CAD / Kanada Doları

ALIŞ 4,29
SATIŞ 4,2923
FARK -%0,47
Önceki Kapanış 4,3114
Günün En Düşük Değeri 4,2895
Günün En Yüksek Değeri 4,3174

Kanada Doları ( CAD ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%73 Artar
11 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Kanada Doları Al/Sat İşlemleri (Günlük)

KANADA DOLARI ( CAD ) GRAFİĞİ

KANADA DOLARI ( CAD ) BANKA KURLARI

12:31ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 4,31894,3384%0,45
Yapı Kredi 4,26824,3095%0,97
Akbank 4,26924,311%0,98
Halkbank 4,26374,2997%0,84
Ziraat 4,27834,3041%0,60
Garanti 4,27234,31%0,88
Isbank 4,26924,3035%0,80
Sekerbank 4,26494,3065%0,98
12:31ALIŞSATIŞMakas(%)
IngBank 4,28124,3292%1,12
Denizbank 4,26544,3213%1,31
VakifBank 4,26374,2997%0,84
Albaraka 4,26814,2981%0,70
Kuveyt Türk 4,26544,3083%1,01
Finansbank 4,27234,31%0,88
HSBC 4,27674,297%0,47
OdeaBank 4,26614,3081%0,98
TurkiyeFinans 4,27364,301%0,64

Kanada Doları ( CAD ) Yorumları

Yorum Yaz

CAD 4.50 görsen bozacağım seni senin gibi para biriminin

    CAD kanadaya gidecegim sizce en uygun alim firsati ne zaman

    CAD Cad canada dolarına dikkat yükseliş mantıklı bence

    CAD neden düştü bi anda böyle girilmemiş Cad dolara

      CAD ne oldu

        CAD tfx de kanada doları alım satım var mı arkadaslar

          CAD arkadaşlar CAD şu an neden hareketli bilen var mı artıyor anlamadim

          CAD günaydın arkadaşlar CAD son 2 günde biraz durgun lakin kanada ekonami olarak çok iyi parite dönmesi an meselesi özellikle GBP den CAD tercih edenler kazançlı durmakta hele bide dün yapıldı ise

          CAD Seneye dil okuluna gidicemde kanada dolari almak icin beklemeli miyim yoksa 4.20 seviyeleri iyi mi ?

          CAD Cad iki güne patlar gider