Pamuk

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 87,18

Pamuk Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Artar
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

PAMUK GRAFİĞİ

Pamuk Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

coton Türkiye bugün açıklanan Coronavirüs yeni vaka sayılarında dünyada 2. Avrupa'da 1. oldu. — Worldometers

  coton Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalar sonucunda adli makamlar, 408 kişinin bankalar nezdindeki yaklaşık 6 milyon lira tutarındaki fonlarına el koydu.

   coton Bakan Karaismailoğlu: (Kanal İstanbul) "Yapım çalışmalarına kısa sürede başlamayı hedefliyoruz."

    coton Süleyman Soylu açıklaması ⬇️ NOT : YAYA GEÇİTLERİNE KIRMIZI ÇİZGİ ÇEKİLECEK HERHALDE 🤷🏻 

     coton Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK), bir GSM şirketinden kalan hat borcu için alacaklının akrabalarını arayıp icra tehditli kısa mesajlar atan avukatlık bürosunun sahibine, Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na aykırı davrandığı gerekçesiyle 100 bin liralık ceza kesti. NOT : BENİ DE ARAMIŞLARDI. KEŞKE DAVA AÇSAYDIM :)

      coton İTO Başkanı Avdagiç "Yemek kartı veren tüm yabancı firmalar, saygısız bir şekilde, kurallara uymadan en az 5 milyon çalışanın ve tüccarın aleyhine bir süreci dayatıyor. Böyle mi kardeşim, siz bunu bize dayatıyor musun? “İTO Başkanı Şekib Avdagiç "Biz de diyoruz ki, günde 25 liradan ayda 625 lirayı o çalışanın yemek kartına değil, para kartına biz yatıracağız" dedi. NOT : RESTORANLARIN ÇOĞU KOMİSYONLARA ÇALIŞIYOR. EL ATILMASI ŞART.

       coton Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: "Rusya, Türkiye ve Katar, Suriye'de ayrılıkçılık girişimlerine karşı mücadele etme konusunda anlaştı."

        coton S&P Global Ratings'e göre küresel borç 201 trilyon dolarla, borcun gayrisafi yurtiçi hasılaya oranı ise %267 ile rekor kırdı. Küresel kaldıracın yüksek seviyelere çıkmasıyla özel sektör temerrütlerinin 2009 finans krizinden bu yana en yüksek seviyede gerçekleşebileceğini öngördü.

         coton Çiftlik Bank firarisi ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın Brezilya’da olduğunun kesinleşmesinin ardından elde edilen bilgilerin Türk İnterpolü ile paylaşılmasıyla yapılan başvuruya Brezilya’dan cevap geldi: "Mehmet Aydın, Brezilya'da yok."

         coton 100 milyon doz Coronavirüs aşısı için anlaştık. — Sağlık Bakanı Koca

          coton Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, zincir marketlere yönelik olarak "Kısıtlamalar bitene kadar lütfen hafta sonları gıda dışı ürünleri satmayın. Tüccarımızı genel giderlerini bile karşılayamayacak duruma getirmeyelim" çağrısında bulundu.

           coton Dünya Sağlık Örgütü, 'Küresel Kovid-19 vakaları üst üste üç haftadır düşüşte'

            coton Marmara Üniversitesi’nde öğrencilere yöneltilen ekonomi sınavı sorularından birinde "Ayakkabı almak istiyorsun ama çok pahalı. Ne anlama gelir?" sorusunda "Tayyip'e sor" şıkkına yer veren öğretim görevlisi hakkında soruşturma başlatıldı.

             coton Uludağ’da pandemi kurallarına uymayan otel için 10 gün faaliyetinin durdurulmasına ve para cezası uygulanmasına karar verilmiştir. — Bursa Valiliği

              coton İstinaf, Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin davada, Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 9 sanık hakkında verilen beraat kararlarını bozdu.

               coton 🛑'Fuat Avni' sosyal medya hesabının kullanıcıları arasında yer alan Mustafa Koçyiğit müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

                coton Sağlık Bakanlığı'nın verilerine göre aşılanan kişi sayısı 260 bini geçti.

                 coton Türkiye’nin de aldığı Çin aşısı Sinovac, Brezilya’da %78 etkili oldu.

                  coton Alkollü içkilere %17,07 ÖTV zammı geldi.

                  coton 4 bin 815 ürüne kalıcı ilave vergi getirildi Yeni kararname ile otomobil ve beyaz eşyadan tuvalet kağıdına, gözlükten ipliğe kadar geniş bir yelpazede yer alan 4815 ürüne yüzde 1.9 ile yüzde 30 arasında değişen oranda ilave gümrük vergisi getirildi

                   Yorum Yaz