Ata Altın

ALIŞ 1.782,55
SATIŞ 1.827,17
FARK %0
Önceki Kapanış 1.798
Günün En Düşük Değeri 1.797,63
Günün En Yüksek Değeri 1.809,89

Ata Altın Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

6 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Ata Altın Al/Sat İşlemleri (Günlük)

ATA ALTIN GRAFİĞİ

Ata Altın Yorumları

Yorum Yaz

ata-altin Arkadaşlar bugün ata altını aldım, ama fikrim yok 6 içinde kaçı görebilir sizce

  ata-altin SEN BİZİ TANISAYDIN EĞER...! /// Seni her düşündüğüm de, boğazımada birşeylerin düğümlenmesinin, hatta gözlerimin dolu dolu olmasının nedenini bilmiyorum, ama birşeyi çok iyi biliyorum; Sen bizi tanısaydın eğer, çok severdin.. Yolumuzun; batıla karşı HAK, karanlığa karşı AYDINLIK, taassuba karşı ÇAĞDAŞLIK, ölüme karşı YAŞAM, savaşa karşı BARIŞ, cehalete karşı EĞİTİM, mandaya karşı VATAN, emperyalizme karşı sonsuza dek CUMHURİYET olduğunu görürdün. SEN BİZİ TANISAYDIN EĞER, ÇOK SEVERDİN...! #YOLUNYOLUMUZ# Yokluğunun 81 nci yılında, Seni ve Cumhuriyetimizin kuruluşunda tüm emeği geçenleri Saygı, Minnet ve Rahmetle anıyoruz, Ruhlarınız Şad olsun. 🇹🇷 

  • ata-altin @Realist. Sayin takiscim gunaydinlar emin ol o 8 kisinin hepsi tek bir rumuz a ait o yuzden asalaklar omdukca bu ulkede bu tip seylerle karsilasmamiz normal.

  • ata-altin @Zebercet Beğenmeyenler bunlar.. Az önce "eufrat" rumuzlu bir arkadaşımız da bunlara kızarak "dislike atanlar yunan tohumu, babalarının adı kesin yorgo" yazmış. Milli mücadelemizin ve kurtuluş savaşımızın önemli bir kısmını Yunanistan'a karşı vermemiz ve başta İzmir olmak üzere birçok şehrimizi işgal ettikleri için hep kızgonlıklarımızı onlar üzerinden dile getiririz ki bunu da doğal karşılıyorum. Ancak, yeminle söylüyorum ki, az önce zikrettiği yani yorgo isminde bir Yunan vatandaşını tanıdım, üstelik kendi memleketinde ve sınırlı Türkçesi ile "Atatürk, büyük lider" dediğini hiç unutmuyorum, Allah Şahidimdir. Kısacası, Cumhuriyetimiza, Kurucusuna dislike veren bu varlıklara Yunan demek, komşumuza haksızlık olur. Savaş oldu ve bitti, adalet, Büyük deha Atatürk'ün önderliğinde çok şükür Türk Halkından yana tecelli etti. Yazacak şey çok ama bunlar için söylenecek en doğru tanımlama olsa olsa "böcek" tanımlaması olurdu. İyi akşamlar 🙋‍♂️ 

  ata-altin Avrupa Merkez Bankası faiz oranlarında bir değişikliğe gitmedi. T.C. Merkez Bankası PPK bugün faizi 250 baz puan düşürerek repoyu %16.50 den %14.00 a çekti. FED de önümüzde ki hafta açıklama yapacak ki, Trump baskı yapıyor FED faiz indirsin diye. Sonuç olarak: Ben FED in faiz indireceğini ve altının (değerli metallerin, kriptonun, borsanın ve emtia nın) daha da değerleneceğini düşünüyorum.

   ata-altin Bugün 1.893 TL den birikmiş paramla bir kaç tane Ata Altını aldım Sizce Fiyat Nasıl ? zarar edermiyim ? altın almaya yeni başladım cevaplarsanız sevinirim.

    ata-altin Altın fiyatları neden nötür olarak duruyor , sabah 9 dan beri aynı fiyat , bilgisi olan var mı

     ata-altin Acil çık tatile gitcem 😂

      ata-altin gram altın uçarken bu ata altın neden sabit değerli arkadaşlar. bütün paracıklarım ata altında.

       ata-altin Merhabalar ata altın bayrama kadar yükselir mi? Fikirlerinizi alabilirmiyim?

       ata-altin Ata altının geçmiş verilerine dayanarak 1 yıl sonrası için fikirlerinizi rica ediyorum.

        ata-altin tahminen kaca kadar cikar altin bu yaz?

        ata-altin Emri verdim yeter artık bana bukadar yeter düşüş olursa alırım tekrar. 

         ata-altin Ya arkadaşlar, ata lirası aldım,KULPLU olan daha ucuz, AMBALAJLI olan daha pahalıydı. Bunun nedeni nedir? Bozdururken fiyat kaybı yaşar mıyım? 

         ata-altin Atatürk " VE ALEYKÜMSELAM" diyerek ülkemizi Türk Gençliğine emanet edip aramızdan ayrıldı. Bu emanete ihanet edenlerin karşısında susan dilsiz şeytandır... 

         ata-altin Arkadaslar diğer altinlar artarken ata altin ve cumhuriyet altini neden dusuyor biri bana aciklayabilirmi ?

          ata-altin S&P 500 un % 1.5 lik artisi ve petroldeki düşüş , yarin ons ta geri cekilmenin devam edeceginin habercisidir.

          ata-altin kış sezonu dolayısıyla altın genelde düşer dikkat edin. düşüş devam eder.

           ata-altin Pazartesi çıkar

           ata-altin Hamaset kralı samet, daha 3 gün önce Cumhuriyetimizin kurucusu ile ilgili paylaşımları eksi (dislike) vereceksin, bugün çıkıp 30 Ağustos kutlayacaksın, hemde USD konu başlığı ile(!) Senden 3 kuruş nemalandigini sanan birileri yer belki bu iki yüzlülüğünu ama yemeyen binlerce gerçek vatansever Cumhuriyet evlâdı var...!

           ata-altin 26 AĞUSTOS 1922 DE, SENİN ÖNDERLİĞİNDE BİNLERCE İSİMSİZ KAHRAMAN İLE BAŞLATTIĞINIZ BÜYÜK TAARRUZU, 30 AĞUSTOS 1922 DE "BAŞKOMUTANLIK MEYDAN MUHAREBESİ"NDE ZAFERLE SONUÇLANDIRDINIZ. TÜM DÜNYANIN UNUTMADIĞI EMİR ŞU İDİ: HATTI MÜDAFA YOKTUR, SATHI MÜDAFA VARDIR, O SATIH BÜTÜN VATANDIR..! MEMLEKETİN HER KARIŞ TOPRAĞI, VATANDAŞ KANIYLA SULANMADIKÇA ASLA TERK EDİLEMEZ...!" İŞTE BU YÜZDEN SEN EBEDİ BAŞKOMUTANSIN. 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN. SENİN VE TÜM KAHRAMANLARIMIZIN RUHU ŞAD OLSUN. 

           ata-altin Emperyalist usa'nın ayakcısı S&P not düşürdü. Başarılı bir sınav ve dayanışma sergileyen sağduyulu tüm yatırımcıların zaten bidiği- beklediği ve satın aldığı bir hamle, bizi daha da kenetleyecek eminim. Siyonist&Pentagon