AED / B.A.E. Dirhemi

ALIŞ 2,1943
SATIŞ 2,1957
FARK %0,52
Önceki Kapanış 2,1837
Günün En Düşük Değeri 2,1827
Günün En Yüksek Değeri 2,2086

B.A.E. Dirhemi ( AED ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Azalır
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

B.A.E. DIRHEMI ( AED ) GRAFİĞİ

B.A.E. DIRHEMI ( AED ) BANKA KURLARI

13:36ALIŞSATIŞMakas(%)
Yapı Kredi 1,50971,6135%6,88
Halkbank 0,88440,9178%3,78
13:36ALIŞSATIŞMakas(%)
Finansbank 2,17552,2181%1,96
TurkiyeFinans 2,17672,2082%1,45

B.A.E. Dirhemi ( AED ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

AED Dubai merkezli Jetex özel havacılık şirketi müşterilerine Ramazan ayı boyunca gökyüzünde iftar hizmeti sunacağını açıkladı,iki kişilik iftar menüsünün fiyatının 18 bin dolar olduğunu açıklandı.

  AED ya bunu hangi bankalar bozuyor 200 dirhem var başıma bela oldu

   AED 🛑Birleşik Arap Emirlikleri'nin 'turistlere açık kapı' politikası Covid-19 rakamlarına yansıdı 🛑Aralık ayında ortalama bin 100'lerde olan günlük vaka sayısı ocak sonuna doğru 4 binlere kadar çıktı

    AED 🛑Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: (BAE) İlişkiler hakkında olumlu açıklamalar yaptılar fakat Türkiye’nin çıkarlarına karşı olan politikalarından vazgeçmeliler. Birkaç kez kendileriyle görüştük. İsterlerse ilişkiyi düzeltiriz.

     AED BAE Dışişleri Bakanı Enver Gargaş: -Türkiye ile normal ilişkiler istiyoruz. -Türkiye ile sorun yaşamamız için hiçbir sebep yok. -TR’den Müslüman Kardeşler’e yardım etmemesini istiyoruz. -TR karşıtlığından gurur duymuyoruz.

      AED BAE, yarından itibaren Katar'a tüm sınır kapılarını açmaya başlayacak

       AED Cep telefonundan kripto para üretmek artik çok kolay. Bee Network uygulamasını android & ios mağazalarından yükleyip "dragut48" referansi ile üye olun ve 1BEE edinin. Günde 1 tık ile beecoin üretmeye baslayin. Yeni coin olduğu icin kazımı çok yüksek.2021 eylülde satışta.

        AED Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dışişlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Enver Gargaş: "Türkiye'nin Arap Dünyasında herhangi bir rolü olmasını kesinlikle reddediyoruz."

        AED 🇸🇩 Sudan’da İslami hareketlerin çağrısıyla sokaklara dökülen yüzlerce kişi ordunun yönetimi devralmasını talep etti: “Halk bir, ordu bir" sloganları atıldı.

         AED Dirhemin artışı dolara bağlı dirhem/dolar kuru herzman sabittir

         AED Birleşik Arap Emirlikleri: ▪️Türkiye'nin Fransa'ya karşı Libya açıklarında yaptığı düşmanca tavrı red ediyoruz. ▪️Fransa ile dayanışma içindeyiz.

          AED 🔻Birleşik Arap Emirlikleri, Türk ödeme sağlayıcısı firma "payguru" yu satın alıyor.

           AED BAE Dışişleri Bakanlığı: "Kuzey Irak’ın bombalanması bir Arap ülkesi olan Irak’ın egemenliğine saldırıdır. Irak’ın egemenliğine ve iyi komşuluk ilişkilerine saygı gösterilmelidir." ANLAMI : ADAMLARIMIZ ÖLÜYOR.

            AED Arap Birliği: “Türkiye ve İran’ın Arap meselelerine müdahalesi son bulmalı. Türkiye’nin Suriye, Irak ve Libya’daki müdahaleleri kabul edilemez. Türkiye, çıkarlarını gerçekleştirmek için UMH ile anlaşmanın arkasına saklanıyor.”

             AED BAE Dışişleri Bakanlığı: "Libya'da ateşkes sağlanması için Kahire ile çalışmalarımıza devam ediyoruz."

              AED ABD, BAE'ye silah satışını onayladı. BAE, ABD silahlarını başka ülkeye transfer etmeyeceğine dair garanti verdi. BAE ise başka ülkeye transfer edeceği silahları Rusya'dan alma stratejisini uyguluyor.

               AED Birleşik Arap Emirlikleri, Las Vegas'taki kumar işletmeleri gasinoların işlemesi için 20 milyon dolar değerinde 200.000'den fazla test kiti bağışladı.

                AED Halkbank kardeşim napıyosunuz 😄bu fiyatlar nedir?

                 AED ۸۸۸۸۸

                 AED şunu bi düzeltin artık yaa

                  Yorum Yaz