GUMUS ONS

ALIŞ 18,86
SATIŞ 18,88
FARK -%3,91
Önceki Kapanış 19,64
Günün En Düşük Değeri 18,78
Günün En Yüksek Değeri 19,71

GUMUS ONS Pazartesi ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GUMUS ONS Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gumus-ons dayı İran karıştı çinden darbe haberleri geliyor Rusya nükleer kullanabilirim diyor yani her an her şey olabilir dayı oğlu

  gumus-ons Arkadaşlar gümüşte yükseliş olacaktır. alım fırsatlarını değerlendirin. sonra pişman olmayın.

  gumus-ons vay ezik tenekeeee vayyyy

   gumus-ons Gümüş ons nasıl alınıyor arkadaşlar bilginiz var mi

   gumus-ons Arkadaşlar tüm dünya enerji kaynaklı Ekonomik daralmanın etkisinde kalmış durumda. bu krizden çıkı için küresel ısınmayı,Enerji krizini çözebilecek tek bir yol var Güneş paneli ile enerji üretmek. ABD,AVRUPA,ASYA tüm ülkeler güneş paneli üretimi için hızla altyapı hazırlığına giriyor. bundan dolayı güneş panellerinde kullanılan olmassa olmaz GÜMÜŞ MADENİ kullanılıyor. her panel için en az 20 Gr gümüş. gümüş çok fazla değerlenecektir. uygun Alım fırsatlarını kaçırmayın derim.

    gumus-ons bunu ben taaaaa anladınız. 😡😡😡

     gumus-ons 17 geliyor gelsin almayan ……

     gumus-ons Coin misin be

      gumus-ons coştu gümüş

       gumus-ons bundan bir cacık olmax.

        gumus-ons Gümüşçüler allah yardımcınız olsun

        gumus-ons GÜMÜŞ şu sıralar 10.500 sularıyla sudan ucuz olunca, (12.500 den buralara düşünce, adeta altı ay-bir yıl öncenin rakamları olunca) mutlak ama mutlak surette uzun vade düşüncesiyle bir kademe alım yaptım. (Kısa vade de FED geliyor ki durum herşeye gebe; özellikle aşağı yöne.. Aması ne olursa olsun dediğimiz üzere uzun vade de bu rakamlar epey bir ucuz biçilmiş kaftan) Sonuçta en doğru olanı, bunların olur olmaz bizce düşünceler olduğuydu; kimseyide yatırım amaçlı bağlamazdı.. Selam ile.

        gumus-ons Vay eziq vay

         XAGUSD Bu enflasyon ist ortamda bu fiyatlar komedi bklm ne kdr daha baskılanacak

          gumus-ons GÜMÜŞ 0.5770; PLATİN paritesi de 27.25 sularıyla DOLARA karşı bayağı bir ucuzlayarak alım fırsatı verince, bende kademeli olmak kaydıyla bu paritelerden yani DOLARDAN GÜMÜŞ vede PLATİN'E geçişler (Arbitaj) yaptım. Gerçi FED yanaşıyor iken risk içeriyor mu içeriyordu; daha bile aşağılar gelebilirdi. Olsun varsın kısa vade de bugünlerde, bu rakamlar kurtarır/kurtarmaz olsada, uzun vade de illa ki kurtarır kar bırakırdı.. YTD.

           gumus-ons Aslında yıl başından buyana gümüş çok güzel kar lar verdi 3 kere taban ve tavan yaptı ama çok kazanma hırsı bizleri bu karlar dan mahrum bıraktı ayrıca bu kadar kazandıran emtia ya da kimse teneke felan demesin kim ne derse desin gümüş bu sene altından daha çok kazandırdı fakat ne yapacağımı bilemedim daha da aşağıya salarmı satıp daha da düşmesini mi beklesek yoksa bu 16 rakamları gerçek olacak mı?

            gumus-ons Kasım amerikada bankacılık krizi gelirse gümüş önce yerin dibine girer sonra çıkar, dolar 21 i bulur Ekim sonu Kasım başlangıcı düşüş bekliyorum ABD baya sıkıştı balonu patlatacaklar gibi geliyor soft landing, moft landing Tunç Batıoğlunu dinledik aldık gümüş pişmanım

             gumus-ons Allah gümüş yatırımcısına sabır versin. 28-30 $ gelecekti güya. 20nin altına düşmüş.

             gumus-ons altının onsu uçuyor bu yerinde nasıl bir emtiasın senn yap artık sürprizini sevinsin herkes

              gumus-ons buna yatırım güvenli liman deniyor birde parayı hiç etti

              Yorum Yaz