DOGEUSD / Dogecoin

ALIŞ 0,2900
SATIŞ 0,2900
FARK %2,19
Önceki Kapanış 0,2913
Günün En Düşük Değeri 0,2828
Günün En Yüksek Değeri 0,2989

Dogecoin Pazartesi ( Ne Olur ? )

26 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

DOGECOIN GRAFİĞİ

DETAYLAR

 • Baz Coin DOGE - CoinMarketCap
 • Market Sıralaması 34
 • BTC Cinsinden Fiyatı 0,00000 BTC
 • USD Cinsinden Fiyatı 0,29179 $
 • 24 Saatlik Hacim 1.181.331.098 $
 • Piyasada Dolaşan Adet 130.091.121.654
 • Toplam Arz Edilebilir Adet 130.091.121.654
 • Son 1 saatlik değişim 1,01 %
 • Son 24 saatlik değişim 3,27 %
 • Son 7 günlük değişim -7,65 %

MARKETE GÖRE DEĞERLER

22:33ALIŞSATIŞMakas(%)
OkEx 0,29030,2904%0,02
22:33ALIŞSATIŞMakas(%)
Binance 0,29000,2900%0,00
OKCoin 0,29030,2904%0,02

Dogecoin Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

DOGEUSD Eski başkan Trump in bitcoin i dolandırıcılık olarak nitelemesi ile coin piyasası yine yara aldı.

  DOGEUSD 1 yılda yüzde 160 kat artmış doge. Elon musk'a güven olmaz herkesin eline veriverir. Bu kadar yüksekten almak riskli.

   DOGETRY Ortam karışık vaziyet alın. Anonymous elonı açık açık tehdit etti elon profil resmi btc idi kaldırdı ve anlamsız tweetlerine devam etti. Binance ve trx ceolarından elona karşı tweetler geldi üstüne yetmezmiş gibi çinden kripto ilgili yasakların 3 ay içinde yürürlükte olacagı haberi ve ünlü bir yatırım şirketi elindeki btc leri bozdugunu açıkladı. Bu kadar olumsuzluğun içinde en az hasar bence yıldırma politakısına devam hersey danışıklı dövüş...

   DOGEUSD direnç kaç tir üst alt

   DOGETRY coin hafta sonuda çalışıyor mu acaba

   DOGETRY Fillerin kavga ettiği yerde ezilen çimler olur.elon bence kripto işine bulaşmasın anlamsız twitlerden vaz geçsin yoksa olan senin benim gibi garibana olur.her hafta sonu atak yapan kriptolar bu elon yüzünde 5 hafta sonu oldu yaprak kımıldamıyor.bu Çinliler kriptoyu bitirmeye yemin ettiler.ya batarız yada bilmiyorum artık diğerine dilim varmıyor.😱😱ytd.

    DOGEUSD sağ avucun kaşınıyor bu gün hadi hayırlısı belki bu bir işaret yükseliş yakın mı yoksa 🙈🙈🙈🍀🍀🍀

    DOGEUSD mıamı konferansında malın biri doge aya diye bi tişörtle sahneye atladı. konuşmacılar dijştal para diyor elon twit attı gerçek para falan diye profil fotosuny kaldırdı ortalık b.m b.k oldu bizim iş Allaha kaldı ya batarız ya çıkarız. analiz grafik artık hikaye devler çarpışacak bizde ne koparabilirsek.

    DOGEUSD Global de dolar 8.80 oldu bile hala yineliyorum yatırımlarınızı Koruyun şuan zarar da olsanız bile emin olun yüksek karla çıkacaksınız sabredin

     DOGEUSD Elon Musk'in DOGE değil de, DODGE kamyonet aldığından şüphelenmeye başladım, aşağıdaki kamyon arkası yazısı gibi twitten sonra :)) Türkiye de yaşamadığı için bilmiyor ki, herkes öldürür sevdiğini :) 

     DOGEUSD Yılın son 3 ayı Bitmex borsası 1 bitcoini uzaya gönderecek. Bildiginiz roketle. Elon Musk kalır mı bunun altında? Şak sattım bitcoinlerimi doge alcam hepsiyle derse doge roket olur uçar.

      DOGEUSD o kadar çilesini çektim sinir sitres kolay kolay satmayacağım 1 dolar olur belki onuda geçer fakat yinde satmayacağım.

       DOGEUSD binansa yeni uye olmak isteyen arkadaslar indirim refarans koduyla girmek isterseniz yuzde 20 indirim veriyo

        DOGEUSD Anlamak çok zor gerçekten. Çocuklarınızı geleceğin mesleği "Elon Musk" twit analizcisi olarak yetiştirebilir siniz :)) 

        DOGEUSD akıl sır ermiyor en iyisimi konuşmamak sessizce izlemeye devam.

        DOGEUSD Genelde şöyle bir kaygı var: "Elon Musk bizi dolandiriyor" diye. Elon'ın biyografisine bakıyorum, dünya hatta kainat çapında başarılar ile dolu. Sanırsın bu ülkede insanlar tosuncuklara, thronlara, telefonla arayanlara bile para kaptırmıyor da, sadece DOGE yatırımcıları tehlike altında :) Sonuç olarak çocuklarıma, torunlarıma dünyanın en zeki yatırımcı ve bilim insanına para kaptırdığımi açıklayabilirim AMA elimde fırsat varken keşke doge ye yatırım yapsaydim pişmanlığını kendime bile açıklayamam.

         DOGEUSD 73 sentte Doge yatırımcıları 

          DOGEUSD Tesla, Model 3 araçlarını Hindistan'a test için Temmuz-Ağustos döneminde getirmeyi değerlendiriyor

           DOGEUSD Düşecek diyenlere inat yükseliyor 🙈🙈🙈

            DOGEUSD Herşey güzel olması dileğiyle ayda 1 hafta sonu genellikle yeşil yanıyor bi olumlu haber bu hafta sonunu yeşillendire biliri

             Yorum Yaz