AZN / Azerbaycan Manatı

ALIŞ 4,5844
SATIŞ 4,5982
FARK %0,06
Önceki Kapanış 3,1412
Günün En Düşük Değeri 1,7435
Günün En Yüksek Değeri 5,0663

Azerbaycan Manatı ( AZN ) Pazartesi ( Ne Olur ? )

%67 Artar
3 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

AZERBAYCAN MANATI ( AZN ) GRAFİĞİ

Azerbaycan Manatı ( AZN ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

AZN 🛑Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: ''Ateşkeste Ermenistan Başbakanının imzası var mı, var. O, ülkeyi bağlar. Ateşkesi yine bozarlarsa bedelini öderler.''

  AZN Ermenistan'da muhalif partiler, Dağlık Karabağ anlaşması sonrası Başbakan Nikol Paşinyan'ın istifa tartışmalarını görüşmek üzere parlamentoda özel bir oturum planladı. Ancak Paşinyan'ın partisinin çoğunluğundaki mecliste yeterli sayıya ulaşılamadığı için toplantı yapılmadı.

   AZN Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüşmesinde, Dağlık Karabağ konusunda dün akşam kalıcı çözüme giden yolda doğru bir adım atıldığını belirtti

    AZN 🇦🇲 Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan: "Ateşkes anlaşmasını basından öğrendim, herhangi bir müzakereye katılmadım."

    AZN Azerbaycan ve Ermenistan'ın müzakere ettiği anlaşma Taslak metni ✅Ermenistan işgal altında tuttuğu 7 rayonun 5'inden hemen, 2'sinden 15 gün içinde çekilecek ✅Ermenistan'dan Karabağ'a ve Azerbaycan'dan Nahcivan'a toplam 2 koridor oluşturulacak ✅Rus-Türk barış gücü konuşlanacak

     AZN 🇦🇲 Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, gece yaşanan eylemler esnasında bilgisayar, saat, parfüm ve ehliyetinin çalındığını söyledi.

      AZN 🛑Paşinyan: " Karabağı kaybetmeyi göze alamayız" NOT : PAŞİNYAN AB’YE YAKIN POLİTİKASIYLA İKTİDARA GELDİ. RUS DESTEĞİ YOK.

       AZN Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Türkiye mutlaka bu sorunun çözümünde olmalıdır. Batı'da birçok ülke kabul etmek istemiyor, Türkiye'nin sözü çok büyük, tam bağımsızdır. Hangi mesele Türkiye'siz çözüldü? Suriye'de, Libya'da.

        AZN Ermenistan ordusunun ateşkesi ihlal ederek Azerbaycan'ın Gence ve Mingeçevir kentleri ile Goranboy, Terter, Ağdam, Ağcabedi, Fuzuli ve Cebrail illerinin köylerine top ve füzelerle ateş açması sonucu çok sayıda sivil yaşamını yitirdi ve yaralandı

         AZN 🛑Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov: 🛑Dünkü açıklamanın temel amacı insani ateşkes ile öldürülen ve esir alınan askerlerin değişimini sağlamaktı‼️ Ancak bugün saat 12'den sonra Ermenistan bir kez daha kışkırtıcı bir yüz gösterdi.

          AZN #Azerbaycan ordusu, ateşkesi ihlal eden #Ermenistan ordusunun zırhlı araçlarını imha etti.

           AZN Pakistan Genelkurmay Başkanı'ndan, Azerbaycan'a destek Pakistan Genelkurmay Başkanı Nadim Rıza, 'işgal altındaki' Dağlık Karabağ'da Azerbaycan'ın tutumunu tamamıyla desteklediklerini bildirdi.

            AZN Ermensitan'ın taktik olarak geri çekiliyoruz açıklamalarına bağlı olarak cephede mevzilerini terk eden Ermeni askerleri tutuklamaya başladığı duyuruldu.

             AZN Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, işgal altında tuttukları Dağlık Karabağ’da cephe hattında yaşanan olumsuzluklarla ilgili yetkililerin eleştirilmesini yasakladı. ANLAMI : ÇUVALLIYORUZ. ELEŞTİRMEYİN

              AZN Putin: "Ölü askerlerin cesetlerini toplamak ve esir değişimi yapmak maksadıyla Karabağ'da ateşkes ilan edilmeli." ANLAMI : ADAMLARI BIRAKIN ÖLÜLERİNİ TOPLASIN DİYOR. VURUN DEDİK ÖLDÜRDÜNÜZ DİYOR.

              AZN Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Avrupa Parlamentosu Üyesi, Dağlık Karabağ savaşına dair Avrupa parlamentosunda konuştu: "Bugün hepimiz Ermeniyiz"

               AZN Ermenistan Dışişleri Bakanı, 11-13 Ekim 2020 tarihlerinde Moskova'ya resmi bir ziyaret yapacak. Dağlık Karabağ krizine dair çözüm önerilerinin görüşüleceği bildirildi.

                AZN Nereden manat alıp satabilirim döviz büroları yapar mı yoksa havalimanın da ki dövizciler mi yapar

                 AZN İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan - Ermenistan çatışmasının bölgesel bir savaşa dönüşmesinden endişe ettiğini söyledi.

                  AZN Ermenistan Ulusal Güvenlik Servisi Başkanı Argişti Kryamyan görevden alındı. NOT : YENİLGİNİN SUÇLUSU ARANIYOR.

                   Yorum Yaz