Ons

ALIŞ 2.329,55
SATIŞ 2.329,82
FARK %0,55
Önceki Kapanış 2.316
Günün En Düşük Değeri 2.310,82
Günün En Yüksek Değeri 2.341,69

Ons Altın Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%73 Artar
37 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Ons Altın Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

ons 1005 yüze düşmezse senin an anı skeyim

ons 1500 e Düşmezsem senin an anı skeyim

  ons Altına yatırılan para çöp olmaya mahkumdur

  ons bunun mektubu okunmaz aga bu ne boyle be Amerika soyle mi yapacak boylemi yapacak sunu mu desi bunumu dedi sunumu demek istedi istemesi mi ööööf bu cekilecek dert degil

   ons suna bak şuna tigggg ulan kac senedir ne lan bu buralarda rezil kepaze oldun

    ons Arkadaşlar ons altın 2000 de tutunumaz önce 1950 çekilme olacak dedik 😇🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 

    ons Vatanımızın,Devletimizin, sürüklendiği ortadoğu çöplüğü yoluna itirazımızı başka anlamlar çıkarmak en büyük hainliktir...HAİN ARARSANIZ BUNA FIRSAT VEREN ORTAM SAĞLAYAN ....ÖVGÜLER DÜZEN DEVLETİ BİR YERLERDEN HORTUMLAMA FIRSATI VERİLEN MEZBAHA ÖNÜ KUÇUKUÇULARIDIR.. 

    ons DEPREMZEDE EDEBİYATI YAPAN AKP LİLER DEPREM ZADE OLUYOR TÜRK DEVLETİNİN BÜTÜN KAYNAKLARINA HORTUMU SOKUYORLAR.....AKP'li isme 1.2 milyarlık ihale. Deprem felaketinden yine rant çıktı Konut ihaleleri tanıdık şirketlere verilmeye devam ediyor. Kahramanmaraş'ta yapımı planlanan 623 adet konut inşaatı ve altyapı ihalesini 2 şirket aldı. İki şirketin de yöneticisi Yalçın Güneştekin’in AKP kongrelerine katıldığı fotoğraflar dikkat çekiyor. 

     ons "ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell, bankacılık sektöründeki gelişmelerin kredi koşullarının sıkılaşmasına katkıda bulunduğunu, faiz oranlarının normalde olması gerektiği kadar yükselmesinin gerekmeyebileceğini ifade etti." Cuma akşamki toparlanma bundan olsa gerek.

      ons in hadi nazlanma

       ons 2003 iken verilen değer 1965 gelmiştir değerlendirenlere hayırlı olsun 2009 üzeri ancak pozitif dir şahsi kanaatim ufak ufak yukarı yapmalı buralardan yoksa soluğu 1944 lerde alır.

       ons Bir şeyler oluyor enteresan

        ons düşen birşey yok kapalı çarşı fiyatlamalarına bakarsak

        ons İyice düş be agammmm

        ons Arkadaşlar sağda solda altın uçacak kaçacak yok 2200 yok 2500 olacak diyenler var merde çokluk orada.. Luk 😄😄😄. Ben tam 3 haftadır yazıyorum gene yaazıyom altının ons fiyatı 2000 dahi tutunamaz ve sabırlı olunur ise 1900 1800 kadar düşecek 🤭🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😁😁😁🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤭🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😇😇😇😇😇🤔🤔🤔🤔🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🐒🐒🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉 

        ons buz burada bas bas bagiriyoruz surekli tatava yapıyorlar ons yukselemeeeeez kardesim bu ons taaaa 10 sene once bu rakamlardaydi niye kimse inatla direniyor tek olayı ons un yillardir 2000 dolari yoklayip geri dusmeleri bu kadar yani bu altın Amerika'da 10 yil once neyse fiyatı yine aynı bu kadar

         ons Geçen gün 2008'den 2 tane çeyrek almamı bekledi. Yok yahu bu altına bulaşan yanar.

          ons Altından para kazanılmaz bunu anladm

          ons Evet hızlı bir giriş yapalım eskiler bilir yeniler örnek alır 1 haftadır izliyorum eskiye nazaran kimse yok buralarda çoluk çocuk dolmuş bilmeden esip gürlüyorlar beni mutlu ediyorlar 😁 Bilenler bilir altındayım sadece sabredin hemen verip alamazsınız alım fırsatı veriliyor altında 12.50 her zaman alımdır şuan alan kazanır 3 ay sonra katlar bu kadar basit.Ons değerler kısıtlanıyor.YTD.

          ons topla 1959 kadar sonra bekle 

          Yorum Yaz