AUD / Avustralya Doları

ALIŞ 3,8733
SATIŞ 3,8927
FARK -%0,04
Önceki Kapanış 3,8846
Günün En Düşük Değeri 3,8641
Günün En Yüksek Değeri 3,8958

Avustralya Doları ( AUD ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%56 Artar
9 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Avustralya Doları Al/Sat İşlemleri (Günlük)

AVUSTRALYA DOLARI ( AUD ) GRAFİĞİ

AVUSTRALYA DOLARI ( AUD ) BANKA KURLARI

23:46ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 4,12994,1568%0,65
Yapı Kredi 3,67444,1074%11,78
Akbank 2,80342,8046%0,04
Halkbank 3,69354,0935%10,83
Ziraat 3,78893,9832%5,13
Garanti 2,59662,6075%0,42
Isbank 3,79263,9779%4,89
Sekerbank 3,73954,0116%7,28
23:46ALIŞSATIŞMakas(%)
IngBank 3,81493,9788%4,30
VakifBank 3,69354,0935%10,83
Denizbank 3,76043,9901%6,11
Albaraka 3,76313,9991%6,27
Kuveyt Türk 3,6734,0841%11,19
Finansbank 3,68934,0414%9,54
HSBC 3,7474,0083%6,97
OdeaBank 3,69414,0061%8,45
TurkiyeFinans 3,76513,9902%5,98

Avustralya Doları ( AUD ) Yorumları

Yorum Yaz

AUD Orta ve uzun vadede tahminleriniz nedir ?

AUD usd mi aud mı kalmalı

AUD günaydın 370 den bu parayı aldık 3960 test etti 3930 3920 sattık şimdi 388 389 kademe yaptık ne dedik 4 beklemek risk aza kanaat Avustralya doları tahminler devam edecek bu gün parite güçlü

    AUD bugün 3.95 görür mü?

    AUD pazartesi bakalım neler olacak

    AUD yeşillendi fındık dalları

      AUD güney yarım küreye bahar geliyor ytd

        AUD su an 4.10 olmasi lazim

          AUD avustralya yazına hazır mıyız

          AUD bu para birimi neden kırmızı bilen var mı?