ALCAR / ALARKO CARRIER SAN VE TIC A.S. ALCAR

ALIŞ 469
SATIŞ 470,2
FARK %3,68
Önceki Kapanış 470,2
Günün En Düşük Değeri 456,5
Günün En Yüksek Değeri 478,4

ALCAR Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DETAYLAR

 • Hacim (₺) 32.438.452,00
 • Hacim (lot) 69.267
 • Taban 278,50
 • Tavan 794,53
 • Sermaye(₺) 10.800.000₺
 • Piyasa Değeri(₺} 312.531.921₺

ALCAR Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

ALCAR Neden düşüyor sebebi var mı

  ALCAR Şahlandı iki gözümün çiçeği😍😍

   ALCAR Portföyümdeki, diğer zararları kurtarsın diye iki hafta önce almıştım.. Diğerlerinde ışık göründü.. En berbatı bu kaldı elimde.. Çıkar, dedikçe hergün düşüyo.. Ytd. 😞

   ALCAR Adam sandım eşşeği, alnıma değdi daşş... ı.. 😞

   ALCAR Arkadaşlar Jantsa ya bedelsiz geldi / yani jantsa sanırım 2 e katlayabilir belki daha fazla . alcar da zaten bu jantsa ile kardeş gibiler .. janstsanın bedelsizi bittiğinde alcara bedelsiz gelirse yeme de yanında yat . 481 den girmiştim ama hiç korkmuyorum .. benim hedefim alcar da 1000 bu da büyük ihtimalle 2 aya görür gibi .. inşaAllah yanılmam . YTD . Not olarak düşeyim istedim canlar . Yatırım tavsiyesi değildir

   ALCAR Derde bak bu çıkarmı inermi fikri bilgisi olan arkadaşlat

    ALCAR uzun vade olarak sabah acilsi fiyatindan alim yaptim

    ALCAR Elimizi attığımız, kurumak için beni bekliyo... 😞

    ALCAR Jantsa da çıkıp buna girmiştim Buda bana girdi ama bekliyorum elbet bin olacaksın alcaaarrr 🤣🤣

     ALCAR Tüm analizler Alcar ın değerinin 800 ila 1000 olduğuna işaret ediyor. Küçük hesap yapmayıp tüm hissedarlar birlik olsa 10 günlük iş. Bedelli zaten kesin gibi, içeriden gelen haberler o yönde.

      ALCAR Allah ın belası nereye gidiyon milleti soymayami calisionuz arkadaş yaw aldigimizdan beri dustu maliyet 500 bitirdi bizi

      ALCAR Artık bir atak yapma zamani geldi geciyor tahtaci milleti bezdirdin ya

       ALCAR İSTANBUL, 28 Mart (Reuters) - Alarko Holding ALARK.IS iştiraki Alarko Carrier 'ın ALCAR.IS gelecek planlamasına ilişkin olarak diğer hissedar Carrier HVACR Investments B.V ile görüşmeler yaptığını duyurdu. Şirketten dün akşam KAP'a yapılan açıklamada, görüşmelerde hisse satışına ilişkin bir karar alınmadığı belirtildi. Alarko Holding açıklamayı, Alarko Carrier'daki hisselerini ortağına satacağı yönünde basında çıkan haberler üzerine yaptığını belirtti. 

        ALCAR Dün günü %9,79 kayıpla 1.379 puandan kapatan BİST 100, bugün güne %5,4 düşüşle 1.304 puandan başladı. İlk işlemlerde devre kesici uygulanmasının ardından yeni işlemlerde düşüş %7’yi aşınca yeniden devre kesici uygulandı. 10.31’de uygulanan devre kesicinin ardından 11.01’de işlemler yeniden başladı. Endeks geçen hafta gördüğü rekor seviyeden %20 gerilerken sene başı itibarıyla da kaybı %14 oldu.

         ALCAR kap geldi yorumlayacak olan var mı

         ALCAR kap geldi yorumlayacak olan var mı ?

          ALCAR Gerçekten kimse yok mu bu kağıtta. kendimi tahtaci ile başbaşa kalmış gibi hissediyorum. 😅😅

          ALCAR Arkadaşlar 19 unda ne olur sizce? hadi biraz hareketlerin sayfa diğer kağıtların sayfaları fikir alışverişi dolu burası çok hareketsiz.

           ALCAR Fırlayıp tavana yapışacak kağıdımız var. tahtacı aşağı asılıp duruyor. sana söylediklerimi bir duysan gece rahat uyuyamazsın.

            ALCAR PARDON DİYORUM

             Yorum Yaz