SEK / İsveç Kronu

ALIŞ 1,0244
SATIŞ 1,0295
FARK %1,10
Önceki Kapanış 1,0297
Günün En Düşük Değeri 0,4474
Günün En Yüksek Değeri 2,285

İsveç Kronu ( SEK ) Pazartesi ( Ne Olur ? )

%100 Artar
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

İSVEÇ KRONU ( SEK ) GRAFİĞİ

İSVEÇ KRONU ( SEK ) BANKA KURLARI

09:16ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 1,01761,0281%1,03
Yapı Kredi 0,61660,6254%1,43
Akbank 0,98181,0646%8,43
Halkbank 0,95341,0934%14,68
Ziraat 1,00151,0508%4,92
Garanti 0,39190,3935%0,41
Isbank 0,65380,6637%1,51
Sekerbank 0,94341,0893%15,47
09:16ALIŞSATIŞMakas(%)
IngBank 1,00651,0384%3,17
VakifBank 0,95341,0934%14,68
Denizbank 130,74131,35%0,46
Albaraka 0,95811,0051%4,91
Kuveyt Türk 0,39370,3987%1,27
HSBC 1,00751,0483%4,05
Finansbank 0,99141,0553%6,45
OdeaBank 0,93511,0651%13,90
TurkiyeFinans 0,99611,0549%5,90

İsveç Kronu ( SEK ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

SEK kuresel piasalarda para isvec ve norvec kronuna kaydi gene gecen sene de aynisi oldu kuresel risk i mutis fiyatliyor ve pirimi de sterlin gibi yuksek kurum alsat makasini kontrol edersek

    SEK pariyesinde sert deger kaybediyor dikkat edin parite taban fiyati olustugunda tl fiyaylamasini da ayni anda yapar... al sat ta kurumunuzu inceleyin makas farkina bakin kazanci sterlin le hemen hemen ayni dogru yerden alip sayarsan cok guzel kazanc sagliyor...arkadaslar ytd

      SEK 1₺ yi gördü.

        SEK 0.87 den almıştım bozsam mi çıkar mı 🤨

        SEK Dusecek Daha Dunyanin En Kotu parasi hep dusuyor

          SEK 2 TL olaricak

            SEK Azalır büyük ihtimal

            SEK Cep telefonundan kripto para üretmek artik çok kolay. Bee Network uygulamasını android & ios mağazalarından yükleyip "dragut48" referansi ile üye olun ve 1BEE edinin. Günde 1 tık ile beecoin üretmeye baslayin. Yeni coin olduğu icin kazımı çok yüksek.2021 eylülde satışta.

            SEK seçim oldu ve hükümet kurulamiyor. değer kaybetmesi muhtemeldir.

            SEK Arkadaşlar sizler kronu hangi bankadan aliyorsunuz

            SEK arkadaşlar İsveç. 89. alım. fırsat veriyor İsveç İsveç olalı bu fırsatı son 1 yılda ilk defa verüyor 10 gün içinde 100.2 ila 💯 5 ara yükseliş yapar bu para ...ha bu tahmin burda çok avantajlı çok ......imza atıldı .😌😌😌😌😌😌

            SEK Pi Stanford doktoraları tarafından geliştirilen, dünya genelinde 10 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/aozturk8 linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı adımı (aozturk8) kullanın.

            SEK paritesi yukselen paralar tl karsisindada yukseliyor eemin olun dalgali kurda birimker farkli calisiyorsa bilinki parite calosiyor demektir tl piyasasini takip ederken pariteyide takip edin ayni zamanda mb sinin faiz kararlarini da takip edin 

              SEK İsveç kronu sayfasını açtığımızda, günün en yüksek değeri neden hep 2.000 üzeri görünüyor gerçek anlamda yükselmiş oluyormu bu değere yoksa sistem hatasımı

                SEK kuveyt bankta kron hesabı açılmıyor baska hangi bankalar var ucuz alabileceğim ve vade faizini yüksek veren

                SEK Bu durum nok u dusurur mu ki 

                  SEK sizce nok mu yoksa bu mu daha karli

                  SEK dün bozdurmayanlar burada mı

                    SEK 89dan girdìğim krondan 95le çıktım. oran olarak iyi kazandırdı şu bi iki ayda.

                    SEK hiç yorum gelmiyor kimler var burda

                    Yorum Yaz