Pamuk

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 87,18

Pamuk Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Artar
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

PAMUK GRAFİĞİ

Pamuk Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

coton 🛑'Fuat Avni' sosyal medya hesabının kullanıcıları arasında yer alan Mustafa Koçyiğit müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

  coton Sağlık Bakanlığı'nın verilerine göre aşılanan kişi sayısı 260 bini geçti.

   coton Türkiye’nin de aldığı Çin aşısı Sinovac, Brezilya’da %78 etkili oldu.

    coton Alkollü içkilere %17,07 ÖTV zammı geldi.

    coton 4 bin 815 ürüne kalıcı ilave vergi getirildi Yeni kararname ile otomobil ve beyaz eşyadan tuvalet kağıdına, gözlükten ipliğe kadar geniş bir yelpazede yer alan 4815 ürüne yüzde 1.9 ile yüzde 30 arasında değişen oranda ilave gümrük vergisi getirildi

     coton Koronavirüs tedavisine entübe şekilde devam edilen Kadir Topbaş'ın diyalize bağlanıldığı öğrenildi.

     coton Kazakistan’da idam cezası kaldırıldı.

      coton Türkiye genelinde konut satışları 2020 Ekim ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %16,3 azalarak 119 bin 574 oldu.

       coton Soylu: "Evin içine dikkat edersek birçok meseleyi çözebilme kabiliyetine sahip oluruz. Nefes almaya şükrettiğiniz bir hale geliyorsunuz. Ben 24 saatin 18 saati çalışan bir insanım. 'En çok bana dokunmaz' diye düşünüyordum ama bu işe delikanlılık falan dayanmıyor, onu söyleyeyim." NOT : ETRAFIMIZDA COVİD OLMAYAN AZ SAYIDA İNSAN VAR GİBİ GÖRÜNÜYOR. BENİM GÖRDÜĞÜM BU.

        coton Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder, TÜİK'in 2019 verilerine göre Türkiye'de 5-17 yaş grubundaki çalışan çocuk sayısının 720 bin olduğunu söyledi.

         coton 🔴 TSK'ya ait savaş uçakları, Sincar bölgesinde bulunan PKK hedeflerine yönelik hava harekatı icra etti.

          coton BMW, tamamen elektrikli ilk SUV modeli iX3'ün üretimini Çin'de başlattı.

           coton 🛑Sağlık Bakanı Koca: "Mart ayından bu yana mücadele ettiğimiz corona virüs salgınında yeniden bir şiddetlenme yaşıyoruz."

            coton CHP Sözcüsü Öztrak: Kovid-19 testim pozitif çıktı.

             coton Koronavirüsün 'Tanrının eşcinsel evliliğe yönelik cezası' olduğunu söyleyen Patrik Filaret, Kovid-19'a yakalandı. 91 yaşındaki Filaret'in sağlık durumunun stabil olduğu belirtildi‼️ 

              coton Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dün itibarıyla 10 milyon turist rakamını geride bırakmayı başardığımız ortada. Yıl sonuna kadar bu rakamı yüksek seviyelere çıkartacağız

               coton Alman biyoteknoloji şirketi BioNTech ile Amerikan ilaç şirketi Pfizer'ın ortak geliştirdiği "BNT162ö" adlı potansiyel yeni tip Koronavirüs (Covid-19) aşısı, Türkiye'de de 1000 gönüllü denek üzerinde denenecek.

                coton Ekim ayı itibariyle maçlara stadın %30'u kadar seyirci alınacak

                 coton Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un komada olduğu ve yetkilerinin bir kısmını kız kardeşi Kim Yo-jong'a devrettiği ileri sürüldü. NOT : ÇAYCI HÜSEYİN GİBİ HER AY DÜZENLİ ÖLÜYOR.

                  coton FOX TV, Fatih Portakal'ın görevinden ayrıldığını duyurdu. NOT : NEVŞİN MENGÜ YERİNE BAŞLAYACAK.

                   Yorum Yaz