Pamuk

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 87,18

Pamuk Pazartesi ( Ne Olur ? )

%100 Azalır
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

PAMUK GRAFİĞİ

Pamuk Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

coton Suçsuzluğumu ve mağduriyetimi kanıtlamak için kendi hür irademle Türk yargısına teslim olacağım. — Çiftlikbank kurucusu Mehmet Aydın | Sözcü

  coton • Türkiye, Avrupa'nın en çok kara para aklayan ülkelerinin başında geliyor. • Uyuşturucu, kumar, kadın ticareti, ne rezalet varsa hepsini kabul ettiler. Haramla besleniyorlar. — Kemal Kılıçdaroğlu

   coton Avrupa Konseyi'nin açıkladığı son verilere göre, Ocak 2020 itibarıyla Türkiye'de nüfusun yaklaşık yüzde 1'i cezaevinde ya da denetimli serbestlik kapsamında bulunuyor.

    coton Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, COVID-19 salgınında vaka sayılarının düşmeye başladığını belirterek, "cesaret verici işaretler" görmeye devam ettiklerini açıkladı. Ghebreyesus, vaka sayılarının 6 haftadır, ölü sayılarının ise son 5 haftadır düşüşte olduğunu bildirdi.

     coton DEVA Partisi İstanbul İl Yönetimi, ‘Görülen lüzum üzerine’ görevden alındı.

      coton Dün yayımlanan genelgeyle 1 Haziran'dan itibaren yeniden faaliyete geçebileceği açıklanan sinema salonları, İçişleri Bakanlığı’nın emriyle yeniden kapatıldı.

       coton Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın verilerine göre, Muharrem İnce'nin Genel Başkanı olduğu Memleket Partisi'nin kurulması ile Türkiye'de faaliyet gösteren siyasi parti sayısı 107'yi buldu.

        coton Yaklaşık 170 bin kilometre uzunluğunda olan dünyanın en büyük buzdağı, Antarktika'dan koptu. — ESA Earth Observation

         coton • Yılda 745.000 kişi uzun çalışma saatleri nedeniyle hayatını kaybediyor. • Haftada 55 saat ve üzeri çalışanlar, daha yüksek inme ve kalp hastalığından ölme riskine sahip. — Dünya Sağlık Örgütü NOT : BENDEN BAHSEDİYOR.

         coton tüm islam aleminin kurban bayramı hayırlara vesile olsun.. Onlar için faydalı olan şeylere şahit olmaları ve (Allah’ın) kendilerine rızık olarak verdiği (kurbanlık) hayvanlar üzerine belli günlerde Allah’ın adını anmaları için... Ondan yiyin ve zorda kalmış fakire de ondan yedirin. (22/Hac, 28)

          coton arkadaşlar emtia yatırımını (pamuk, kakao vs) nasıl yapabiliriz bilen var mi

           coton yok ki

            coton 5.60 tan 30 k Domates alınmıştır . Hayırlı olsun..

             coton Bu seviye kırıldığı an aşşağı yönlü,serbest düşüş bandına girer

              Yorum Yaz