Cinko (Spot - USD/lb)

ALIŞ 1,376
SATIŞ 1,3771
FARK %0,25
Önceki Kapanış 1,3731
Günün En Düşük Değeri 1,3688
Günün En Yüksek Değeri 1,3778

Cinko (Spot - USD/lb) Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%67 Azalır
3 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

CINKO (SPOT - USD/LB) GRAFİĞİ

Cinko (Spot - USD/lb) Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

cinko Linkedln'de 700 milyondan fazla kullanıcının verileri çalındı. — Gadgets360 NOT : ACAYİP GEREKSİZ Bİ UYGULAMA

  cinko Wall Street Journal'da yer alan habere göre, Endonezya Tabipler Birliği, bu ay Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden 26 doktordan en az 10'unun iki doz Sinovac aşısı olduğunu açıkladı.

   cinko Aşılarda kullanılan mRNA teknolojisinin mucidi Dr. Robert Malone, hükümetin mRNA tekenolojisiyle üretilen aşılar konusunda şeffaf davranmadığını söyledi ve "İnsanların aşıları kabul edip etmemeye karar verme hakkı olduğunu düşünüyorum" dedi.

    cinko • Yarın itibarıyla 35 yaş üzerindeki tüm vatandaşlarımız için aşı randevularını açıyoruz. • Bu yaz salgın haberlerinden kurtulduğumuz son yaz olacak. — Sağlık Bakanı Koca NOT : YAPTIRMAYACAĞIM. KENDİ ADIMA GÜVENMİYORUM

     cinko Aşı pasaportunu yasaklayan Teksas Valisi: "Teksaslılar herhangi bir sınırlama, kısıtlama veya zorunluluk olmaksızın istedikleri yere gitme özgürlüğüne sahip olmalıdır"

      cinko Uzmanlar, Türkiye’nin üçte ikisinde kuraklığın acil durum düzeyinde olduğunu söyledi.

       cinko Şehinşah, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten gözaltına alındı.

        cinko Yeni düzenlemeyle; zincir market mahalle bakkalının 200 metre yanında olamayacak. Bulvar üzerinde ise 2 kilometre arayla açılabileceği söyleniyor.

         cinko The Lincet isimli tıp dergisinin yaptığı araştırmaya göre toplamda 1,1 milyar insan sigara içiyor ve en fazla sigara içilen ülkeler sıralamasında Türkiye 8. NOT : HİÇ İÇMEDİM. HİÇ ELİMDE SİGARA TUTMADIM

          cinko Süleyman Soylu'nun çağrıda bulunduğu Mehmet Ağar, Bodrum'daki Yalıkavak Marina'nın yönetim kurulundan ayrıldı.

           cinko • İçişleri bakanımız Süleyman Soylu’nun yanında olduk, yanındayız ve yanında olacağız. • Suç örgütleri, nereye kaçarlarsa kaçsınlar takip ediyoruz. — Cumhurbaşkanı Erdoğan

            cinko Hadi Özışık'a telefon açtım, memleketi de sattın bizi de sattın dedim. — Süleyman Soylu | Habertürk

             cinko Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Hadi Özışık’ı oy birliğiyle üyelikten çıkardı. — TGC

              cinko Muhalefet olmadığı için bunları yaşıyoruz. Köpeksiz köyü bulup değneksiz geziyor iktidar. — Muharrem İnce | Memleket Partisi. NOT : ÇOK PARTİLİ DÖNEMLERE GİDİYORUZ. OYLAR BÖLÜNÜYOR.

               cinko Türkiye Sahil Güvenlik ekipleri Suriye açıklarında, uluslararası sularda müdahale ettiği gemide 1.5 tonun üzerinde esrar ele geçirdi. NOT : PKK’nın EN ÖNEMLİ GELİR KAYNAKLARINA ÇÖKİYORUZ. GELİR OLMAYINCA EYLEM YAPMAKTA ZORLANIYORLAR.

                cinko Muharrem İnce, Memleket Partisi'nin kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı'na vererek, partisini resmen kurdu.

                 cinko 🚨DSÖ Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus: "ÇOCUKLARA COVID-19 AŞISI YAPMAYIN" Ghebreyesus, ekonomisi güçlü ülkelere seslendi ve çocukları aşılamak yerine bu dozları, sağlık çalışanlarını bile aşılayamayan yoksul ülkelere bağışlamalarını istedi.

                  cinko New York Belediye Başkanı Bill de Blasio, aşılanmayı teşvik etmek amacıyla bedava patates kızartması ve hamburger verileceğini açıkladı.

                   cinko BKM, temassız ödemelerde şifresiz işlem limitinin yarın itibarıyla 250 TL'den 350 TL'ye çıkarılacağını bildirdi.

                    cinko Habertürk'ün Ankara temsilcisi Bülent Aydemir görevden alındı. Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz istifa etti. NOT : BALTAYI NEREYE VURACAĞINI BİLMEMEK.

                    Yorum Yaz