GUMUS GRAM/USD

ALIŞ 0,5876
SATIŞ 0,588
FARK %0,11
Önceki Kapanış 0,5872
Günün En Düşük Değeri 0,587
Günün En Yüksek Değeri 0,5883

GUMUS GRAM/USD Yarınki Beklenti ( Ne Olur ? )

0 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GUMUS GRAM/USD GRAFİĞİ

GUMUS GRAM/USD Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

XAGUSDGR Biraz daha yükselmesi lazım.. Şöyle 60’ları görelim.. YTD

XAGUSDGR 🛑20 yaş altındaki çalışan vatandaşlar yasak devam ettiği sürece çalıştıkları kurumlarda idari izinli sayılacaklar.

  XAGUSDGR Türk Hava Yolları iç hat seferlerini 20 Nisan'a kadar durdurdu.

   XAGUSDGR Coronavirüs sebebiyle İsrail'de ölü sayısı 33'e yükseldi.

    XAGUSDGR ✅ Türkiye’nin Corona Virüs Vaka Haritası ⬇️ 

    • XAGUSDGR @🅰️ L ❗️ @🅰️ L ❗️ Emin olun bu vakaların %70-80" ni umreden ve yurt dışından gelenler oluşturuyordu.Zamaninda gerekli önlemler alınmadı şimdi geç kalındı. Güney Koreyi Geçtik vaka sayısında şimdi Almanya var bir haftaya kalmaz Almanya'yı da geceriz. Devlet 1.000 TL yardım dağıtacak duyan geliyor PTTye hiç bir önlem yok hiç bir yetkili bu duruma ses çıkarmıyor. Allah sonumuzu hayır etsin. Yetkililer gerekli önlemleri almasından dolayı çok canlar yanacak. Bugün 3 Prof. Kaybettik mekanları cennet olsun. 600 Sağlık çalışanı hasta demekki bir yerlerde yanlış giden birşey var ya malzeme eksik yada gereken önlemler alınmıyor. Herkes elinden gelen önlemi alsın kimse kimseyi düşünmüyor kendi başımızın çaresine bakalım. Para yoksa Kredi çekim şimdi çoğu banka telefonla veya İnternet şubesinden kredi kullandiriyor. Kredi kullanıp 3-4 ay dışarı az çıkmak gerek. Zaten işler durdu. Önemli olan sağlık Allah hepimizin yardımcısı olsun. Vefat eden rahmet eylesin. Hasta olanlara Acil şifalar versin.

    XAGUSDGR Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'nda İstanbul Rum Patrikliği 300 bin lira Süryani Kadim Vakfı da 100 bin lira bağışta bulundu.

     XAGUSDGR İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 90 personelinin yeni tip koronavirüs testi pozitif çıktı.

      XAGUSDGR Koca: Mücadelede asıl silahımız mesafe ve izolasyon NOT : KOLONYA

       XAGUSDGR Sağlık Bakanı Koca: ''Herkes ortak bir düşmana karşı savaşıyor. Dünyanın her yeri ayrı bir cephe. Karşımızda içeri sızmaya çalışan bir düşman var.''

        XAGUSDGR İçişleri Bakanı Soylu: Devlet, vali izin vermeden banka numaraları açıklayıp 'Ben yardım topluyorum' derseniz başka devlet, yeni hükümet oluşturmak istiyorsunuz.

         XAGUSDGR Selamlar gumusu olanlar icin dolara nasil parite yapiliyor.mesela gumus sat bölümü yüksekse satıp al bölümü satılan bölümden aşağıya düşüncemi kar yazıyor çözemedim bilgisi olan varmı

          XAGUSDGR YAU/USD 52.15 sularıyla ALTIN lehine hiçte fena değil!.. $ da bu arada zayıflamışken.. Dahada çıkabilir yol alabilir olsada elimde hiç $ olmasa idi belkide buralardan $ a bir kademede olsun Arbitaj yapmayı düşünürdüm. KORONAVİRÜS nedeniyle yakında tekrar $'ın değer kazanabileceği de düşünülürse hani.. YTD..

          XAGUSDGR dolarla gram gumuse emir giricem. 3.35 icin yag-usd alis kismina hangi degeri girmem gerekir.

          XAGUSDGR Dolar ile gram gümüş 0,5414 alım vakti geldimi ne dersiniz biraz daha bekleyelim mi?

          XAGUSDGR Yukarıyı zorluyor. Sırayla 0,5840 ve 0,5870 son olarak 59’ları görmesi dileğiyle ;) doların aşırı şişkinliğinin düşmesi gerekiyor. Bekliyoruz bakalım.. YTD

          XAGUSDGR Gümüş hisseleri yükseliyor, kalıcı düşüşler değil bunlar, vade ertelemeleri yaşatıyor sadece. Ben önümüzdeki hafta başından itibaren 0.58 üstünün geleceğini ve artış yaşayacağını düşünüyorum. Şubat vadeler doluyor çünkü.

           XAGUSDGR Tam 4-5 kere al ve sat bölgeleri geldi. Çok basit bir şekilde grafikten izlenebilir, tamamen teknik ile oynanıyor. Bundan sonraki yükseliş tahminim 0,59’a ulaşacaktır.

            XAGUSDGR gümüş gümlüyor mu ne

             XAGUSDGR Bu artis neden

              XAGUSDGR yorum lurfen.

               Yorum Yaz