CAD / Kanada Doları

ALIŞ 4,366
SATIŞ 4,3879
FARK -%0,06
Önceki Kapanış 4,38
Günün En Düşük Değeri 4,3741
Günün En Yüksek Değeri 4,3819

Kanada Doları ( CAD ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%60 Artar
5 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Kanada Doları Al/Sat İşlemleri (Günlük)

KANADA DOLARI ( CAD ) GRAFİĞİ

KANADA DOLARI ( CAD ) BANKA KURLARI

02:56ALIŞSATIŞMakas ( % )
Merkez Bankası 4,31894,3384%0,45
Yapı Kredi 4,25614,5166%6,12
Akbank 4,20894,5157%7,29
Halkbank 4,19244,6424%10,73
Ziraat 4,24584,5084%6,18
Garanti 4,25284,4829%5,41
Isbank 4,24614,5155%6,34
Sekerbank 4,28044,5441%6,16
02:56ALIŞSATIŞMakas ( % )
IngBank 4,30184,4841%4,24
Denizbank 4,24834,5818%7,85
VakifBank 4,19244,6424%10,73
Albaraka 4,28514,5931%7,19
Kuveyt Türk 4,14254,6061%11,19
Finansbank 4,25284,4829%5,41
HSBC 4,16734,5826%9,97
OdeaBank 4,24414,5561%7,35
TurkiyeFinans 4,25744,4913%5,49

Kanada Doları ( CAD ) Yorumları

Yorum Yaz

CAD ah ah bu gün tatil olmayacaktı CAD ekşi 0 50 bodoslama ama biliyorlar o fiyata yok🙄

    CAD günaydın arkadaşlar CAD evet son 5 aylık düşüncem kanada ekonamisi durum bı önceki yıllar 2016 2017 2018 yıllarında CAD kuru inişli çıkışlı bı girafik izledik yanlız 2019 CAD performans daha iyi olur demiştik tahminlerimde ama aralarda sürpriz anlık kayıp olabilir örnek cuma günü yeşil 90 yeşil 20 arası olan kur bı anda kapanışa doğru sert kayıp verdi kısa sürede toparlama olur ptesi özellikle. aud CAD paralel gider aralarında ufak oynama olabilir CAD istikamet 4500

    CAD 6 haziran’a döndük saat geceyarisini gecti, asya piyasalari acildi. Yabanci paralar yine bas asagi gidiyor:). Ben iyiki tüm parami zamaninda TL olarak bankaya yatirmisim. Hem TL’m deger kazaniyor hemde yüksek faiz getirisi elde ediyorum:):):). Hah hah hah

    CAD şu Canada dolarını orta vadede alsaymisiz paritede hangisi olursa olsun hepsinin üstüne atmış Kendini gözden kaçmış son pişmanlık kar etmiyor artik

      CAD helal olsun sana Canada dolari

        CAD Ücretsiz hiç yatırım yapmadan Free dogecoin veren güzel bir site referans kazancı %50 çekim limiti sadece 25 doge referans girmiyen kimseyede referans olamıyor deniyebilirsinizhttps://free-dogecoin.com/?referer=77254

          CAD Yabanci para biriktirenler üzgün ve hüzünlü. Burada strateji kasan arkadaslara selam olsun hah hah hah.

            CAD Yabanci para biriktirenler bu hafta da sikintili hah hah :)

              CAD 6 haziran’a döndük saat geceyarisini gecti, asya piyasalari acildi. Yabanci paralar yine bas asagi gidiyor:). Ben iyiki tüm parami zamaninda TL olarak bankaya yatirmisim. Hem TL’m deger kazaniyor hemde yüksek faiz getirisi elde ediyorum:):):). Hah hah hah

                CAD Gunaydin. FED faiz indirecek gibi. Yabanci para biriktirenler , naber:):):)