GUMUS GRAM/USD

ALIŞ 0,7287
SATIŞ 0,729
FARK -%2,87
Önceki Kapanış 0,7504
Günün En Düşük Değeri 0,7183
Günün En Yüksek Değeri 0,75

GUMUS GRAM/USD Pazartesi ( Ne Olur ? )

%100 Artar
3 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GUMUS GRAM/USD GRAFİĞİ

GUMUS GRAM/USD Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

XAGUSDGR Merhaba arkadaşlar..birçok gelişmiş ülkeden Covid aşisi ile ilgili güzel haberler geliyor.Olan tabi Onslara oldu.Bu arada birkaç kademe zamaninda çikip nakitde bekleyen ve graminin miktarini artirabilen olduysa güzel olmuştur. Herkese Sağlik Sihhat evlerine huzur devletime birlik diliyorum Stuttgart dan Selamlar

  XAGUSDGR ? Şu anki verilere göre Yeni hafta SERT FIRTINALI Pazartesi gece 02:00 açılış karışık Özel Grup zaten Emir işlemini verdi Cuma kapanış; •EUR/USD 1,1834 •GBP/USD 1,3187 •Altın ons 1.889,49 •Gümüş ons 24,66 •Ham Petrol 40,12 •Brent Petrol 42,70 Dalgalanma seviyeleri henüz belirsiz! Anlık değerlendirmeler devam ediyor..!https://twitter.com/BBANK__

  XAGUSDGR Arkadaşlar hemen hemen herkes pazartesiden buyana terste, terste olammizin sebebi ne damat ne MB başkanı terste olmamızın sebebi virüs ilacının bulunması ama gorugum kadarıyla çok bel baglanmayacak bu ilaca çünkü 1) saklama koşulu -70 derece ve bunu sağlayabilecek devasa dolapların çoğu ülkede çok az olması ve maliyetinin pahalı olması taşına bilirliginin zor olması 2) bu virüs denen illet sürekli mutasyon geçirmekte ve bulunan ilacın bu sebepten dolayı ise yaramayacağını düşünün bilim adamları yorumları var bu sebepten dolayı ilaç başarısız olacak buda tekrar emtiyalara yansıyacak ne dersiniz.

   XAGUSDGR kafaya mi vuruyorlar ne

   XAGUSDGR gel güzelim gel👇vurun kafasına 😅

    XAGUSDGR 0,60’ları konuşurken 0,66’lar geldi. Gümüş’ün maşallahı var..

    XAGUSDGR #krgyo hissesi çok ucuz kaldı hisse asıl fiyatının çok altında bugünün t av a n hissesi olacaktır kaçırmayın bu fırsatı hedef fiyat 6 lar mutlaka bakın derim hisseye.

    XAGUSDGR İlk mermi sıkıldı 0,6666 usd parite ile 264gr gümüş dolara geçildi 174,24USD 😁👏👏👏👏

     XAGUSDGR Biraz daha yükselmesi lazım.. Şöyle 60’ları görelim.. YTD

     XAGUSDGR 🛑20 yaş altındaki çalışan vatandaşlar yasak devam ettiği sürece çalıştıkları kurumlarda idari izinli sayılacaklar.

      XAGUSDGR Türk Hava Yolları iç hat seferlerini 20 Nisan'a kadar durdurdu.

       XAGUSDGR Coronavirüs sebebiyle İsrail'de ölü sayısı 33'e yükseldi.

        XAGUSDGR ✅ Türkiye’nin Corona Virüs Vaka Haritası ⬇️ 

        • XAGUSDGR @🅰️ L ❗️ @🅰️ L ❗️ Emin olun bu vakaların %70-80" ni umreden ve yurt dışından gelenler oluşturuyordu.Zamaninda gerekli önlemler alınmadı şimdi geç kalındı. Güney Koreyi Geçtik vaka sayısında şimdi Almanya var bir haftaya kalmaz Almanya'yı da geceriz. Devlet 1.000 TL yardım dağıtacak duyan geliyor PTTye hiç bir önlem yok hiç bir yetkili bu duruma ses çıkarmıyor. Allah sonumuzu hayır etsin. Yetkililer gerekli önlemleri almasından dolayı çok canlar yanacak. Bugün 3 Prof. Kaybettik mekanları cennet olsun. 600 Sağlık çalışanı hasta demekki bir yerlerde yanlış giden birşey var ya malzeme eksik yada gereken önlemler alınmıyor. Herkes elinden gelen önlemi alsın kimse kimseyi düşünmüyor kendi başımızın çaresine bakalım. Para yoksa Kredi çekim şimdi çoğu banka telefonla veya İnternet şubesinden kredi kullandiriyor. Kredi kullanıp 3-4 ay dışarı az çıkmak gerek. Zaten işler durdu. Önemli olan sağlık Allah hepimizin yardımcısı olsun. Vefat eden rahmet eylesin. Hasta olanlara Acil şifalar versin.

        XAGUSDGR Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'nda İstanbul Rum Patrikliği 300 bin lira Süryani Kadim Vakfı da 100 bin lira bağışta bulundu.

         XAGUSDGR İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 90 personelinin yeni tip koronavirüs testi pozitif çıktı.

          XAGUSDGR Koca: Mücadelede asıl silahımız mesafe ve izolasyon NOT : KOLONYA

           XAGUSDGR Sağlık Bakanı Koca: ''Herkes ortak bir düşmana karşı savaşıyor. Dünyanın her yeri ayrı bir cephe. Karşımızda içeri sızmaya çalışan bir düşman var.''

            XAGUSDGR İçişleri Bakanı Soylu: Devlet, vali izin vermeden banka numaraları açıklayıp 'Ben yardım topluyorum' derseniz başka devlet, yeni hükümet oluşturmak istiyorsunuz.

             XAGUSDGR YAU/USD 52.15 sularıyla ALTIN lehine hiçte fena değil!.. $ da bu arada zayıflamışken.. Dahada çıkabilir yol alabilir olsada elimde hiç $ olmasa idi belkide buralardan $ a bir kademede olsun Arbitaj yapmayı düşünürdüm. KORONAVİRÜS nedeniyle yakında tekrar $'ın değer kazanabileceği de düşünülürse hani.. YTD..

             XAGUSDGR dolarla gram gumuse emir giricem. 3.35 icin yag-usd alis kismina hangi degeri girmem gerekir.

             Yorum Yaz