RUB / Rus Rublesi

ALIŞ 0,3065
SATIŞ 0,3081
FARK -%4,48
Önceki Kapanış 0,3217
Günün En Düşük Değeri 0,2997
Günün En Yüksek Değeri 0,3282

Rus Rublesi ( RUB ) Pazartesi ( Ne Olur ? )

6 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

RUS RUBLESI ( RUB ) BANKA KURLARI

02:09ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 0,25720,3126%21,54
Merkez Bankası 0,32120,3254%1,31
Yapı Kredi 0,29720,3314%11,51
Ziraat 0,30240,3084%1,98
VakifBank 0,11770,1317%11,89
02:09ALIŞSATIŞMakas(%)
Denizbank 0,2870,321%11,85
IngBank 0,28210,3337%18,29
Kuveyt Türk 0,27640,3321%20,15
Finansbank 0,23650,4299%81,78
TurkiyeFinans 0,27880,3719%33,39
Albaraka 0,2860,2983%4,30

Rus Rublesi ( RUB ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

RUB ne anladık şimdi...?

RUB bankalarda şu anda al sat var mi?

RUB Nerden bozacaz bu dubleyi ziraat da almıyor

    RUB Ruble isteyen olursa satarım

      RUB uzun zamandır 31'i görmüyordu bu Ekim ayına güzel giricez insaAllah

      RUB seferberlik biraz haraket kattı gibi

        RUB bakalım seferberlik rubleyi nasıl etkileyecek

          RUB Bu rubleden bi cacık olmaz

            RUB rus merkez bankasi faiz indirdi arti cikis zamani kendime not ytd

            RUB faizi indirdi Rusya 2 ay daha bekletir

              RUB Almayan nükleer santralleri harekete geçirecek 2 santral hazırlanıyor kışın enerji krizi yaşamayız dediler Rusya Gazı kesti pek etkilemeyecek Avrupa’yı bu kışı sert geçiren Avrupa yendiği AYAZI kolay kolay unutmayacak intikamını sert alacak şimdilik izlemede kalın

              RUB Putinin aracına bombalı saldırı kendisi o a nda arada degilmis

                RUB Bi yükselmedi gitti vay bere

                  RUB 3/1 çıkılıp emtiaya girildi

                  RUB Tanrı aşkına şu 30u yık geç artık

                  RUB 1 ruble ne zaman 1 lira olur

                  RUB Kripto para alım kafayı yiyeceğinize ruble alın kafanız rahat etsin bin kat daha iyidir düşer ama çıkarda ytd

                  RUB işbank harici hiçbir banka fiziki ruble kabul etmiyor o da düşük kurdan bozuyor , elimde yüklü miktarda ruble var . nerede bozduracağımı bilmiyorum . herhangi bir fikri olan var mı ?

                  RUB beyler ruble den kacinmanizi tavsiye ederim ytd. Para fazla degerlendi. Istenmeyen bir durum. Baskan onayindan sonra piyasadan doviz toplanacak, para basilacak. Nerden biliyorsun diyen arkadaslar icin Rusya da yasiyorum ruble yle maas aliyorum ve haberleri takip ediyorum.

                    RUB ruble yatırımı yapmaya devam her daim değer kazanmaya devam edecektir

                    Yorum Yaz