CNY / Çin Yuanı

ALIŞ 1,1506
SATIŞ 1,1564
FARK %0,17
Önceki Kapanış 1,1515
Günün En Düşük Değeri 0,5474
Günün En Yüksek Değeri 3,1107

Çin Yuanı ( CNY ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%67 Artar
3 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

ÇIN YUANI ( CNY ) GRAFİĞİ

ÇIN YUANI ( CNY ) BANKA KURLARI

11:43ALIŞSATIŞMakas(%)
11:43ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 1,12911,1439%1,31

Çin Yuanı ( CNY ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

CNY Qnb den Çin Yuanı hesabı açmak istiyorum açıyor, döviz satmıyor. Hata veriyor. Kullandığınız uygulama siteleri yazabilir misiniz bütün dövizimi aktarayım ve yuan hesabı açabileyim

CNY En çokta bu ülkenin para biriminin bizimkinden daha değerli olması üzüyor insanı..

CNY Tamamen yerli olan Türk arkadaşların yönettiği geliştirmeye gayret ettiği projenin çok güzel olduğu bir coin piyasaya çıkartmaya çalışıyorlar omlira. Ocak 15 de air droba katılan yatırımcılara öncelikli satış gerçekleşecek 0.05 kuruştan. Sonrasında sırasıyla 3 faz satış gerçekleştirilecek 0.1 0.15 0.20 kuruşlardan 0.05 sadece AirDrop’a katılan kullanıcılar yararlanabilecek. Projeye bakmanızı araştırmanızı tavsiye ederim. Yerli yatırıma destek olabiliriz. ayrıca kendilerine ait olan kurucu payı %20 lik dilimi 2023 senesine kadar kilitleyip satışa kapıyırlar. Air dropta dağıtılmayan coinler yakılacak. 2021 Haziran ayında borsaya açılması bekleniyor sizde omlirayı takibinize alıp inceleyebilirsiniz. yatırım tavsiyesi değildir tamamen bilgilendirmedir.http://omlira.com/airdrop.html#cd7147f4

  CNY bugün yuana girdim bakalım kazandıracak mi?

   CNY hangi bankadan alabiliyoruz

   CNY Arkadaşlar kuvveyt Türk bankasında alabiliyormuyuz

   CNY Çin, Tayvan'a Silah Sağlayan ABD'li Tedarikçilere Yaptırım Uygulayacak

    CNY Çin Merkez Bankası Başkanı Yi Gang, yuanın esnekliğini ilerleteceklerini ve yuanın sınır ötesi kullanımı konusundaki sınırlamaları azaltacaklarını söyledi.

     CNY 40 bin Çin Yuan’ı alındı. Önümüzdeki 5 6 ay da büyük getiri bekliyorum

     CNY İstanbul Havalimanı 'Çin Dostu Havalimanı' belgesine layık görüldü: - Dünyada bu belgeyi alan ilk ülke - Uçuş bilgi ekranları ve anonslar Çince yapılacak - Çince bilen personel özel üniforma giyecek. NOT : UYGUR TÜRKLERİ ❓

     CNY Çin Dışişleri Bakanlığı'ndan ASPI'nin Doğu Türkistan raporuna yalanlama "Sincan'da toplama kampı yok. Raporda bahsi geçenlerin bazıları sanayi merkezi, hatta bir tanesi 5 yıldızlı rezidans"

     CNY Bu alçak lanet bebek çorbası yapan. İnsanlığın baş belası olan her yere her ülkeye virüs gibi yayılıp, ele geçirmeye çalışan pislik bir toplumun parasını ne alın ne de satın. Doğu Türkistanı unutmayın.

      CNY Çin, merkez bankası dijital parası çalışmaları kapsamında 10 milyon yuan değerinde airdrop yapacak. Çin’in Shenzhen şehrinin Luohu Bölgesi’nde gerçekleştirilecek çekiliş ile halkı dijital paraya hazırlamak amaçlanıyor.

      CNY Çin Merkez Bankası (PBOC) dijital para ile yapılan pilot işlemlerin değerinin 1,1 milyar yuan, yani yaklaşık 162 miyon dolara ulaştığını açıkladı.

       CNY Çin, dünyanın en büyük güneş enerjisi santralini devreye alıyor Çin'in devlete ait kamu kuruluşu Huanghe Hydropower Development tarafından kurulan 2,2 GW’lık güneş enerjisi santralinin inşası tamamlandı.

        CNY Çin'de 'intikam turizmi' Çin Halk Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 71. yıl dönümü dolayısıyla, başta başkent Pekin olmak üzere ülkenin dört bir yanında koronavirüs (Covid-19) gölgesinde törenler düzenlendi. Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı kutlamalar paniğe neden oldu.

         CNY çin yuani döviz olma yolunda ama hala döviz bürolarında bulunmuyor saçmalık.

          CNY Tfx aradım yuan parabirimi yok ancak öneri verebilrsiniz dendi öneri oluşturdum kuveyttürk ve teb yuan varmıdır

          CNY cin yuhani yakinda en guzel kazandiran alacak. hem cok ucuz hem maliyeti makasi az. ama tl karsisinda yukselisi nasil onu ogrenmek lazim. su anda 1.12 kuruş 20 bin tl si olan 2.11 tl olunca 20 bon kazanir. agirdir ama iyi kazandirir. hep aklimda

           CNY İsveçli H&M giyim şirketi, Çin’in Uygur Türklerine uyguladığı asimilasyon suçlamaları nedeniyle Çin’den pamuk alımını süresiz durdurdu.

            Yorum Yaz