SEK / İsveç Kronu

ALIŞ 0,6093
SATIŞ 0,6124
FARK %0,01
Önceki Kapanış 0,6125
Günün En Düşük Değeri 0,4474
Günün En Yüksek Değeri 2,285

İsveç Kronu ( SEK ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Artar
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

İsveç Kronu Al/Sat İşlemleri (Günlük)

İSVEÇ KRONU ( SEK ) GRAFİĞİ

İSVEÇ KRONU ( SEK ) BANKA KURLARI

02:53ALIŞSATIŞMakas ( % )
Merkez Bankası 0,62250,629%1,04
Yapı Kredi 0,61660,6254%1,43
Akbank 0,58740,6305%7,34
Halkbank 0,51120,7312%43,04
Ziraat 0,5910,6275%6,18
Garanti 0,39190,3935%0,41
Isbank 0,59260,6302%6,34
Sekerbank 0,54670,6806%24,49
02:53ALIŞSATIŞMakas ( % )
IngBank 0,59520,6256%5,11
VakifBank 0,51120,7312%43,04
Denizbank 130,74131,35%0,46
Albaraka 0,59510,6391%7,39
Kuveyt Türk 0,39370,3987%1,27
HSBC 0,59240,6289%6,16
Finansbank 0,58170,6406%10,13
OdeaBank 0,49410,7061%42,91
TurkiyeFinans 0,59250,6285%6,08

İsveç Kronu ( SEK ) Yorumları

Yorum Yaz

SEK bulaşmaya gerek yok geçen yıl 5.000 yedirdi şimdi bekletiyor keratta

    SEK arkadaşlar önümüzdeki günlerde koron kar bırakır temmuz 61 62 hatta 63 görülebilir

    SEK Arkadaslar gunlerdir en iyi getiri banka faizidir diyorum degilmi:) hah hah hah. Yatirim tavsiyesi degildir.

      SEK Arkadaslar tüm parami TL olarak bankaya yatirdim. Haftalardir cok iyi para kazaniyorum. Bayramda paralari yiyorum. Yabanci para biriktirenlere yazik ya gercekten üzüldüm:). Yatirim Tavsiyesi Degildir.

        SEK Arkadaslar tüm parami TL olarak bankaya yatirdim. Haftalardir cok iyi para kazaniyorum. Bayramda paralari yiyorum. Yabanci para biriktirenlere yazik ya gercekten üzüldüm:). Yatirim Tavsiyesi Degildir.

          SEK Kadir Gecemiz mübarek olsun dostlar.

            SEK Arkadaslar hep TL’de kaldim ve cok para kazandim:) :):) Bayramda cok keyifliyim. Yabanci para biriktiren arkadaslarin zararina üzülüyorum. Yatirim Tavsiyesi Degildir.

              SEK Arkadaslar hep TL’de kaldim ve cok para kazandim:) :):) Bayramda cok keyifliyim. Yabanci para biriktiren arkadaslarin zararina üzülüyorum. Yatirim Tavsiyesi Degildir.

                SEK Arkadaslar birimlerimi hep TL’ye yatiririm. Büyük getiri elde ediyorum. Bayrama cok mutlu ve keyifli giriyorum. Yabanci paraya yatirim yapanlar adina üzüldüm. Yatirim Tavsiyesi Degildir.

                  SEK Arkadaslar birimlerimi hep TL’ye yatiririm. Büyük getiri elde ediyorum. Bayrama cok mutlu ve keyifli giriyorum. Yabanci paraya yatirim yapanlar adina üzüldüm. Yatirim Tavsiyesi Degildir.