SEK / İsveç Kronu

ALIŞ 0,5902
SATIŞ 0,5932
FARK %0,38
Önceki Kapanış 0,5894
Günün En Düşük Değeri 0,4474
Günün En Yüksek Değeri 2,285

İsveç Kronu ( SEK ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%60 Artar
5 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

İsveç Kronu Al/Sat İşlemleri (Günlük)

İSVEÇ KRONU ( SEK ) GRAFİĞİ

İSVEÇ KRONU ( SEK ) BANKA KURLARI

11:11ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 0,62250,629%1,04
Yapı Kredi 0,61660,6254%1,43
Akbank 0,58890,5951%1,05
Halkbank 0,57190,6079%6,29
Ziraat 0,59020,5943%0,69
Garanti 0,39190,3935%0,41
Isbank 0,58980,594%0,71
Sekerbank 0,58030,6031%3,93
11:11ALIŞSATIŞMakas(%)
IngBank 0,58610,5967%1,81
VakifBank 0,57190,6079%6,29
Denizbank 130,74131,35%0,46
Albaraka 0,58910,5941%0,85
Kuveyt Türk 0,39370,3987%1,27
HSBC 0,58460,5986%2,39
Finansbank 0,58380,5959%2,07
OdeaBank 0,57610,6081%5,55
TurkiyeFinans 0,58980,5937%0,66

İsveç Kronu ( SEK ) Yorumları

Yorum Yaz

SEK bankanın alışı 0,60 olsun satacam hemen

    SEK Yarın 0,60 olur mu acaba

      SEK Krom 0,60 olur mu ?

        SEK bence bugün 0,62 görecek direnci kıracak

          SEK Dolara kitlenmemek lazım hep:) güzel karlarla devam ediyorum. Daha fazla alıp daha çok kar edebiliyorsunuz. Tabii marjlara ve makaslara dikkat etmek gerekiyor. Bol kazançlar.

          SEK güzel bir yükseliş bekliyorum

            SEK Dolardan cıkıp buna girdim bakalım nolacak:)

              SEK İsveç' de başbakanın metresiyle ilgili entrikalar gündeme geldi.İsveçte iç kaos yaşanması beklenmektedir.Bundan dolayı İsveç kronunda düşüş öngörülüyor.

              SEK Bu paraya yatırım yapan var mı? Geçen almıştım bozdum. Bir analizi olan var midir?

              SEK ne zaman kaç güne 0.610 olur acaba

                SEK arkadaşlar önümüzdeki günlerde koron kar bırakır temmuz 61 62 hatta 63 görülebilir

                SEK Ben yatırımımı bundan yana kullanıyorum yükselmek bilmiyor...

                  SEK bulaşmaya gerek yok geçen yıl 5.000 yedirdi şimdi bekletiyor keratta

                    SEK Arkadaslar gunlerdir en iyi getiri banka faizidir diyorum degilmi:) hah hah hah. Yatirim tavsiyesi degildir.

                      SEK Arkadaslar tüm parami TL olarak bankaya yatirdim. Haftalardir cok iyi para kazaniyorum. Bayramda paralari yiyorum. Yabanci para biriktirenlere yazik ya gercekten üzüldüm:). Yatirim Tavsiyesi Degildir.

                        SEK Arkadaslar tüm parami TL olarak bankaya yatirdim. Haftalardir cok iyi para kazaniyorum. Bayramda paralari yiyorum. Yabanci para biriktirenlere yazik ya gercekten üzüldüm:). Yatirim Tavsiyesi Degildir.

                          SEK Kadir Gecemiz mübarek olsun dostlar.

                            SEK Arkadaslar hep TL’de kaldim ve cok para kazandim:) :):) Bayramda cok keyifliyim. Yabanci para biriktiren arkadaslarin zararina üzülüyorum. Yatirim Tavsiyesi Degildir.

                              SEK Arkadaslar hep TL’de kaldim ve cok para kazandim:) :):) Bayramda cok keyifliyim. Yabanci para biriktiren arkadaslarin zararina üzülüyorum. Yatirim Tavsiyesi Degildir.

                                SEK Arkadaslar birimlerimi hep TL’ye yatiririm. Büyük getiri elde ediyorum. Bayrama cok mutlu ve keyifli giriyorum. Yabanci paraya yatirim yapanlar adina üzüldüm. Yatirim Tavsiyesi Degildir.