CNY / Çin Yuanı

ALIŞ 0,9557
SATIŞ 0,9605
FARK -%0,04
Önceki Kapanış 0,9609
Günün En Düşük Değeri 0,5474
Günün En Yüksek Değeri 3,1107

Çin Yuanı ( CNY ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ÇIN YUANI ( CNY ) GRAFİĞİ

ÇIN YUANI ( CNY ) BANKA KURLARI

00:26ALIŞSATIŞMakas(%)
00:26ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 0,95290,9654%1,31

Çin Yuanı ( CNY ) Yorumları

Yorum Yaz

CNY arkadaşlar s.a çin yuanı döviz bürolarında varmıdır ? akbankta internetten alınabiliyor fakat 5 kuruş fark var

CNY 2500 yuanım vardı yeni bozdum 85den almıştım.Pişman gibiyim

CNY nereden alabilirim vezneden gidip istesem direk verirler mi

CNY Onumuzdeki gunlerde getirisi buyuk olacak ancak bankalarimizda hesabi yok bile. Saka gibi.

CNY Akbank tan alim yapamiyorum.sistem hareketlilik yuzunden kendini korumaya almis.call center soyledi

  CNY bir yol bir kuşak projesiyle dünyanın ticaret damarlarını eline geçiren Çin, 80-90 yıldır ABD ye yatırım yapan üst akıl artık yönünü Çin'e çevirdi. 2010 da 30-40 kuruş olan yuan şu an 1 e koşuyor. bence önümüzdeki 5 yıl içerisinde yuanın yükselişi 5-6 kat hızlı ilerleyecek. eğer paranız çoksa ve uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız yuan almanın tam zamanı diyebilirim. ;)

   CNY Bence bu aralar Çin yuan i yükselecek

    CNY Servetleri 1.000.000.000$'ı bulan Çinli 59 iş adamı yatırım için Türkiye'ye geliyor.

    CNY ÇİN MERKEZ BANKASI mevduat faizini düşürmeyi değerlendiriyor.. FT haberine göre Çin 2015'ten beri ilk kez mevduat indirmeyi değerlendiriyor Financial Times'ın konuya dair kaynaklara dayandırdığı habere göre Çin Merkez Bankası 2015 yılından beri ilk kez mevduat faizini düşürmeyi görüşüyor. FT'ye göre faiz indirimi birkaç gün içinde duyurulacak. 

    CNY çinde virüs durdu ilacımı buldular acaba yoksa gizlemeyemi başladılar eğer ilaç bulduysa iyi bir patlar yuan

     CNY bu para birimide Ahmet Kaya gibi sonradan değerli olacak bunu buraya yazıyorum seneye görüşürüz 💯💥

      CNY çinde hayat normale dönmeye başlıyor tedavi bulmuş olabilirler. italyaya sağlık malzemeleri yardımı yamış uçakla. avrupa virüsle boğuşurken çinin piyasası yükselebilirmi acaba.

       CNY virüsten dolayı yuan almayın. Ekonomisi güçlü olan bir ülke sallansada yıkılmaz. Dünyanın en zengin 2. ülkesi. İnsanlar yuanını bozsada hükumet hazinesinden piyasaya yuan sürebiliyor. Türkiye gibi bir ülkenin hazine aksine borcu olduğundan dolayı ekonomimiz çok kolay düşebiliyor.

        CNY düşmesi gerekirken artmasının nedeni ne olabilir

         CNY Arkadaşlar Yuan neden tl karşısında bu kadar düşük seviyede Çin güçlü bir ülke ekonomik anlamda zirvede üretim ve ihracat yapan bir ülke. Neden para birimi olarak bu kadar düşük seviyelerde bu konu hakkında bilgi sahibi olan bilgilendirecek arkadaş varsa sevinirim.

         CNY çin yuanı kısa vadede nasıl yatırım sizce

          CNY çin yuani almayı düşünüyorum kısa vadede kazandirirmi arkadaslar

          CNY Çin ekonomisi 20019 3'ncü çeyrekte neredeyse son 30 yılın en yavaş büyümesini yaşadı. ABD-Çin ticaret savaşının ve yurt içindeki talep zayıflığının sanayi üretimini olumuz etkilemesinin etkisi ile Çin ekonomisi 3'ncü çeyrekte geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6,0 büyüdü. Ekonomistler ise 3'ncü çeyrekte yüzde 6,1 büyüme bekliyorlardı. İkinci çeyrekte büyüme yüzde 6,2 olmuştu. 3'ncü çeyrek büyüme oranı ayrıca Çin hükümetinin 2019 yılı için belirlediği yüzde 6,0-6,5 aralığı hedefinin alt bandına gelindiğini gösteriyor. Çin ekonomisinde büyüme 2018 ilk çeyrekte gerçekleşen yüzde 6,8'lik büyümeden bu yana yavaşlıyor. Çin Ulusal İstatistik Bürosu verilerine göre sanayi üretimi Eylül ayında beklentilerin üzerinde büyüdü. Eylül ayında sanayi üretimi geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 5,8 arttı. Beklentiler ise üretimin yüzde 5,0 artış göstereceği yönündeydi. Eylül ayında perakende satışlar da geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 7,8 arttı.

           CNY Çin'de Sanayi Şirketlerinin Karları Azaldı 🔥🔥 Çin'de sanayi şirketlerinin karları Temmuz ayındaki yükselişin ardından Ağustos ayında azaldı. Veriler, yurt içi talepteki zayıflığın ve ABD ile ticaret savaşının şirketlerin bilançoları üzerinde baskı yaratmaya devam ettiğine işaret etti. Ağustos ayında sanayi şirketlerinin karları geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2 azalarak 517,8 milyar yuan oldu. Temmuz ayında yüzde 2,6 artış yaşanmıştı.

            CNY 7.06 ya değdi bunun 8 e kadar yolu var çin gözünü karartmış