CNY / Çin Yuanı

ALIŞ 0,9787
SATIŞ 0,9836
FARK %0
Önceki Kapanış 0,9837
Günün En Düşük Değeri 0,5474
Günün En Yüksek Değeri 3,1107

Çin Yuanı ( CNY ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ÇIN YUANI ( CNY ) GRAFİĞİ

ÇIN YUANI ( CNY ) BANKA KURLARI

01:28ALIŞSATIŞMakas(%)
01:28ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 0,97130,984%1,31

Çin Yuanı ( CNY ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

CNY 🔻ABD'li üreticiler Çin'e 1 milyon 762 bin ton mısır sattı. Bu kayıtlardaki tek günlük en yüksek Amerikan mısır satışı.

  CNY İran ve Çin sessiz bir şekilde askeri işbirliğini de içeren kapsamlı bir ekonomi ve güvenlik ortaklığı üzerinde anlaştı.-NYT

   CNY Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Cao Licien: (ABD'nin Sincan bölgesindeki hak ihlallerine karşı Çin'e yaptırım uygulaması) "ABD’yi bir an önce ilgili yanlış kararı geri çekmeye, Çin’in iç işlerine müdahaleyi, çıkarlarına zarar veren açıklama ve eylemleri durdurmaya çağırıyoruz."

    CNY Amazon çalışanlarına telefonlarında TikTok kullanmayı yasakladı ABD merkezli internet alışveriş devi Amazon'un çalışanlarından Çinli şirket ByteDance'e ait TikTok uygulamasını telefonlarından silmelerini istediği belirtildi.

     CNY ABD, Çinli Huawei, ZTE, Hytera, Hangzhou Hikvision ve Dahua şirketlerinin ürün veya hizmetlerini kullanan Amerikan şirketlerini hükûmet Ihalelerinden yasaklayacak.

      CNY günün en yüksek değeri Garantibankasinda 0.9845 olarak görünüyor. buradaki programda neden O akdar yüksek görünüyor

       CNY Hong Kong'un Çin'e iadesinin yıl dönümü olan 1 Temmuz'daki gelenekselleşmiş protestolalarda polis müdahalesi ve gözaltılar yaşandı.http://www.acikve.net

        CNY Çin'de salgın potansiyeline sahip domuzdan insana geçebilen yeni grip türü tespit edildi. — BBC

         CNY 🔻Hindistan, Çin ile yaşanan sınır çatışmasının ardından Himalaya Dağları’ndaki Ladakh’a karadan havaya füze savunma sistemi yerleştirdi.

          CNY ABD Senatosu, Hong Kong'a şehrin özerkliğine halel getiren ulusal güvenlik yasasında dahli olan Çinli yetkili ve kurumlara yaptırımlar öngören yasa teklifini kabul etti

           CNY ABD Dışişleri Bakanı Pompeo: "AB ile birlikte Çin'e karşı ortak masa kuruyoruz."

            CNY South China Morning Post gazetesi, koronavirüs salgınının ortaya çıktığı şehir olan Vuhan'a giderek salgına karşı izlenen politikayı eleştiren gazeteci Zhang Zhan'ın "toplumsal karışıklığa sebep olmak" suçlamasıyla tutuklandığını duyurdu.http://www.acikve.net

             CNY 🔻Hindistan ve Çin arasında yapılan askeri düzeydeki görüşmede iki ülkenin askerlerin ihtilaflı bölgeden karşılıklı olarak geri çekilmesi konusunda anlaştığı bildirildi.

              CNY 🔻Çin'de Yulin Köpek Eti Festivali, 'yasaklansın' çağrılarına rağmen bu yıl da kapılarını açtı 🔻10 günlük etkinlik kapsamında kafeslerde tutulan yüzlerce köpek, eti için öldürülecek

               CNY 🔻Çin Menkul Kıymetler Düzenleme Komisyonu Başkan Yardımcısı Fang: Çin'in uluslararası ticarette ABD dolarına bağlılığı bir savunma açığı. Çin ABD dolar ödeme sisteminden çıkarılma tehlikesine hazırlanmalı -

                CNY 🇨🇳 Çin, Afrika ülkelerinin 2020 yılı sonuna kadar ödemesi gereken faizsiz kredi borçlarını iptal etti. NOT : SONRAKİ DÖNEMDE ÜCRETSİZ İNTERNET VERİP BAĞIMLI HALE GETİRMEK VE ÇÖKME OPERASYONU.

                 CNY ABD Dışişleri Bakanı Pompeo ile bir araya gelen Çin Komünist Partisi üst düzey yetkilisi Yang Jiechi, ABD'den Hong Kong, Doğu Türkistan ve Tayvan meselelerine yönelik müdahalelerine son vermesini istedi.

                  CNY ABD Başkanı Trump, Uygur Türklerine yapılan baskı politikası nedeniyle Çinli yetkililere yaptırım uygulama kararını imzaladı.

                   CNY Pekin'de karantina uygulamaları yeniden başladı Korona vakalarının yeniden artış göstermesi üzerine Pekin'de 10 bölge karantinaya alındı. Vaka artışı üzerine kentte toplu test uygulamasına da yeniden başlandı.

                    Yorum Yaz