Gumus Ons

ALIŞ 32,04
SATIŞ 32,07
FARK -%0,22
Önceki Kapanış 32,10
Günün En Düşük Değeri 31,61
Günün En Yüksek Değeri 32,30

Gumus Ons Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%92 Artar
13 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Gumus Ons Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

gumus-ons USA Kapalı Olduğu Bir Günde %4 Yükseliyor İse Powell Denilen Topaç Tatilde Olduğu İçindir.!!

  gumus-ons osmanlı spor kulübü fenerbahçe cincona kaydı yiğen 

  gumus-ons Merakım o ki, şimdilerde zirvelere taht kuran bu GÜMÜŞ; TL bazında 33.00 ulaşınca; Parite bazında da DOLARA karşı 1.030; EURO ya karşı da 0.95'e zirve yerlere ulaşınca dedim ki; daha yukarılarda konacağı yer kaldı mı? kim bilir?.. bana kalırsa çokta kalmadı!.. Doğru mu eğri mi düşünüyorum bilmiyorum ama; heran ipini kesip, aklını başına getirip, aşağılara doğru yuvarlaya bilirler gibi geliyor bana.. Hele de bu bir deli, sağı solu belli olmaz GÜMÜŞ olunca; para babaları da kar'ını alıp, tepelerde işin buraya kadarla, yerin yolun gayrı aşağılardır derse hiç şaşırmam; her zaman ki gibi, klasik olarak gereğini yapmışlar derim.. YTD

   gumus-ons Iyi gunler dostlar

    gumus-ons 👍🏻👍🏻👍🏻🔥Yas aferim

     gumus-ons Alım yapacaklar yarın ki fed ve cuma günü açıklanacak veriyi takip etmeli 1 kademe şuan alınabilir iki ve üçüncü kademeler yarın Ve cuma

     XAGUSD 30 dolar sonrası hızlı çıkış beklentisi hakim piyasada …BekliyoruZ 🤓

      gumus-ons Abd tekrr anni skim

      gumus-ons Neden dusuyor

       gumus-ons gümüş alsam nasıl satarım

       XAGUSD 26 dolar kırıldı …üzerinde kaldığı sürece güzel ataklar görebiliriz .

        gumus-ons Ayrıl da gel kızım, 30 ol iki gözümün çiçeği! 😂

         gumus-ons ilk kademe satışım 26.5 di ikinci ise 30 dolar olacak inş.ytd ya HAJJİ🇸🇦💵

          gumus-ons ons 2200 olmuş gümüş hala 24.5 bu ne iş

           gumus-ons Artık şunu bilir şunu söylerim; Günler en geç yılın ikinci yarısıyla, Haziran ile EMTİALARIN günleri olacak, iyide kar verecektir.. Niye mi?.. ABD de, AB de yavaştan yavaştan faiz indirimlerine başlayacak; buda demektir ki, EMTİALAR baş kaldıracak, zirvelere konacak, kar bırakacaktır. Tıpkı bu geçen 1- 1.5 yıldır ABD, AB ülkeleri' nde artan faizler neticesi DÖVİZ yılı olup, onların bu zamana değin prim yapıp kar bırakması vede bunun karşısında da EMTİALARIN bunca zamandır sönük kalıp aşağılarda sürünmesi gerçeğini bize hatırlatıyor. Bizde bundan bayağı bir muzdarip olduk altta kaldık kardan zarar ettik. Hiç olmazsa telafi babında gayrı kademe kademe EMTİALAR tarafına geçip yada onlarda isek biraz daha sabırla bekleyip, onca açığı kapatıp birazda gülen taraf biz olalım derim. Hele de o gelecek zaman diliminde DÖVİZDE kalmak ikinci bir darbeyi yedirir ki zarar ikileşmiş olur. Şahsen kendi adıma gardımı almış, Emtia tarafına geçmiş, o günleri bekler haldeyim.. Selamla size de YTD derim.

            gumus-ons Bugünlerde FED, DXY (104 aşıldı iyi yükseliş gösterdi. Lakin bu yüksek rakamlarda çokta kalamaz; Emtialar tekrar yükseliş gösterir gibi geliyor bana..) birde içeride MB yüksek faiz artışlarıyla el ele verince piyasalar da fena düşüşler de olmadı değil hani!.. EURO; 35.300; GÜMÜŞ; 25.850; PLATİN zaten en düşük kalanı ki, o da 950 sularıyla vede mutlaka UZUN VADE düşünceyle şu sıralar sanki birer alım tadındalar; en azından kademe başlangıçları adına.. Tabiki olur olmaz bunlar bizce düşünceler; önemli olan sizce düşünceler.. O zaman Size selamla YTD..

             gumus-ons İki dk yesil kal aqq hurdasi

              gumus-ons Bu zamana kadar biliyoruz ki FED tarafı, enflasyonla mücadele kapsamında sürekli faiz arttırdı ve dolara karşı diğer ürünleri (nasdaq onsaltın onsgümüş) baskıladı. Şimdi ise verilere bakarak faiz indirimi için fırsat kolluyor. 2024 yılı içerisinde en az 2 kez faiz indirimi yapılacağına artık kesin gözüyle bakılıyor. Buda saydığım ürünlerin artık ralli yapmasına sebep olacaktır. Eğer işlem aldığını platformlarda maliyetleriniz düşük ise ve swabınız yok ise ben gümüşü alıp uzun vade tutmayı şiddetle öneriyorum aslında. Özellikle şuan 24 usd seviyesinde şuan buralardan 28 e bile gitse kaldıraçla birlikte çok iyi kar getirisi olur.

              gumus-ons 23.50 geçerse şenliğe bakın gümüş yakında arkasından baktirir..

              Yorum Yaz