Kahve

ALIŞ -0,0007
SATIŞ 0
FARK %0
Önceki Kapanış 0
Günün En Düşük Değeri 0
Günün En Yüksek Değeri 175,2

Kahve Bugunkü Beklenti ( Ne Olur ? )

%100 Artar
1 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

KAHVE GRAFİĞİ

Kahve Yorumları

3000 Karakter
Görsel Yükle
Yorum Yaz

coffee ÇAYKUR, 547 milyon lira zarar etti. NOT : ŞU ÇAYKURUN BAŞINA BENİ GEÇİRSİNLER 547 MİLYON KÂR ETTİRMEZSEM BANA ALİ DEMESİNLER.

  coffee Ayasofya Camisi için özel çay üretildi. NOT : GÖREVDEN ALINAN CAMİNİN İMAMI VE ZARAR EDEN ÇAYKUR, İKİSİ BİR ARADA. 

   coffee Sigarayı bırakma tedavisi görenlere ilaçları ücretsiz verilecek. — Resmi Gazete

    coffee İbn-i Sina'ya sormuşlar; Dünya'da devası olmayan dert var mıdır? * Derdin devasızı, iyinin kötüye muhtaç olmasıdır demiş... NOT : HAYIRLI GECELER

    coffee İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nde, yolcu taşımacılığı yapan araçların camlarının renksiz olması ve cam filmi kullanılmaması teklifi oy birliğiyle kabul edildi

     coffee Pandemide gelirleri azalan Katolik Kilisesi'nde tasarruf dönemi başladı. Papa Francis, Vatikan'daki kardinallerin maaşlarında yüzde 10 kesinti kararı aldı. Bazı üst düzey din görevlilerinin maaşları da yüzde 3 ila 8 arasında azaltılacak.

      coffee İçişleri Bakanlığının illere gönderdiği genelgeye göre, 300 bin personelin katılımıyla yarın gün boyu "yoğunlaştırılmış dinamik denetim" yapılacak.

       coffee Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tedbirlere uymadığımız sürece yasakların tekrar geleceğini hepimiz biliyoruz."

        coffee Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Boğaziçi Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi ve İletişim Fakültesi kuruldu. ANLAMI: ÜNV İÇİNDE LOBİ FAALİYETLERİ BAŞLIYOR.

         coffee Henüz Türkiye'de temsilci bulundurmayı kabul etmeyen sosyal ağlar: Twitter, Periscope ve Pinterest.

          coffee Süt ve süt ürünlerine yeni yıl itibarıyla ortalama yüzde 25 zam geldi. Süt ürünleri üreticileri, artan maliyetler nedeniyle fiyat artışının kaçınılmaz olduğunu söylerken, zamların ardından satışlarda düşüş yaşandığına dikkat çekti.

          coffee 3 Ocak 2021 tarihi itibariyle İstanbul’daki içme suyu kaynaklarımızın doluluk oranı: %19,91 — İSKİ

           coffee NASA, Ay'ın güneş ışığı alan bölgesinde su keşfettiklerini açıkladı. Henüz ulaşılabilir olup olmadığı bilinmeyen suyun derin uzay araştırmalarında kullanılabileceği düşünülüyor.

            coffee Koronavirüs pandemisi döneminde eğitimin uzaktan bilgisayarlar ve televizyonlar aracılığıyla yapılması sonrası CHP’den konutların elektriğinin kesilmesini yasaklayan kanun teklifi geldi.

             coffee Kongo Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Gakosso: "Başkent Brazavil'de 1 Kasım'da Türkiye'ye büyük bir alan tahsis edeceğiz. Türkiye, gelecekte eğitim gibi alanlarda bu tahsis edilen yerlerde faaliyet yürütebilecek."

              coffee 🔻Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kovid-19 tedbirleri) Kafe ve restoranlar kurallara uygunluk bakımından çok daha sıkı şekilde denetlenecektir."

               coffee Kısa çalışma ödeneği uygulaması 2 ay daha uzatıldı

                coffee Amazon’un CEO’su Jeff Bezos, 200 milyar dolar servete ulaşan ilk kişi oldu.

                 coffee Lionel Messi, yirmi yıllık kulubü Barcelona’dan ayrıldı.

                  coffee İBB Ekrem İmamoğlu, pamdemiden kaynaklı olarak, sağlık çalışanlarının Ağustos ayı sonunda bitecek olan toplu taşıma ve otoparklardan ücretsiz kullanım haklarını yıl sonuna kadar uzattıklarını açıkladı.

                   Yorum Yaz