Brent Petrol

ALIŞ 82,20
SATIŞ 82,26
FARK -%0,38
Önceki Kapanış 82,43
Günün En Düşük Değeri 82,05
Günün En Yüksek Değeri 82,52

Brent Petrol Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%83 Azalır
6 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

Brent Petrol Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

brent benzine neden indirim gelmedi 😡mazota indirim oldu😡

brent kardeslerim evet brent dusuyor ve dolar da dusuyor. bakalim yetkililer yakit undirim8ne gidecek mi. bir gunde bizleri sasirtarak indirim yapsinlar.. nasip bakalim..

  brent 85 kirilirsa hedef 78 demistik yaklasiyor..

   brent 85 kirilirsa hedef 78usd. y.t.d

   brent %100 satildi.. guzel kazanc..

   brent 90 hedefimiz gelmistir cok sukur.. kil payi zam teget gecti bizi.. bir bayrsmida zamsiz tarifelerle gecirelim. hadi hayirlisi.. 👋

    brent hedefleeimiz cok guzel geliyor.. 77 92 usd arasinda inip cikiyoruz.. cok guzel.. brentleri 80 altindan toplmistik. 90 larda satarim %50 60 ini.. y.t.d.

    brent pompalara 1 ile 2 tl arasinda zam gelebikir deniliyor.. yuppi...🤗

     brent 85 hedefi kritik esik 82 ustunde tutunursak gelir lakin 78 75 bantlarina b8r 8nis olusabilir. 2024 8c8nde 77 92 araliginda in cik yapabiliriz.. hava sartlarina bagli tabiki..

     brent T.C vatandaslarimiza hayirli olsun.. devam zam zam..🙂 depolari 12 subat 23:59 saatinden once fulleyiniz. 

      brent pztesi gecesi zam var 2.59

       brent bu gece bitiminden itibaren motorine 1.43 krs zam yapilacaktir. depolari 00:00 dan once doldurunuz.. zam zam zammm.. durmak yok yola devam.. bir ulkede tek gelir kaynagi vergi ise gerisi teferruattir. saygilar sevgiler.. ben vatanimi seviyorum. az cok centefelli zorlu sureclerimiz olsada sorun yok. neticede yapcak birsey yoktur. rizkimizin garantisi rabbimiz ALLAH C.C dir. mevzu kapanmistir. herkese dunya ve ahiret hayati icin afiyet kolaylik huzur diliyorum. kalin saglicakla inşaellah.. 🤲👋🇹🇷

       brent Kızıldenizde gerilim artıyor, brentin hiç salladığı yok?

        brent suudinin petrolu elinde kalinca dusurme karari aldigi haneri var. bakalim brente ne yonlu etki edecek. suudi fiyati dusururse brentte duser ve pompalarada litte fiyati duserek yansiyacaktir diye dusunuyorum.

         brent şu rezilliğe bakın dünyada akaryakıt dip yapmış bizde uçuyor suan 18.50 olması lazımken 40 tl yakıt alıyoruz yaaa

          brent bekledigim hedef tiktak gelmis.. cok guzel oldi..

           brent bir sonraki durak aksilik olmazsa analistlerin gorusune gore 83 80.... bakalim izlemeye devam. ulkeler arasindaki ortamda biraz gerginlik var bakalim... 🤔🫡🇹🇷

           brent Ne demişti meşhur İngiliz vampiri Winston Churchill "Bir damla petrol bir damla kandan daha değerlidir." İşte bu anlayışla bir asır önce bütün medeni Avrupa!!! ile topraklarımızı işgal ettiler. Anadolu'da etmedik zulüm bırakmadılar. Atalarımız canıyla kanıyla bu toprakları, Anadoluyu bizlere miras bıraktı. Ama Osmanlı'nın bağrından koparılan her toprak parçası bu kadar şanslı değildi. Özellikle Filistin İngiliz destekli Yahudi çetelerinin hedefi oldu. O gün bu gündür Filistin'de zulüm eksik olmadı. Attıkları süslü yalanlarla Filistin'i yanlız bırakmayıda başardılar ayrıca. Hatta zamanında topraklarını satmasalardı yalanıyla hem zorla ele geçirdikleri toprakları meşrulaştırdılar hemde bizlere madem sattınız o zaman bunu hakettiniz dedittirdiler. Amaçları bölge ülkerini bir bir işgal edip Türkiye'ye yönelmek. Bu yüzden İsrail i durdurmak bizim beka meselemizdir. İsrail mallarını boykot ise alınabilecek en temel önlemdir. Zira düşman bizim üzerimizden güçleniyor.

           • brent @⭐🌙Alfa_Kurt⭐🌙 petrolü 150 yıl önce modern çağ kullanmaya başlayınca batılı ülkeler ortadoğuda kaos yaratıp suni devletler icat edip birde onlara ırkçılık empoze edilip sürekli birbirine karşı savaşmaları sağlandı,o kadar güzel işlediler ki şimdi geçmişte savaşlar çıkaranlar o ülkeler tarafından barışçı kendilerine özgürlüğü getirdiklerini sanıyorlar.

           • brent @moho ağa Boykot deyip geçmeyin büyük öneme sahip örneğin ülkemizde sadece bir gün kola içilmesin kaç milyar TL zarar edeceğini siz hesaplayın özellikle benim gördüğüm askeriyede o kadar çok kola içiliyor ki anlatamam sadece bir bölükte 50 kutu kola içiliyor oda benim gördüğüm o kadar çok finansman desteği veriliyor ama kimse bunu doğru dürüst umursamıyor elimden geldiğince yıllardır aile olarak boykot ediyoruz ayrıca ne acıdır ki askeriyede tek boykot eden bendim belki benim boykot etmeden ne olur diyeceksiniz ama karınca misali safımız belli olsun

           brent nasil alabiliyoruz petrolu arkadaşlar

           brent Bu düşüşün üstüne yılbaşında bir de zam gelir. 😂

            Yorum Yaz