RUB / Rus Rublesi

ALIŞ 0,3503
SATIŞ 0,3521
FARK %0,85
Önceki Kapanış 0,3497
Günün En Düşük Değeri 0,3471
Günün En Yüksek Değeri 0,3541

Rus Rublesi ( RUB ) Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

2 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

RUS RUBLESI ( RUB ) BANKA KURLARI

22:30ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 0,25820,3135%21,42
Merkez Bankası 0,34910,3536%1,29
Yapı Kredi 0,24140,2709%12,22
Ziraat 0,29390,312%6,16
VakifBank 0,11770,1317%11,89
22:30ALIŞSATIŞMakas(%)
Denizbank 0,32970,3663%11,10
IngBank 0,26550,2968%11,79
Kuveyt Türk 0,29730,3088%3,87
Finansbank 0,27610,3239%17,31
TurkiyeFinans 0,27360,337%23,17
Albaraka 0,3730,4136%10,88

Rus Rublesi ( RUB ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

RUB uzun zamandır 31'i görmüyordu bu Ekim ayına güzel giricez insaAllah

    RUB seferberlik biraz haraket kattı gibi

      RUB bakalım seferberlik rubleyi nasıl etkileyecek

        RUB Bu rubleden bi cacık olmaz

          RUB rus merkez bankasi faiz indirdi arti cikis zamani kendime not ytd

          RUB faizi indirdi Rusya 2 ay daha bekletir

            RUB Almayan nükleer santralleri harekete geçirecek 2 santral hazırlanıyor kışın enerji krizi yaşamayız dediler Rusya Gazı kesti pek etkilemeyecek Avrupa’yı bu kışı sert geçiren Avrupa yendiği AYAZI kolay kolay unutmayacak intikamını sert alacak şimdilik izlemede kalın

            RUB Putinin aracına bombalı saldırı kendisi o a nda arada degilmis

              RUB Bi yükselmedi gitti vay bere

                RUB 3/1 çıkılıp emtiaya girildi

                RUB Tanrı aşkına şu 30u yık geç artık

                RUB 1 ruble ne zaman 1 lira olur

                RUB Kripto para alım kafayı yiyeceğinize ruble alın kafanız rahat etsin bin kat daha iyidir düşer ama çıkarda ytd

                RUB işbank harici hiçbir banka fiziki ruble kabul etmiyor o da düşük kurdan bozuyor , elimde yüklü miktarda ruble var . nerede bozduracağımı bilmiyorum . herhangi bir fikri olan var mı ?

                RUB beyler ruble den kacinmanizi tavsiye ederim ytd. Para fazla degerlendi. Istenmeyen bir durum. Baskan onayindan sonra piyasadan doviz toplanacak, para basilacak. Nerden biliyorsun diyen arkadaslar icin Rusya da yasiyorum ruble yle maas aliyorum ve haberleri takip ediyorum.

                  RUB ruble yatırımı yapmaya devam her daim değer kazanmaya devam edecektir

                  RUB 0.30 a çıkmıyor aylardır 28e düşmüyor bu bantta gidip geliyor

                  RUB Elinde fiziksel ruble tutan ve değerlendirmek isteyen arkadaşlar varsa uygun kur verirlerse değerlendirebiliriz . Minimum 10.000 dolarlık alım yapılacak döviz bürosunda sayılıp teslim alınacak . İstanbul Avrupa yakası . İlgilenen iletişim numarası bırakabilir .

                    RUB ruble ne zaman kendine gelir bir tahmini olan var mı

                    RUB bunun ani düşmesinin nedeni nedir

                    Yorum Yaz