ILS / İsrail Şekeli

ALIŞ 2,3201
SATIŞ 2,3271
FARK %0,04
Önceki Kapanış 1,4557
Günün En Düşük Değeri 0,7365
Günün En Yüksek Değeri 2,5396

İsrail Şekeli ( ILS ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Azalır
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

İSRAIL ŞEKELI ( ILS ) GRAFİĞİ

İsrail Şekeli ( ILS ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

ILS Hasan Nasrallah: “Lübnan bugün güçlüyse, İran ve Suriye'nin Lübnan'a sağladığı direniş ve füzeler sayesinde.”

ILS Lübnan’ın güneyinde en az 20 İsrail savaş uçağı alçak irtifada uçuyor.

  ILS http://omlira.com/airdrop.html#56bbd6ae Tamamen yerli olan Türk arkadaşların yönettiği geliştirmeye gayret ettiği projenin çok güzel olduğu bir coin piyasaya çıkartmaya çalışıyorlar omlira. Ocak 15 de air droba katılan yatırımcılara öncelikli satış gerçekleşecek 0.05 kuruştan. Sonrasında sırasıyla 3 faz satış gerçekleştirilecek 0.1 0.15 0.20 kuruşlardan 0.05 sadece AirDrop’a katılan kullanıcılar yararlanabilecek. Projeye bakmanızı araştırmanızı tavsiye ederim. Yerli yatırıma destek olabiliriz. ayrıca kendilerine ait olan kurucu payı %20 lik dilimi 2023 senesine kadar kilitleyip satışa kapıyırlar. Air dropta dağıtılmayan coinler yakılacak. 2021 Haziran ayında borsaya açılması bekleniyor sizde omlirayı takibinize alıp inceleyebilirsiniz. yatırım tavsiyesi değildir tamamen bilgilendirmedir.http://omlira.com/airdrop.html#56bbd6ae

   ILS 🇯🇴 Ürdün Kralı Abdullah: "Adil ve kalıcı barışın tek yolu bağımsız Filistin devletinin kurulmasıdır."

    ILS 🇹🇳 Tunus Cumhurbaşkanı Said: "Filistinlilerin toprakları üzerindeki hakları BM tarihi boyunca hayata geçirilemedi."

     ILS El Fetih ve Hamas anlaştı: 15 yıl sonra seçim kararı Filistinli iki kesim arasındaki anlaşma, İsrail-BAE-Bahreyn arasındaki normalleştirme anlaşmalarından sonra yapılması dikkat çekti

      ILS ABD’nin İsrail Büyükelçisi David Friedman, Washington yönetiminin Fetih Hareketi'nden ihraç edilen Muhammed Dahlan'ı Filistin Devlet Başkanı Abbas’ın yerine getirmeyi düşündüğünü söyledi.

       ILS İsrail Başbakanı Netanyahu: "BAE ve Bahreyn ile normalleşme ekonomimize milyarları pompalayacak."

        ILS Arap Ligi Konseyi'nin 10 Eylül'de Türkiye'yi Arap ülkelerine müdahale ile itham eden, gerginliği tırmandırmakla suçladığı bildiriyi imzalamayanlar belli oldu. Katar, Libya, Somali ve Cibuti bildiriyi imzalamadı. Filistin, Sudan, Cezayir, Irak ise imzaladı.

        ILS Dünya Müslüman Alimler Birliği: İsrail'le barış ve normalleşme adı altında yapılan tüm anlaşmalar Filistin halkına ihanettir.

         ILS 🇦🇪 Birleşik Arap Emirlikleri'nin Savunma, İç ve Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Ali el-Naimi, İsrail'in Gazze'ye yönelik açacağı bir savaşın İsrail ile BAE arasındaki "samimi barışı" etkilemeyeceğini belirtti.

          ILS İsrail ile BAE tarihi anlaşmaya 15 Eylül'de Beyaz Saray'da imza atacak

           ILS Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, ABD Başkanı Donald Trump'ın açıkladığı 'Belgrad büyükelçiliği Kudüs'e taşıyacak' açıklamasını Avrupa'da düzeltti. Vucic, "Sırbistan henüz o sayfayı açmadı" dedi.

            ILS İsrail Başbakanı Netanyahu, İsrail'le diplomatik ilişki kuracak Kosova'nın büyükelçiliğini Kudüs'te açmayı kabul ettiğini duyurdu. 📝 Kosova, Kudüs'te büyükelçilik açan ilk nüfusunun çoğunluğu Müslüman ülke olacak.

            ILS İsrail Başbakanı Netanyahu’dan Birleşik Arap Emirlikleri'ne: "Kırmızı halı ile karşılamaya hazırız."

             ILS İsrail savaş uçakları Humus'ta t4 hava üssünü vurdu.

              ILS İsrail gazetesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tehdit! "Sonu devrik Libya lideri Muammer Kaddafi, devrik Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ve Tunus'un devrik Cumhurbaşkanı Zeynel Abidin Bin Ali gibi olacak"

              ILS #BAE ile #İsrail arasında barış anlaşması imzalanmasının ardından yıllar sonra Tel Aviv-Abu Dabi arasındaki ilk uçuş gerçekleşti. Bu sırada ilk uçuşa ABD Başkanı #Trump'ın damadı Jared Kushner de katıldı.

              ILS Hamas, İsrail ile anlaşmaya vardıklarını ve ateşkes ilan ettiklerini duyurdu.

               ILS Hamas, İsrail ile anlaşmaya vardıklarını ve ateşkes ilan ettiklerini duyurdu.

                Yorum Yaz