Brent Petrol Online Spot (OTC)

ALIŞ 42,15
SATIŞ 42,16
FARK -%0,49
Önceki Kapanış 42,36
Günün En Düşük Değeri 41,95
Günün En Yüksek Değeri 42,35

Brent Petrol Online Spot (OTC) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%57 Azalır
21 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

BRENT PETROL ONLINE SPOT (OTC) GRAFİĞİ

Brent Petrol Online Spot (OTC) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

brent brent petrol nasıl alınır bilgisi olan varmı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

brent İran, Venezuela’ya petrol taşıyan tankerlerinin kaptanlarını yaptırım listesine aldığını açıklayan ABD Dışişleri Bakanı Pompeo’yu ‘nefret bakanı’ diye tanımladı. Venezuela da yaptırımları ‘küstahlık patlaması’ diye niteledi.

brent Petrol Ofisi, bu zor dönemde çarkların yeniden dönebilmesi için “Siftah Liderden” diyerek, Türkiye çapında 17 bin ustaya hizmet verdiği araç tipine göre ücretsiz olarak değeri 3 milyon TL’yi bulan motor yağı dağıtmaya başladı.

  brent BRENT PETROL’de 39.20 Desteği Oldukça Önemli Detaylı Analizimizi okuyun; https://lotascapital6.com/analizler/brent-petrol-de-39-20-destegi-oldukca-onemli

   brent BRENT PETROL’de 39.20 Desteği Oldukça Önemli Rightwards arrowDetaylı Analizimizi okuyun; https://lotascapital6.com/analizler/brent-petrol-de-39-20-destegi-oldukca-onemli

    brent Filistin Dışişleri Bakanlığı: ▪️Türkiye ile Doğu Akdeniz'de bir deniz anlaşması yapılacağı iddiası doğru değil. ▪️Yunanistan, Kıbrıs ve Türkiye dahil Akdeniz ülkeleriyle iyi ilişkilerimiz var. Bunu korumak istiyoruz. ▪️Bu taraflardan biriyle görüşmemiz yok.

     brent NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg: Rusya'nın Doğu Akdeniz'deki tutumu NATO nezdinde rahatsızlık yaratıyor. NATO ülkeleri bu tutumlardan rahatsız oldukları konusunda hemfikir. NOT : FRANSADAN HİÇ SES ÇIKTI MI RUSYAYA.

      brent 🇹🇷 Dışişleri Bakanlığı: "Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un tanımlaması ancak akıl tutulmasıyla izah edilebilir." 📝 Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Türkiye'nin BM kararları ve talebi doğrultusunda Libya’nın meşru hükümetine verdiği desteği 'tehlikeli bir oyun' olarak tanımlamıştı.

       brent 🔻23 Haziran salı geceyarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinde 15 kuruş, benzinde de 20 kuruşluk zam bekleniyor.

       brent Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Başkanı Fatih Birol,Kovid-19 son 6 ayda küresel enerji sektöründe 3 milyonu aşkın insanın işini kaybetmesine neden olduğunu belirterek, "Önümüzdeki 6 ay içinde ise 3,5 milyon insanın daha işini kaybetme riski var" dedi.

        brent Filistin Büyükelçisi: "Doğu Akdeniz’deki petrol ve doğalgazda Filistin’in de payı var. Gaz konusunda Türkiye ile anlaşmaya hazırız." NOT : DUR BİR ÇIKARALIM HELE

         brent Yemen Enformasyon Bakanlığı Müsteşarı Rahbi, "Koalisyon ülkeleri Yemen'i paylaşıyor. Suudi Arabistan, El-Mehra ve Sokotra'yı aldı. BAE ise Hadramevt, Aden ve Batı Sahili'ni aldı" dedi.

          brent arkadaslar ak petrol fonu tl ye mi endeksli, dolara mi?? yani dolar artisindan etkileniyor mu?

           brent yazık valla petrol 70 dolarken benzin 6.80 'di simdi 40 dolar yarınki zamla benzin 6.30

            brent 🛢️#BRENT PETROL İçin 40.00 Seviyesi Oldukça Kritik! ➡️Detaylı Analizimizi okuyun; https://lotas.capital/brent-petrol-icin-40-00-seviyesi-oldukca-kritik/

             brent Papa Francis: (Libya) "Uluslararası kuruluşları ve siyasi ve askeri sorumlulukları olanları inanç ve kararlılıkla şiddete son vermeye, barış, istikrar ve birliğe yönelik bir arayış başlatmaya davet ediyorum." NOT : AZ BİRAZ GELİRLERİ DÜŞMESİN. PAPASI BİLE AÇIKLAMA YAPIYOR.

             brent İran Dışişleri Bakanı Zarif: İran'dan Türkiye'ye doğalgaz akışı bu ayın sonunda başlayacak. -Libya konusunda İran ve Türkiye aynı bakış açısına sahip.

              brent ak portföy petrol fonunun limiti dolmus alinmiyor ama yine de satanlarin yerine alanlar oluyormus. Alabilenler nereden, nasil ve ne zaman aldiniz?

              brent Yatırım bankası Goldman Sachs, petrol fiyatlarının önümüzdeki günlerde %15-20'lik bir düzelme yaşayabileceğini söyledi. Fiyatlar, son dönemde önemli ölçüde toparlanarak varil başına 40 doları geçmişti. OPEC+ grubunun kesintileri uzatma kararı fiyatları destekliyor. Ancak Goldman Sachs hâlâ piyasada tahmini 1 milyar varillik bir stok fazlalığı olduğunu ve petrole olan talebin normale dönmediğini söylüyor.http://www.acikve.net

              brent brent petrol düşüşe devam edermi bilgisi olan?

               Yorum Yaz