Gumus Ons

ALIŞ 17,10
SATIŞ 17,11
FARK -%0,34
Önceki Kapanış 17,16
Günün En Düşük Değeri 17,07
Günün En Yüksek Değeri 17,20

Gumus Ons Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%58 Artar
19 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Gumus Ons Al/Sat İşlemleri (Günlük)

GUMUS ONS GRAFİĞİ

Gumus Ons Yorumları

Yorum Yaz

gumus-ons Gümüş Ons ta 17,2 seviyesinin kırılması gerekiyor. Bu akşam açıklanacak FED toplantı tutanaklarında faiz indirimine devam edilmesi yönünde işaretler alınırsa gümüş Ons ta 17,70 seviyesine kadar çıkış gelebilir

gumus-ons saat 22den sonra düşerse güzel düşer yükselirse de güzel yükselir..

gumus-ons güzel direndi.. düşerse kimse tutamaz..

  gumus-ons Brezilya açılışında 17.2 yüzüstü bekliyorum gümüş onsu , gram olarak 3.15 , isteyen çıkış yapar isteyen bekler, sadece bir tahmindir hiç bir iddiam yoktur hayal de görüyor olabilirim siz anladınız.

  gumus-ons 11 saat önce ki yazım 🤸✌️👍🖐️🤸🤸 

   gumus-ons bir omuzda İngiltere borsasından gelir bu yukarı gider böyle

    gumus-ons burada çok fesat insan ve kıskançlık insan dolu resmen, sabahtan bu saate kadar yazdığın her şeyi çıktı adamlar hala dislike atıyor ve cevap yazamıyor lar çünkü yok yazacak cevapları yok

    gumus-ons kemerleri bağlayın arkadaşlar 👍👍👍🤸🤸🤸🤸🤸

    gumus-ons şu an dolar endeksinin yükselmesine rağmen onslar çok sağlam duruyor , endeks düşünce ne olacağını siz biliyorsunuz zaten.

    gumus-ons düşüş trendin de almıyorum Yükseliş trendinde alıyorum var mı itirazı olan ??? bana gıcık olan varsa yazsın itina ile engelliyorum...!!! az önce küfür eden ne kadar kalitesiz ve basit olduğunu gösterdi...!!! platin 895 de alın dedi ve 876 ya düştü 20 dolar düşüş, oradan alan 915 gelirse ancak parayı kurtarıyor . böyle serserilere dikkat edin ...!!!

     gumus-ons Gümüş 17,00 seviyesinde tutunuyor ! 📙Detaylı #gumus analizimizi okumak için; https://gann.market/gumus-1700-seviyesinde-tutunuyor

      gumus-ons gümüş onsta bugün 17.20 ve 17.25 seviyelerini takip ediyor olacağız.

       gumus-ons endeksin düşmesine rağmen özellikle gümüş ons da düşüyor bu ters bir ilişkidir

        gumus-ons Gümüş/dolar onsta beşli bir düşüş saydım. Düşüş bitiyor gibi geldi, bir miktar daha salabilira ama önemi yok. Lakin ben, 20700`e (tfx target 0,6666'ya)satış emrimi girdim. Kısa vadede sonuç beklemiyorum. Mesela iki aya kadar hedefim gerçekleşse nasıl olur efeem? 

         gumus-ons böyle tehlikeli bir ortamda kimse bana sormasın nereden alayım diye , ben risk almamak için tl de bekliyorum , Yükseliş olursa her yerden girilir , düşme durumu daha tehlikeli olur. burada kararı kendinize vermeniz gerekir.

          gumus-ons Daha önce belirttiğimiz gibi 17.10 seviyesine kadar yükseldikten sonra aşağı salma hareketini gerçekleştirdi. Şimdi 16.85 üzeri haftalık kapanışı ile, 17.10 u kırıp 17.67 yolculuğu yapacağını düşünüyorum. Haftalık kapanış önemli 16.85 altına inmemeli. Yatırım tavsiyesi vermiyorum. Herkes inecek dese de, Kasım sonuna Ons 18 leri görmeyi umut ediyorum. Bakalım bekleyip göreceğiz. Dönme dolap Trump, Çin ile ters düşer çok sürmez. Sabır diyelim beklemeye devam. Hayırlı Akşamlar

          gumus-ons Bir açıklama gelir Çin ile her konuda anlaştık TL de olanlar kazanır. dolar endeksi fırlar gider, onslar a da geçmiş olsun denir.

          gumus-ons platin ons düşmeye başladığı zaman, diğer metaller daha çok düşecek, dolar endeksi düşüyor ama altın ons ve gümüş ons yükselmiyor, burada mantık çalışır, endeksin düşüşüne platin Yükseliş olarak tepki veriyor, platin düştüğü zaman olay bitmiştir.

           gumus-ons dolar endeksi düşük iken hiçbir metalle girilmez bu kadar net...!!!

           gumus-ons borsa yükselmiştir arkadaşlar yani para borsaya geçmiştir metalleri alan yok bekliyorlar