AZN / Azerbaycan Manatı

ALIŞ 4,4340
SATIŞ 4,4473
FARK %0,06
Önceki Kapanış 3,1412
Günün En Düşük Değeri 1,7435
Günün En Yüksek Değeri 4,5125

Azerbaycan Manatı ( AZN ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%75 Azalır
4 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

AZERBAYCAN MANATI ( AZN ) GRAFİĞİ

Azerbaycan Manatı ( AZN ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

AZN Arkadaşlar AZN Azerbaycan manatı değer kaybedermi?tavsiyeler nelerdir?yorumlarınızı bekliyorum.

  AZN Azerbaycan manatını hangi döviz büroları bozuyor?

  AZN Azerbaycan manatı neden bu kadar değerli bir fikri olanlar varmi?zamanında 1azn =2usd.Türk devletleri birleşirse ortak parabirimi olursa değeri ne olur sizce?veya Türki devletler usd yerine neden aznle alış veriş yapmıyorlar daha kazançlı olmazmıydı?

   AZN Savaş çıksa azerbeycana yardım edecek ülke biziz fakat kardeş ülkenin ekonomisi bizden iyi biz nerde hata yapıyoruz bilmiyorum

   AZN Azerbaycan milletvekili Gudret Hesenguliyev: "Türk askeri üssünün Azerbaycan'da yerleştirilmesi gerekmektedir."

    AZN 🇦🇿 Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov: "Bakü, Karabağ sorununun çözümünde Moskova'nın rolüne büyük umut bağlıyor."

     AZN Olası bir Azerbaycan-Ermenistan savaşında bize kimse yardım etmeyecek, yalnızız” diyen Ermeni general Arkady Ter-Tadevosyan, Türkiye'nin II. Dünya Savaşı'ndan bu yana en büyük askeri operasyonu yürüttüğünü söyledi.

      AZN 🔻Ermenistan Savunma Bakanlığı, Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarındaki petrol ve gaz altyapı tesislerine saldırmak gibi bir niyetinin olmadığını belirtti.

      • AZN @🅰️ L ❗️ Ermenistan ile Azerbaycan’ın savaşı halklarını kandırma savaşından başka hiçbir şey değildir. Ermenistan halkı perişan Azerbaycan tüm varlıklarını yiyen Aliyev ve ailesi süper lüx zengin hayat yaşıyorlar halkı perişan . Eeee halkları başka nasıl kandırıp gariban fakir askerlerin ölümüne yol açıyorlar. Dünyadan inşallah bunun gibiler yok olup gidecek. Allah dünyadaki ülkelerin başına ahlaklı en az eşitsizlik adil paylaşımı yapan hak yemeyen yedirmeyen halkı İÇİN çalışan üreten asla yalan söylemeyen dürüst şerefli namuslu başbakanlar cumhurbaşkanları nasip eylesin. HÜKÜMDAR YOL VERMEDEN EŞKİYA KERVAN BASAMAZ. BİRİ YER BİRİ BAKAR KIYAMET ONDAN KOPAR. KALIN SAĞLICAKLA İYİ AKŞAMLAR.

      • AZN @🅰️ L ❗️ Türk ef 16 siha ve İHA lar ile özel kuvvetler Komutanlığı çoktan yerini aldı azarbeycanlılar gardaş lara yardım etmek için sadece yardım değil tüm harp teknik ve taktik güçleri ile Azerbaycan Türkçesi öğretmeye gitti ler Ermenistan Uşakları na😂😂😂

      AZN Rusya ordusu, Azerbaycan-Ermenistan sınırında 150 bin asker ve 400 uçağın katılacağı beş gün sürecek olan bir tatbikat başlattı.

       AZN Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Orduya katılmak için sadece 150 kişi başvurdu. Bunların 60 tanesi Tovuz’dandır. Peki dün gece meydanda bağıranlar neredeler? Eğer gerçekten dürüstseler buyursunlar orduya yazılsınlar.

       AZN Azerbaycan'da halk sokaklara indi! KARABAĞ BİZİMDİR ! ''YA ÖLÜM YA KARABAĞ''

       AZN MSB HULUSİ AKAR: Yukarı Karabağ’ı hukuksuzca işgal eden, yıllardır saldırgan tutum sergileyen Ermenistan’a karşı Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerinin yanında durmaya, “tek millet, iki devlet” diye kabul ettiğimiz Azerbaycanlı kardeşlerimize var gücümüzle destek olmaya devam edeceğiz. NOT : AZERBAYCAN YÜKLENİYOR......

        AZN Türkiye, Mart ayı gaz ithalatında Rusya'nın payı %33'ten %9'a indi. Mart ayında Azerbaycan'ın payı %23.5'e çıktı.

         AZN 3.76'dan 200 Manat Aldım hadi hayırlısı

         AZN hondgçvımb

          AZN Kur bilgisi yanlış. Adminin dikkatine

          AZN duzeltin artik manat yanlis gosteriyor kitlendi kaldi

           AZN 1000 manatım var nasıl bozabilirim yardımcı olur musunuz? 1993 100Azerbaycan manatı 0 

           AZN Manat Nerden Alıp Satabiliriz ?

           AZN isallah duser

            Yorum Yaz