Ons

ALIŞ 1.860,73
SATIŞ 1.861,1
FARK -%0,08
Önceki Kapanış 1.861,5
Günün En Düşük Değeri 1.857,89
Günün En Yüksek Değeri 1.866,13

Ons Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%67 Azalır
6 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ONS GRAFİĞİ

Ons Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

ons Arkadaşlar sorunu buldum. Altın düşmeden önce aramızdan bir cenabet altın aldı ve altın hızlı bir şekilde düştü. Eminim o kişi satarsa altın bağlı olduğu ipleri koparıp 2000 seviyelerine gelecektir. ( Yatırım tavsiyesidir!!)

  ons Trend çizgisi üzerindeyiz izlenmeli

   ons yeşiller direnç ... kırmızılar destek arkadaşlar.... hala satış baskısı var baktım indikatörlere göre 

    ons merhaba ons altını nasıl satın alabilirim

    ons TREND ÇİZGİSİ ÜZERİNDEYİZ YEŞİL GİDİCEZ AMA TAKİP EDİLMELİ :)

     ons Birazdan acilacak, ilk saatler de ne bekliyor sunuz? Bence bizi kandiracaklar biraz yükselecek bizde alacaz sonra düsecek.

     ons gece 1 den sonra altın ons ve gümüş ons grafiği atacağım

     ons Pazartesi Avrupa Merkez Bankası Başkanı Lagarde açıklamaları etkili olacaktır. Altın ONS 1832 destek, ilk hedef 1890. onuryilmazeng26 i n s t g r m adresimden takip ve sorularınızı sorabilirsiniz. TAKİP EDEN KAZANIR.

      ons dört bir tarafta savaş varken ons'da düşüş beklemeyin.ytd.

      ons Arkadaşlar sabır etmeye devam onsun 2000$ ve üstünü göreceğini düşünüyorum sabretmek lazım altın en güvenli liman yatırım tavsiyesi değildir

      ons Hayırlı haftalar bol kazançlar. Her şey gönlünüzce olsun. Bu hafta yükseliş bekliyorum. Ermenistan - Azerbaycan gerilimi ve diger avrupa ülkelerinin bağlantısı ile kaos ortamı ONS tarafını güçlendirir. YTD

       ons Burada altın düşecek söylemi bu sıra herkesi rahatsız ediyor ancak duygusal davranmayın piyasayı iyi analiz edin eminim herkes yotubede altın yorum videoları izliyor ancak video yayıncılarınında nerdeyse hepsi nabza göre şerbet verip hep yükselme ihtimalleri üzerine konuşuyor önüne gelen video çekmiş bu konuda uyanık olun işi bilen kişileri takip etmeye gayret edin size. sürekli duymak istediklerinizi söyleyenleri irdeleyin derim. örneğin Selçuk göçer izlerlen bir yandan şant manukyanında yorumlarını dinleyin evt altın 2021 de şimdiki seviyelerde olmaz ancak önümüzdeki 2-3 ay n'olacak buda önemli dolar kuru patlarsa ons düşüşe devam etse de gram 500 lirayı görürse s.göçer çıkar ne dediysek o gram 500 oldu der dolar çıkınca hersey zaten pahalanacak hiçbir ürün fiyatı yerinde durmayacak bu kimse için kar değil sadece paranın alım gücünün yerinde saymasıdır bizim için önemli olan onsun değer kazanmasıdır.

       ons Bu hafta 👎 devam.

       ons Washington, Azerbaycan - Ermenistan çatışması için derhal ateşkes istiyor. NOT : HERKES ATEŞKES ÇAĞRISI YAPIYOR. YALNIZ TÜRKİYE VE AZERBAYCAN ATEŞKES İSTEMİYOR. ANLAMI VERDİKLERİMİZİ ALACAĞIZ.

        ons Azerbaycan Savunma Bakanlığı: Cephe boyunca karşı saldırı başlattık. Ermenistan'a ait 12 uçaksavar füze sistemi imha edildi.

         ons 🛑Azerbaycan Savunma Bakanlığından açıklama, Ermenistan ordusu saat 06.00 sıralarında Azerbaycan ordusunun mevzilerine ve sivil yerleşim birimlerine büyük çaplı silahlar, top ve havanlarla ateş açtı, şehit ve yaralılar var

          ons bu hafta 👍 ⚡

           ons Maalesef Akdenizden sonra Azerbaycanda meydana gelen gerilimlere birlikte ons tarafı kuvvetlenecektir.

           ons ABD yüksek mahkeme yargıcı ginsburg mefta olunca yargıç ataması seçimden sonraya kaldı her iki tarafta kendi yargıcını atamak istediği için seçimi kim kazanırsa yargıcı atayacak bu durum yeni yardım paketininde seçimden sonrasına kalmsına sebep oldu şimdi Amerika tamamen seçime odaklı fed piyasalara beklenen parayıda pompalamayacak parasal genişleme olmayınca da şirketler pozisyonlarını bozup nakite yüklenecek dolara talep artacak dolar endeksi yükselecek gibi görünüyor değerli madenler sahada düşerse bu duruma şaşırmamak lazım ancak seçim sonrası altın gümüş şov yapar.

           ons Azerbaycan savas hali ilan etti işler karışacak, pozisyon alin...

           Yorum Yaz