ILS / İsrail Şekeli

ALIŞ 2,4536
SATIŞ 2,4610
FARK %0,04
Önceki Kapanış 1,4557
Günün En Düşük Değeri 0,7365
Günün En Yüksek Değeri 2,5396

İsrail Şekeli ( ILS ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Azalır
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

İSRAIL ŞEKELI ( ILS ) GRAFİĞİ

İsrail Şekeli ( ILS ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

ILS Sudan hükümeti, İsrail ile normalleşme kapsamında 1958'den beri yürürlükte olan İsrail boykot yasasını taşıyan kanunu kaldırmaya karar verdiğini açıkladı.

  ILS Allah belanı versin İsrail

   ILS Allah belanı versin İsrail

    ILS 📌 ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price: "İsrail'in 1967 savaşından sonra Batı Şeria, Gazze ve Golan Tepelerini işgal ettiği tarihi bir gerçektir"

     ILS ABD, Gazze Şeridi'ndeki Filistinlilere Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında kullanılmak üzere 15 milyon dolar insani yardım sağladığını açıkladı. NOT : GERÇEKTEN BU YARDIMLARIN GİTTİĞİNİ GÖREN VAR MI? BEN KUDÜSE GİTMİŞTİM VE SADECE TÜRKLER VARDI. KONUŞTUKLARIMIZDA SADECE TÜRKLER YARDIM EDİYOR DEMİŞTİ. HATTA CUMA HUTBESİNDE FİLİSTİNLİLERİN ÖDEMESİ GEREKEN BİR BORCU TÜRKLER ÖDEDİ DİYE DE BİLGİ VERMİŞLERDİ.

      ILS Hangi ülkeler olduğunu açıklamadı‼️İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, Tel Aviv yönetiminin 4 ülkeyle daha ilişkileri normalleştirme anlaşmasına varmayı planladığını belirtti.

       ILS İsrail'in 'dörtlü savunma ittifakı' kurmak için Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn ile müzakereler yürüttüğü bildirildi.

        ILS İsrail'de, Coronavirüs aşısını teşvik etmek için aşı olanlara karşılığında bedava pizza ve kahve veriliyor. — Reuters

         ILS İsrail'in Bnie Brak şehrinde dün geceden itibaren İsrail güvenlik güçleri ile Covid_19 kurallarına uymayan Ultra Ortodoks Yahudiler arasında şiddetli çatışmalar yaşanıyor.

         ILS Biden yönetiminin ilk (ancak son değil) yeniliği İsrail'de oldu. Bundan böyle ABD'nin İsrail Büyükelçisi "İsrail, Batı Şeria ve Gazze Büyükelçisi" olarak adlandırılacak.

          ILS Hasan Nasrallah: “Lübnan bugün güçlüyse, İran ve Suriye'nin Lübnan'a sağladığı direniş ve füzeler sayesinde.”

           ILS Lübnan’ın güneyinde en az 20 İsrail savaş uçağı alçak irtifada uçuyor.

            ILS http://omlira.com/airdrop.html#56bbd6ae Tamamen yerli olan Türk arkadaşların yönettiği geliştirmeye gayret ettiği projenin çok güzel olduğu bir coin piyasaya çıkartmaya çalışıyorlar omlira. Ocak 15 de air droba katılan yatırımcılara öncelikli satış gerçekleşecek 0.05 kuruştan. Sonrasında sırasıyla 3 faz satış gerçekleştirilecek 0.1 0.15 0.20 kuruşlardan 0.05 sadece AirDrop’a katılan kullanıcılar yararlanabilecek. Projeye bakmanızı araştırmanızı tavsiye ederim. Yerli yatırıma destek olabiliriz. ayrıca kendilerine ait olan kurucu payı %20 lik dilimi 2023 senesine kadar kilitleyip satışa kapıyırlar. Air dropta dağıtılmayan coinler yakılacak. 2021 Haziran ayında borsaya açılması bekleniyor sizde omlirayı takibinize alıp inceleyebilirsiniz. yatırım tavsiyesi değildir tamamen bilgilendirmedir.http://omlira.com/airdrop.html#56bbd6ae

             ILS 🇯🇴 Ürdün Kralı Abdullah: "Adil ve kalıcı barışın tek yolu bağımsız Filistin devletinin kurulmasıdır."

              ILS 🇹🇳 Tunus Cumhurbaşkanı Said: "Filistinlilerin toprakları üzerindeki hakları BM tarihi boyunca hayata geçirilemedi."

               ILS El Fetih ve Hamas anlaştı: 15 yıl sonra seçim kararı Filistinli iki kesim arasındaki anlaşma, İsrail-BAE-Bahreyn arasındaki normalleştirme anlaşmalarından sonra yapılması dikkat çekti

                ILS ABD’nin İsrail Büyükelçisi David Friedman, Washington yönetiminin Fetih Hareketi'nden ihraç edilen Muhammed Dahlan'ı Filistin Devlet Başkanı Abbas’ın yerine getirmeyi düşündüğünü söyledi.

                 ILS İsrail Başbakanı Netanyahu: "BAE ve Bahreyn ile normalleşme ekonomimize milyarları pompalayacak."

                  ILS Arap Ligi Konseyi'nin 10 Eylül'de Türkiye'yi Arap ülkelerine müdahale ile itham eden, gerginliği tırmandırmakla suçladığı bildiriyi imzalamayanlar belli oldu. Katar, Libya, Somali ve Cibuti bildiriyi imzalamadı. Filistin, Sudan, Cezayir, Irak ise imzaladı.

                  ILS Dünya Müslüman Alimler Birliği: İsrail'le barış ve normalleşme adı altında yapılan tüm anlaşmalar Filistin halkına ihanettir.

                   Yorum Yaz