RUB / Rus Rublesi

ALIŞ 0,3479
SATIŞ 0,3497
FARK %1,38
Önceki Kapanış 0,3455
Günün En Düşük Değeri 0,3436
Günün En Yüksek Değeri 0,3529

Rus Rublesi ( RUB ) Pazartesi ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

RUS RUBLESI ( RUB ) BANKA KURLARI

14:12ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 0,25820,3135%21,42
Merkez Bankası 0,34580,3504%1,33
Yapı Kredi 0,24140,2709%12,22
Ziraat 0,29390,312%6,16
VakifBank 0,11770,1317%11,89
14:12ALIŞSATIŞMakas(%)
Denizbank 0,32880,3648%10,95
IngBank 0,26370,2996%13,61
Kuveyt Türk 0,29730,3088%3,87
Finansbank 0,27610,3239%17,31
TurkiyeFinans 0,27360,337%23,17
Albaraka 0,3730,4136%10,88

Rus Rublesi ( RUB ) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

RUB Ruble boş iki aşağı iki yukarı oluyor

    RUB Bu ruble pis çakılacak

      RUB Bu rubleden bi cacık olmaz demiştim yine diyorum asılsız vakit kaybetmeyin

        RUB 3ay önceki seviyesine geldi

        RUB Ruble yükselir mi sizce?

        RUB ne anladık şimdi...?

        RUB bankalarda şu anda al sat var mi?

        RUB uzun zamandır 31'i görmüyordu bu Ekim ayına güzel giricez insaAllah

          RUB seferberlik biraz haraket kattı gibi

            RUB bakalım seferberlik rubleyi nasıl etkileyecek

              RUB Bu rubleden bi cacık olmaz

                RUB rus merkez bankasi faiz indirdi arti cikis zamani kendime not ytd

                RUB faizi indirdi Rusya 2 ay daha bekletir

                  RUB Almayan nükleer santralleri harekete geçirecek 2 santral hazırlanıyor kışın enerji krizi yaşamayız dediler Rusya Gazı kesti pek etkilemeyecek Avrupa’yı bu kışı sert geçiren Avrupa yendiği AYAZI kolay kolay unutmayacak intikamını sert alacak şimdilik izlemede kalın

                  RUB Putinin aracına bombalı saldırı kendisi o a nda arada degilmis

                    RUB Bi yükselmedi gitti vay bere

                      RUB 3/1 çıkılıp emtiaya girildi

                      RUB Tanrı aşkına şu 30u yık geç artık

                      RUB 1 ruble ne zaman 1 lira olur

                      RUB Kripto para alım kafayı yiyeceğinize ruble alın kafanız rahat etsin bin kat daha iyidir düşer ama çıkarda ytd

                      Yorum Yaz