SISE / T. SISE VE CAM FABRIKALARI AS SISE

ALIŞ 48,4
SATIŞ 48,42
FARK -%1,14
Önceki Kapanış 48,4
Günün En Düşük Değeri 48,36
Günün En Yüksek Değeri 49,1

SISE Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

2 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DETAYLAR

 • Hacim (₺) 967.118.918,00
 • Hacim (lot) 19.856.551
 • Taban 34,71
 • Tavan 57,45
 • Sermaye(₺) 3.063.214.056₺
 • Piyasa Değeri(₺} 7.448.224.417₺

SISE Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

SISE 49.76 Üzeri hareketin ivmesi artar yeni bir trend başlatır... 

  SISE Dolar bazlı grafikte 2 li dip oluşumunu tamamladı, 2.50 Dolar hedefe gidebilir.  

   SISE Şişecam'ın Kars'ta Güneş Enerji Santrali -1 ve -2 projesi ile ilgili ÇED Süreci Başladı....(KAP)

    SISE Şişecam'ın Kelkit Güneş Enerji Santrali -1 projesi ile ilgili ÇED Süreci Başladı....(KAP)

     SISE TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. tarafından yapılması planlanan ŞİŞECAM GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ-1 (28,28 MWm / 21 MWe - 31,50 ha) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Başvuru Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 8. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve başvurunun ÇED Genel Formatına uygun hazırlandığı anlaşılmış olup, projeye ilişkin ÇED Süreci başlatılmıştır. Çevresel Etki Değerlendirmesi süreci tamamlanana kadar, süreç ile ilgili her türlü bilgiler ve projeye ilişkin görüş, soru ve öneriler KARS Valiliğine (Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) veya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına gönderilebilir.İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

      SISE ŞİŞECAM ANALİZ......49.64-49.66 bandı üzerinde üzerinde güçlenebileceğini düşündüğümüz hissede 49.96 üzerinde,hareketin hız kazanarak 51.20,üstünde, haftalık bazda 51.55, 52.90 sonraki direnç seviyeleridir. Aşılması halinde kısa dönemde hedef 75 tl üzerindedir

       SISE Günlük periyodda grafiğe baktığımızda 200 günlük fiyat ortalamasına yaklaşıp tepki almış ve yönünü yukarı olarak belirlemiş. Geçmiş grafiğine baktığımızda düzeltme ve düşüşlerinde genelde 200 günlük fiyat ortalamasına yaklaşmış ya da hafif ihlal edip tepki alıp yükselişine başlamış. Grafikler tekerrürü sever. Aynı senaryoyu tekrar yaşayabiliriz. Olumsuz bir haber akışı gelmediği sürece yönünün sert yukarı olacağını düşünüyorum. Yükselişinde bir GAP boşluğu bırakmış, o boşluğuda bu gün kapattı. Destek ve direnç bölgelerini grafik üzerinde belirttim. MACD indikatörü günlükte AL sinyali vermiş ve satışlar azalıp, alışların arttığını görüyoruz. RSI indikatörü yine aynı şekilde AL sinyali vermiş. Grafiği 4 saatlik incelediğimizde bir TOBO formasyonu vardı onuda tamamladı. Bu durumda 48.64 oluşan GAP seviyesinden tepki almasıyla yükselişine başlaması beklenebilir. Haftalık grafikte ise yükseliş trendini koruyor. 

        SISE Şişecam yeni şirket kuruluşunu bildirdi: Şirketin dış ticaret operasyonlarının etkin şekilde yürütülmesi amacıyla, sermayesine %100 oranında iştirak edilen, İngiltere ve Galler’de yerleşik, Sisecam UK Limited unvanlı şirket kuruldu.

         SISE Bu kağıdın bu kadar aşağı ineceğini tahmin etmemiştim. Savaş, Faiz artışı, Altın ve döviz in yukarı yönlü seyri Şişe cam dahil bir çok hisseyi aşağı çekti. Fazla uzun süreceğini sanmıyorum. YTD.

          SISE Aldık bugün

          SISE 📍#SISE: 49,64₺ ort. ile 600.000 lot Borsa İstanbulda geri alım yapmistir....

           SISE Bunun En az 70 olması lazım.

            SISE ASLA PANİK YAPMAYINIZ.. ZATEN BAYA ÇIKMIŞ OLAN BORSA BU DÜŞÜŞLER DÜZELTMEDIR.. DIYE DÜŞÜNÜYORUM.. TABİKİ EXTRA SAVAŞIN ETKİSİDE VARDIR.. PANİK ILE ASLA SATMAYIN.. SABREDİN.. SABREDEN KAZANIR.. 🫡💯 

             SISE Alın unutun

             SISE Borsa eksi acabilir

              SISE Şişe günlük Log grafik. 59 ve 74 fibonacci hedefleri. Kanal üst bandı da 90 TL civarını gösteriyor. Bakalım ülkemizin gururu neler yapacak.. 

               SISE Şişe günlük Log grafik. 59 ve 74 fibonacci hedefleri. Kanal üst bandı da 90 TL civarını gösteriyor. Bakalım ülkemizin gururu neler yapacak.. 

                SISE Şişe günlük Log grafik. 59 ve 74 fibonacci hedefleri. Kanal üst bandı da 90 TL civarını gösteriyor. Bakalım ülkemizin gururu neler yapacak.. 

                 SISE Global ölçekte en yüksek kapasiteye sahip 5 düz cam yatırımından biri olan Tarsus’taki TR9 float hattının yapımına ve Lüleburgaz’daki TR1 float hattının soğuk tamir ve kapasite artışı çalışmalarına devam ediyor. Bu iki yatırımın da tamamlanmasıyla birlikte Şişecam’ın Türkiye’deki toplam float üretim kapasitesi yüzde 30 oranında artarak 2,6 Milyon ton hacme ulaşacak”

                  SISE Şişecam, Lüleburgaz’da yaklaşık 4 Milyar TL’lik yatırımlarla hayata geçirdiği otocam hattını devreye aldı. Devreye alınan bu yeni hat yıllık 200 bin ton kapasiteyle çalışırken 114 kişiye de ek istihdam sağlayacağı bilgisi verildi.

                   Yorum Yaz