RUB / Rus Rublesi

ALIŞ 0,3036
SATIŞ 0,3051
FARK %0
Önceki Kapanış 0,3044
Günün En Düşük Değeri 0,3018
Günün En Yüksek Değeri 0,3045

Rus Rublesi ( RUB ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Artar
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

RUS RUBLESI ( RUB ) BANKA KURLARI

01:37ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 0,25820,3135%21,42
Merkez Bankası 0,30290,3068%1,29
Yapı Kredi 0,29550,3281%11,03
Ziraat 0,29930,3128%4,51
VakifBank 0,11770,1317%11,89
01:37ALIŞSATIŞMakas(%)
Denizbank 0,28690,3172%10,56
IngBank 0,28370,3228%13,78
Kuveyt Türk 0,28740,3084%7,31
Finansbank 0,23810,4138%73,79
TurkiyeFinans 0,28970,3196%10,32
Albaraka 0,28830,2998%3,99

Rus Rublesi ( RUB ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

RUB 7. Aydir ayni seviyede. Galiba dusecek bu gidisle

    RUB Bu niye çkmıyor

      RUB Bu niye çkmıyor

        RUB Ruble boş iki aşağı iki yukarı oluyor

          RUB Bu ruble pis çakılacak

            RUB Bu rubleden bi cacık olmaz demiştim yine diyorum asılsız vakit kaybetmeyin

              RUB 3ay önceki seviyesine geldi

              RUB Ruble yükselir mi sizce?

              RUB ne anladık şimdi...?

              RUB bankalarda şu anda al sat var mi?

              RUB Nerden bozacaz bu dubleyi ziraat da almıyor

                RUB Ruble isteyen olursa satarım

                  RUB uzun zamandır 31'i görmüyordu bu Ekim ayına güzel giricez insaAllah

                  RUB seferberlik biraz haraket kattı gibi

                    RUB bakalım seferberlik rubleyi nasıl etkileyecek

                      RUB Bu rubleden bi cacık olmaz

                        RUB rus merkez bankasi faiz indirdi arti cikis zamani kendime not ytd

                        RUB faizi indirdi Rusya 2 ay daha bekletir

                          RUB Almayan nükleer santralleri harekete geçirecek 2 santral hazırlanıyor kışın enerji krizi yaşamayız dediler Rusya Gazı kesti pek etkilemeyecek Avrupa’yı bu kışı sert geçiren Avrupa yendiği AYAZI kolay kolay unutmayacak intikamını sert alacak şimdilik izlemede kalın

                          RUB Putinin aracına bombalı saldırı kendisi o a nda arada degilmis

                            Yorum Yaz