SAR / S. Arabistan Riyali

ALIŞ 1,5142
SATIŞ 1,5217
FARK -%0,51
Önceki Kapanış 1,5250
Günün En Düşük Değeri 0,9687
Günün En Yüksek Değeri 5,6977

S. Arabistan Riyali ( SAR ) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%78 Artar
9 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

S. Arabistan Riyali Al/Sat İşlemleri (Günlük)

S. ARABISTAN RIYALI ( SAR ) GRAFİĞİ

S. ARABISTAN RIYALI ( SAR ) BANKA KURLARI

12:45ALIŞSATIŞMakas(%)
Merkez Bankası 1,54381,5466%0,18
Yapı Kredi 1,49491,5638%4,61
Akbank 0,78320,8086%3,24
Ziraat 1,51141,5265%1,00
Garanti 0,94910,9608%1,23
Isbank 1,49941,5308%2,09
Halkbank 1,49881,5348%2,40
12:45ALIŞSATIŞMakas(%)
Sekerbank 1,50751,5254%1,19
IngBank 1,50411,5241%1,33
VakifBank 1,49881,5348%2,40
Albaraka 1,50911,5241%0,99
Kuveyt Türk 1,50951,5247%1,01
HSBC 1,49131,5512%4,02
Finansbank 1,4631,5544%6,25
TurkiyeFinans 1,50871,5252%1,09

S. Arabistan Riyali ( SAR ) Yorumları

Yorum Yaz

SAR 1.48 gelirse alirim keyfi bi parca ,takipteyim gelirse o miktar.

    SAR TÜM PARAYI BURAYA BASTIK DÜNDEN BERİ GİDİŞAT İYİ BAKALIM NE OLACAK

      SAR arkadaşlar bu para uzun zamandır takip eden birisiyim ilk defa USD paritesinden günlük bazda USD den geri kaldı yanlız bence kısa süre riyal güçlenir ... resim bunu doğruluyor🤔🤔 

      SAR Suudi riyali hangi bankalar alıyor elimde bir miktar var

      SAR 4200

        SAR Arkadaşlar bi bilgi alacaktım.. tfx te özel kur yatırabiliyor muyuz

        SAR Arkadaşlar merhaba ilk defa Riyal dövizi yapacağım.Ama anlamadım.0.98888 lerde miydi dün? 50 krş mu yükseldi yani 2 günde..Yardımcı olursanız sevinirim

        SAR Rıyal aldık bi anda anlamadım umarım cıkmak için çok bekletmez

        SAR Arkadaslar Rial rubleyi bankalardan alıp satabiliyozmuu

          SAR Arkadaşlar merak ettiğim bir durum var. Merkez bankası SAR satış fiyatı 1,41 civarı, diğer bankalar da buna yakın değerler. ama birkaç banka 0,80 ya da 0,96 gibi değerler yazıyor uygulamada. sebebi nedir?