BTCEUR / Bitcoin

ALIŞ 8.890,15
SATIŞ 8.890,15
FARK %0,37
Önceki Kapanış 36.332,85
Günün En Düşük Değeri 8.700,75
Günün En Yüksek Değeri 8.999,89

Bitcoin Pazartesi ( Ne Olur ? )

%100 Azalır
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

BITCOIN GRAFİĞİ

DETAYLAR

 • Baz Coin BTC - CoinMarketCap
 • Market Sıralaması 1
 • BTC Cinsinden Fiyatı 1,00000 BTC
 • USD Cinsinden Fiyatı 42.537 $
 • 24 Saatlik Hacim 42.997.195.488 $
 • Piyasada Dolaşan Adet 18.825.593
 • Toplam Arz Edilebilir Adet 18.825.593
 • Maksimum Varolan Adet 21.000.000
 • Son 1 saatlik değişim -0,65 %
 • Son 24 saatlik değişim -4,07 %
 • Son 7 günlük değişim -12,69 %

MARKETE GÖRE DEĞERLER

11:48ALIŞSATIŞMakas(%)
Bitfinex 36.29936.301%0,01
Bitstamp 36.290,5736.310,74%0,06
CexIO 36.356,136.363,5%0,02
11:48ALIŞSATIŞMakas(%)
BlockChain 40.251,840.251,8%0
itBit 3.997,258.129%103,36
Kraken 36.378,336.378,4%0,00

Bitcoin Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

BTCUSD Değerli dostlar, çinden gelen yasaklama kararınının ardından güçlü durdu diyebiliriz. Bu ciddi bir yasaklama kararıydı, içeriğini okuyun. Trend çizgisi 40.000$ seviyesine çekilirken bu bölge güçlü savunuldu. Çin son kozunuda oynadı diyebiliriz. Hiçbir düzeltme veya olumsuz haber bizim hedefimizden dönmemizi sağlamaz.son alımlarla nakiti bitirmiştik. 46.000 48 arası k@r alarak ilerlemek mantıklı olur.şunuda belirteyim her düşüşe dışardan akacağım kaynakla alım fırsatı olarak değerlendirip hedefimi beklerim. Şunuda belirteyim astronomik hedefler görüyorum sosyal medyada hiçbiri grafik, analiz vr indikatörlerle desteklenemez, sadece hayal ürünüdür. Zamanı geldiğinde fomaya kapılmayın, nakite dönmeyi bilin. 40.000$ üzerinde kaldığı sürece sıkıntı yok. 4 saatlik lik kapanışla. Herkese bol kazançlar dilerim saygılar. %100 başarılı analizlere bu kadar az beğeni gelmesi şaşırtıcı🙂 Değer verdiğim bazı dostlarım için arada paylaşmaya devam. Biriktirmeye devam.

BTCUSD sevgili dostlar geceyi bir garafik ve beklentilerim ile kapatalım 2 ekime kadar fake yükseliş ve 2 ekimde 38-39 bine iğne yani dostlar bu düzeltmenin % yirmibeş ile biteceğini düşünüyorum 7 eylülde başladığı yerden 8-9 ekim garafikte kalın kırmızı çizginin olduğu yer buradan beklentim soluksuz bir şekilde kasım ayı boyunca müthiş bir yükseliş benim düşüncem bu sizlerde araştırın ve kararınızı kendiniz verin verdiğim tarihlerde 1-2 gün yanılma olabilir kendime notum bu şekildekimseye yatırım tavsiyesi içermez. geceye not: dibin dibi ancak süt kazanında olur oda yanık olur. 

  BTCUSD Dayanamadım komuşacağım :) öncelikle bu spekülatif haberler iyice can sıkmaya başladı , ayrı ayrı bir çok haber gün içerisinde aktarılıyor piyasa baskılanıyor farklı bir durumun olduğunu düşünüyorum , çok düşüş bekleyen arkadaşlar alt coinler de fena düşüş bekleyen dostlar bence çok sevinmeyin çünkü btc şu 2 ay içerisinde öyle bir yükselecek ki herkes şaşıracak dayanağım kendim haber ve piyasa analizi olarak söylüyorum şahsi fikrim alım fırsatı vermeyecek üst düzey bir fırsat beklememenizi öneririm maximum 36-38 bandı en iyi alım ve kademeli olacak şekilde alım yapılması olur. Ayı şu durumda gelmez bellirli bir algoritmada sayısal olarak yukarı dönmesi gerek domi ve total bu şekildeyken ayı gelmesi saçma olur bana inanmayanlar olacak tabiki farklı düşünenlerde , ama düşüncem bu yönde riskler ortada da olsa kısa vadeli olduğunu düşünüyorum umarım herkes kazanır sevgiler

   BTCTRY Senatör Pat Toomey, Gary Gensler’a mektup yazarak daha net kripto düzenlemeleri istedi. “Yatırımcıların adil ve rekabetçi bir pazardan yararlanabilmeleri için, düzenleyiciler proaktif olarak endüstriye giden yolun kurallarını sağlamalıdır.” 👍👍

    BTCTRY Senatör Toomey: "Pekin, ekonomik özgürlüğe o kadar düşman ki, insanlarının on yıllardır finans alanındaki tartışmasız en heyecan verici yeniliğe katılmasına bile tahammül edemiyorlar. Ekonomik özgürlük, hızlı büyümeye ve nihayetinde herkes için daha yüksek bir yaşam standardına yol açar." ✍️🙏🍀🍀🍀

     BTCTRY Madencilik şirketi Hive Blockchain, bir yılda 595 tane Bitcoin ve 96.300'den fazla Ethereum ürettiğini açıkladı. Üretilen Bitcoin ve Ethereum’un toplam değeri 42,5 milyon dolara denk geliyor.

      BTCUSD Arkadaşlar bu gün öğlen vakti gelen Çin haberinin gece yarısı ikinci dalgasının gelme ihtimaline karşı dikkatli olalım.

       BTCTRY gazamız mübarek olsun beyler çingene kurtulduk sonunda hiç bi engel kalmadı önünde

        BTCTRY ADA🔻xrp🔺️xlm🔺️🤠

         BTCUSD Ada coinde sanki yukarı yönde bir hareket olacak gibi, hepsi düşerken beraber düşmesine rağmen kendisini çok hızlı toparladı şu saat itibarıyla dün akşamki yerine geldi yani bugün sağlam durdu. Takip etmekte fayda var diye düşünüyorum. Herkese bol bereketli kazançlar.

         BTCUSD sevgili dostlar batıyormuyuz? herkesin merak ettiği soru bu. bu sorunun 2 cevabı var 1.medya organlarını takip edenler, kısa vade işlem yapanlar ve korku panik endişe vs. ile gaza gelenler( aha düşüyorcular, yok oluyorcular, sıfırı bekleyenler vs.) kaybediyor. 2. medyadan uzak duranlar, uzun vade işlem yapanlar ve korku ,panik,endişe yapmayanlar, araştırmaktan vazgeçmeyenler, her düşüşü alım fırsatı olarak değerlendirenler kazanıyor. dostlar çok acayip gaza geliyorsunuz yapmayın haytınızda risk alamıyorsanız evden çıktıktan sonra herşeyden korkun her adımda düşermiyim acaba diyorsanız bırakın bu işleri sağlığınızdan olursunuz. tuvalette, banyoda ve yaşantınızın her anında düştümü acaba, çıktımı acaba diye elinizden telefon düşmüyorsa sürekli kaybediyorsunuz demektir ayrıca her kötü haberi dikkate alırsanız bu dünya yaşanmaz olur. altın,gümüş,döviz ve birçok emtia,kağıt alıyorsunuz uzun vade bekliyorsunuz soruyorum kripto dünyasında neden aynı şeyleri gözetmiyorsunuz. bana şunu demeyin emtiaları elle tutuyoruz gözle görüyoruz demeyin ALLAH aşkına kaçınız fiziki alıp satıyorsunuz.neyse dostlar yatırım tavsiyesi içermez kalın sağlıcakla.

          BTCUSD Twitter, iOS Kullanıcıları İçin Bitcoin Bahşiş Sistemi Yayınlarken, Büyük NFT Planlarını Duyurdu https://www.kriptoborsacim.com/2021/09/twitter-iOS-kullancilari-icin-bitcoin-bahsis-sistemi-getirdi.html

           BTCUSD Değerli arkadaşlar, iyi haberler tepelerde verilirken kötü haberler diplerde verilir ki tepelerde coşku artsın da yüksekten mal pazarlansın ve diplerde korku artsın ki ucuza mal toplansın. Dikkat edin, bilmem hangi devlet ile yatırım kuruluşu bt'yi şöyle kabul etti de böyle tahmin yaptı gibi haberler ne zaman geldi? 50-52 bin civarında. Çin'in yasak haberi ne zaman geldi? İşte 40-42 civarı. Ne güzel rastlantı değil mi? Hadi hayırlı işler.

            BTCUSD 100 bin zorda 100 dolar gelecek gibi ...ytd temennidir

             BTCUSD Uzun vadede kim kaybetmiş burda panik yapanları anlamıyorum birde niye yüzde yüz kriptoya geçiyorsunuz arkadaş nakitte dolarınız olsun düşünce bırakın üzülmeyi sevinirsiniz ucuzdan aldım diye o ne demiş bu ne demiş tahminlerir de inanmayın fazla yarın BTC nin ne olacağını kimse bilemez düştü mü alacaksın boğa koşusu şimdi olmasa bile ilerde illaki olacak uzun vadeli düşünün derim herkes tavsiyem adam alıyor iki günde zengin olma hayali kuruyor öyle basit işler değil birde olasılıkları artırmak adına sepet yapın boğa da biri koşmasa diğeri koşar tecrübelerimi aktardım herkes bol kazançlar

              BTCUSD 400 bin tl ye tek mumda da gelebilir aslşında dün akşam yaptığı gibi yükselebilir ama yükselmesini istemiyorlar gibi bir izlenim var her yükseldiğinde başına vuruyorlar ve ilk defa bazı alt coinler btcoinden daha az bir orandan düştü mesela avax mesela ada ben olası bir btc yükselişinde bu coinleri yeni athler yapcağına eminim ama bitcoinden fırsat bulamıyorlar.

              BTCUSD Bitcoine güvenen yaya kalır. Altını göreceksiniz ralli yapacak ralli. Yatırım tavsiyesi değildir

              BTCTRY Btc ve altcoinlerde dipler yavaş yavaş size farkettirilmeden getiriliyor.

              BTCTRY Biz bunun gibi ne düşüşler gördük ne zararlar gördük sonradan kar yazan

               BTCUSD 17 gelecek

                Yorum Yaz