Pamuk

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 87,18

Pamuk Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

PAMUK GRAFİĞİ

Pamuk Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

coton Dindar insanlarımızın bile tamamen tersine döneceğini birgün göreceksiniz. Çünkü onlar dini kokulu konuşmalar yanında cebine giren paraya bakar, orada bir eksilme görüyorsa vatan, millet, iman bir kenarda durur ama değer yargıları değişebilir —Eski TBMM Başkanı | Bülent Arınç NOT : PARASI MI AZALDI DA BU KONUŞMAYI YAPTI ACABA?

  coton Pfizer ve Moderna, ürettikleri Kovid-19 aşılarının etkisinin zamanla azaldığını, bu nedenle üçüncü doz uygulamasının gerekli olduğunu açıkladı. ABD'de üçüncü doza ilgili nihai karar yarın aşı üreticileri ile FDA yetkililerinin toplantısıından sonra karar verilecek.

   coton Marmaray, Sirkeci İstasyonu yakınlarında arıza yaptı. Yolcular, rayların üzerinde yürüyerek istasyona ulaştı. NOT : İSTANBUL’un 10 YERİNDE METRO ÇALIŞMASI VAR. BEŞİ ULAŞTIRMA BAKANLIĞI, BEŞİ İBB TARAFINDAN YAPILIYOR

    coton Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ana sınıfında bir öğrencide yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tespit edilmesi durumunda tüm öğrencilerin yakın temaslı kabul edileceğini açıkladı.

     coton ABD’nin eski Başkanı Trump (75), ABD Başkanı Joe Biden’ı (78) boks maçına davet etti. “Biden’ı birkaç saniyede yere sererim.”

      coton tüm islam aleminin kurban bayramı hayırlara vesile olsun.. Onlar için faydalı olan şeylere şahit olmaları ve (Allah’ın) kendilerine rızık olarak verdiği (kurbanlık) hayvanlar üzerine belli günlerde Allah’ın adını anmaları için... Ondan yiyin ve zorda kalmış fakire de ondan yedirin. (22/Hac, 28)

       coton arkadaşlar emtia yatırımını (pamuk, kakao vs) nasıl yapabiliriz bilen var mi

        coton yok ki

         coton 5.60 tan 30 k Domates alınmıştır . Hayırlı olsun..

          coton Bu seviye kırıldığı an aşşağı yönlü,serbest düşüş bandına girer

           Yorum Yaz