CNY / Çin Yuanı

ALIŞ 1,3405
SATIŞ 1,3472
FARK -%0,12
Önceki Kapanış 1,3481
Günün En Düşük Değeri 0,5474
Günün En Yüksek Değeri 3,1107

Çin Yuanı ( CNY ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Artar
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ÇIN YUANI ( CNY ) GRAFİĞİ

ÇIN YUANI ( CNY ) BANKA KURLARI

00:48ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 1,33081,3482%1,31
00:48ALIŞSATIŞMakas(%)
Finansbank 1,2971,3797%6,38

Çin Yuanı ( CNY ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

CNY Beyaz Saray ulusal güvenlik danışmanı Jake Sullivan, Çin hükümetinin Kovid-19'un kökenlerini araştırma çabalarını engellemeye devam etmesi halinde Çin'in uluslararası arenada "tecritle" karşı karşıya kalacağını söyledi.

  CNY Çin'de doğumların ve doğurganlık oranının azalmasının yanında kısırlık oranının da arttığı bildirildi. Ülkede 2007'de yüzde 12 olan kısırlık oranı 2020'de yüzde 18'e çıktı

   CNY ABD bizi provoke ediyor, kendimizi tutuyoruz yoksa çoktan savaş çıkardı' Çin’in Paris Büyükelçisi Lu Shaye, ABD’nin, Tayvan konusunda provoke ettiği ülkesinin kendini tuttuğunu, aksi takdirde çoktan savaş çıkacağını belirtti.

    CNY NATO Genel Sekreteri Stoltenberg "Çin bizim düşmanımız değil, rakibimiz değil. Çin ile yeni bir soğuk savaş olmayacak. ancak Çin'in güvenliğimize getirdiği zorluklarla yüzleşmek zorundayız" dedi.

     CNY 2019'da Çin'in 'Bir Kuşak Bir Yol' Projesi'ne katılan ilk G7 ülkesi olan İtalya, projeden çekilme kararı aldı.

      CNY 🔴 Dünya Sağlık Örgütü: “Koronavirüsün kökeni hakkında daha fazla veri sağlaması için Çin'e baskı yapamayız.”

       CNY 🔴 Çin Ordusu, hava sahasında giderek artan ‘bilinmeyen nesneleri’ izlemek ve analiz etmek için UFO görev gücünü kurdu. NOT : YAKINDA UZAYLI İSTİLASI DERLERSE ŞAŞIRMAYIN

        CNY Çin hükümeti, perakende giyim sektöründe H&M, Nike, Zara ve Batılı diğer markaların güvenli olmayan, kalitesiz çocuk kıyafetleri ve diğer malları ithal ettiğini bildirdi.

         CNY İngiltere'nin başkenti Londra'da bir grup avukat ve insan hakları uzmanı, Çin hükümetinin Doğu Türkistan'daki Uygurlara uygulanan insan hakları ihlallerini inceliyor. Uzmanlar, bu kapsamda Uygurların ifadelerini alarak birinci elden kanıt toplamaya başladı.

          CNY birkaç yıl önce çinde insanlar günlük 3-4 dolara çalışıyor diye dalga geçerken o duruma geliyoruz.

           CNY Çin aşılarını yaygın olarak kullanan Bahreyn, Coronavirüs'ün ülkede yeniden artması nedeniyle Biontech'in güçlendiricilerini kullanmaya başladı. — The Wall Street Journal

            CNY Çin'in 'Yapay Güneş' diye anılan reaktörü, Güneş'in sıcaklığının 10 katına ulaştı.

             CNY Çin'de ilk kez bir insana H10N3 kuş gribi tanısı kondu. Çin Ulusal Sağlık Komisyonu (NHC) bugün yaptığı açıklamada, Çin'in doğusunda bulunan Jiangsu eyaletinde 41 yaşındaki bir kişinin, kuş gribinin H10N3 türü ile ilk insan enfeksiyonu vakası olduğunu bildirdi.

              CNY Çin, Okyanusu Aşıp ABD'ye Ulaşacak 18 Bin Kilometrelik Demiryolu Hattı Yapacak. Çin, yeni demiryolu hattını Çin-Rusya-Kanada-ABD üzerinde yapmayı planladığını açıkladı. 200 milyar dolar maliyeti olması beklenen yeni demiryolu hattı, 18 bin kilometre uzunluğunda olacak.

               CNY Çin hükümeti, aile başına iki çocuk sınırını kaldırdı. Artık artık çiftler üçüncü bir çocuğa sahip olabilecek. 😍😁

               CNY ABD, Çin’in balıkçılık filosunun avladığı deniz ürünlerinin ithalatına bu gemilerde insanların "zorla çalıştırıldığı" suçlaması yüzünden yasak getirdi.

                CNY Biden ABD istihbarat servislerine Covid19'un kökenlerini araştırmak için "çabalarını iki katına çıkarmaları" ve 90 gün içinde "bizi kesin bir sonuca yaklaştırabilecek" bir rapor sunmaları emri verdiğini duyurdu - York Markets/Axios ANLAMI : İHALEYİ BİRİNE KİTLİCEZ AMA KİM :)

                 CNY artıiş olcak

                  CNY Çinli TCL‘nin ilk akıllı telefonu için geri sayım başladı. Şirket, Arçelik ile birlikte yerli akıllı telefonunu kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Üretim yeri olarak Çerkezköy’ü seçen TCL'nin ilk yerli akıllı telefonu 2 Haziran’da tanıtılacak.

                   CNY ABD Başkanının en yetkili Sağlık Danışmanı ve ABD Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci FOX TV'ye: "Bence virüsün Çin'deki çıkış kaynakları konusunda araştırma yapmaya devam etmek gerekir. Virüsün doğal biçimde geliştiği iddiasına ikna olmuş değilim."

                    Yorum Yaz