EN DÜŞÜK SEVİYESİNE İNMESİ JAPON HÜKÜMETİNİ ALARMA GEÇİRDİ ..!!.. JAPON HÜKÜMETİ, BOJ'U YEN DAHA FAZLA DEĞER YİTİRMEDEN FAİZ ARTIRMASI TEDBİR ALMASI KONUSUNDA UYARDI ! Japon yeni, ABD doları karşısında son 24 yılın en büyük değer kaybına uğrayarak, dolar karşısında en düşük seviyeye düştü. 1 dolar, 135 Japon yeni olarak işlem gördü. Kabine Baş Sekreteri Matsuno Hirokazu, düzenlediği basın toplantısında, "(BoJ'un) Hükümetle uygun şekilde faiz artırımıda dahil bir dizi tedbirleri almasını ümit ediyoruz" dedi. Hükümetin olası müdahalesine yönelik yorum yapmayan Matsuno, "(Döviz kurlarında) Aşırı dalgalanma ve sistemsiz hareketler, ekonomi ve finansal sistemin istikrarının aleyhine etki ediyor" diye konuştu. Matsuno, ABD ve diğer parasal yetki kurumları ile yakın iş birliğini sürdürerek, gerekli görüldüğünde uygun şekilde, yeterli düzeyde faiz artırımıyla karşılık vereceklerini belirtti. Japonya Maliye Bakanı Suzuki Şuniçi, Japon yeninin hızlı değer kaybına yönelik, para piyasası hareketlerini dikkatle izleyeceklerini, her an faiz artışı yapılabileceğini açıklamıştı. 

             gumus Gümüş ons. 

             gumus JAPONİ HER AN UÇUŞA GEÇEBİLİR............... JAPON HÜKÜMETİ, BOJ'U YEN DAHA FAZLA DEĞER YİTİRMEDEN FAİZ ARTIRMASI TEDBİR ALMASI KONUSUNDA UYARDI ! Japon yeni, ABD doları karşısında son 24 yılın en büyük değer kaybına uğrayarak, dolar karşısında en düşük seviyeye düştü. 1 dolar, 135 Japon yeni olarak işlem gördü. Kabine Baş Sekreteri Matsuno Hirokazu, düzenlediği basın toplantısında, "(BoJ'un) Hükümetle uygun şekilde faiz artırımıda dahil bir dizi tedbirleri almasını ümit ediyoruz" dedi. Hükümetin olası müdahalesine yönelik yorum yapmayan Matsuno, "(Döviz kurlarında) Aşırı dalgalanma ve sistemsiz hareketler, ekonomi ve finansal sistemin istikrarının aleyhine etki ediyor" diye konuştu. Matsuno, ABD ve diğer parasal yetki kurumları ile yakın iş birliğini sürdürerek, gerekli görüldüğünde uygun şekilde, yeterli düzeyde faiz artırımıyla karşılık vereceklerini belirtti. Japonya Maliye Bakanı Suzuki Şuniçi, Japon yeninin hızlı değer kaybına yönelik, para piyasası hareketlerini dikkatle izleyeceklerini, her an faiz artışı yapılabileceğini açıklamıştı.  

              gumus çok nalet bişi bu gümüş

               gumus bana onerebilceginiz banka varmi makasi az olan

                Yorum Yaz