SEPET / USDEUR Sepeti

ALIŞ 33,63
SATIŞ 33,65
FARK %0,23
Önceki Kapanış 32,52
Günün En Düşük Değeri 32,51
Günün En Yüksek Değeri 32,68

USDEUR Sepeti ( SEPET ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

USDEUR Sepeti ( SEPET ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

SEPET ares aslan 'kısa vadede alıcıların baskınlaşması bekleniyor. orta vadede formasyon kırılımı ile satış fırsatı oluşabilir.' demiş dolar endeksi için amarkets'te. siz ne düşünüyorsunuz?

  SEPET ares aslan 'dolar endeksi 90.750 üzeri fiyat hareketi görüldüğü takdirde yüksek zirve oluşarak kısa vadeli trend değişimi için güçlü bir sinyali olabilir' demiş amarkets'te. siz ne düşünüyorsunuz?

   SEPET ares bey 'dolar endeksi 3 siyah karga mum formasyonu önümüzdeki hafta alış ivmesinin artabileceği sinyalini vermekte demiş amarkets'te. siz ne düşünüyorsunuz?

    SEPET ares bey dax için 'yükseliş ivmesinin geri kazanılması için 15300 üstünde 4h mum kapanışı beklenmekte' demiş amarkets'te. siz ne düşünüyorsunuz?

     SEPET ares bey amarkets'te 'gün içinde yukarı yönlü bir geri çekilme sonrası düşüş beklenmekte' demiş ne düşünüyorsunuz?

      SEPET bu nedir

       SEPET false

        SEPET false

         SEPET Tamamen yerli olan Türk arkadaşların yönettiği geliştirmeye gayret ettiği projenin çok güzel olduğu bir coin piyasaya çıkartmaya çalışıyorlar omlira. Ocak 15 de air droba katılan yatırımcılara öncelikli satış gerçekleşecek 0.05 kuruştan. Sonrasında sırasıyla 3 faz satış gerçekleştirilecek 0.1 0.15 0.20 kuruşlardan 0.05 sadece AirDrop’a katılan kullanıcılar yararlanabilecek. Projeye bakmanızı araştırmanızı tavsiye ederim. Yerli yatırıma destek olabiliriz. ayrıca kendilerine ait olan kurucu payı %20 lik dilimi 2023 senesine kadar kilitleyip satışa kapıyırlar. Air dropta dağıtılmayan coinler yakılacak. 2021 Haziran ayında borsaya açılması bekleniyor sizde omlirayı takibinize alıp inceleyebilirsiniz. yatırım tavsiyesi değildir tamamen bilgilendirmedir.http://omlira.com/airdrop.html#cd7147f4

          SEPET OIL.WTI - Yükseliş potansiyelinin devam ettiği petrol için alış yönünde pozisyonların 38,96 seviyesine yakın alış yönünde pozisyonların değerlendirilmesinin uygun olduğu gözükmektedir.https://t.me/Phase_Forex 

           SEPET merhaba arkadaşlar yeni bir coin den bahsetmek istiyorum bir uygulama indiriyorsunuz ve bedava coin kazanıyornz yani madencilik yapıyorsnz uygulama internetinz ve tlf.pil hiçbir etkisi yok ben kullamıyorum pi network yazınca çıkıyo kayıt aşamasında son kısımda Mdnci yazarak kayıt olup ekranda görünen şimşek işaretine günlük bir kez dokunmanız yeterli isteyen denesin saygılar selamlar

            SEPET dolar euro altından başka kısa vadede azda olsa kazandirabilecek döviz önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

            SEPET şuan en güvenilir yatırım aracı altın dır nokta.

             SEPET Dolardan geçiş için uygun oranmıdır düşermi 11,39

              SEPET 2- 

               SEPET 1- 

                SEPET Ekim 2018 de terste kalan arkadaşlar için yazmışım, kimse de beğenmemiş, hey gidi günler 

                SEPET Sepet boş olunca huzursuz oluyorum ama beklemem gerektiğini de biliyorum...🙄 Ne yapmalıyım acaba? Treni mi kaçırıyorum yoksa?

                SEPET Arkadaşlar bu haftaki beklentiniz nedir , euroyu 6 dan yukarı görebilir miyiz ? Ne düşünüyorsunuz?

                 SEPET kesinlikle faiz artırilmiyacak.aksine ya düşürülecek yada pas geçilecek.pas geçme ihtimali daha yüksek.ytd

                  Yorum Yaz